Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel doveo Partizan neko pojacanje u ovom prelaznom roku?(osim Granta )

    Comment


    • Za sada smo samo brali iz sopstvene baste

      Comment


      • Originally posted by trigger View Post
        Jel doveo Partizan neko pojacanje u ovom prelaznom roku?(osim Granta )
        Niko nije dosao,niko nije otisao

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Niko nije dosao,niko nije otisao
          Kako nije, Rankovic i Jovancic otisli.

          Bio je blizu i Vukic ali ostade nazalost.

          Igraci nahvalise Granta, izuzetno su zadovoljni radom sa njime.
          sigpic

          Comment


          • Ne racunam te dve spodobe

            Drago mi je sto su igraci zadovoljni i sto ne miniraju Granta zbog onog pacova...Izgleda da i Avram uziva

            Comment


            • Presrecan sam sto su ga prihvatili, ne zbog toga sto ne gotivim Stanoja vec zato sto je Avram tek dosao i nema veze sa situacijom u klubu. Ispali su ljudi sa time, neka postuju i Stanoja kakav je da je jer je i sa njim bilo rezultata i neka ostanu u dobrim odnosima ali trener Partizana je sada Avram Grant i to je covek koji treba da se slusa. Njihovo nije da budu na strani Djure ili Bika, njihovo je da treniraju i igraju za sta su placeni i to redovno i na vreme svakog meseca koliko sam ja upucen. Ko bude u fotelji, bice, oni neka igraju i napreduju. Ispali su ljudi i profesionalci i ostala je odlicna atmosfera, a to su mnogo bitne stvari. Mnogo me je to obradovalo, mnogo.

              Logicno je bilo zbog svega da ce prelazni rok biti tih. Neka sad Avram vidi sta ima do kraja sezone pa na leto da se kupuje sta treba i da se ne proda Lazar. Od bitnih igraca mogu da idu samo Neca i Medo gde moze da se uzme dosta para.
              sigpic

              Comment


              • Po mom misljenju treba uraditi sve sto je moguce da ostane Medo. On je vec sada bitan sraf u ovoj ekipi, uz malo stvari na kojima treba da poradi. Pogotovo treba da ostane ako Grant odluci da igra u ovoj formaciji kao i Stanojevic. Ako budemo odlucili da igramo sa dva centralna na putu ka Evropi, kao sto smo igrali u poslednjem derbiju sezone 10/11, on moze da se ponovo upari sa Lolom. Lazar naravno mora ostati.

                Comment


                • Originally posted by Bogi View Post
                  Po mom misljenju treba uraditi sve sto je moguce da ostane Medo. On je vec sada bitan sraf u ovoj ekipi, uz malo stvari na kojima treba da poradi. Pogotovo treba da ostane ako Grant odluci da igra u ovoj formaciji kao i Stanojevic. Ako budemo odlucili da igramo sa dva centralna na putu ka Evropi, kao sto smo igrali u poslednjem derbiju sezone 10/11, on moze da se ponovo upari sa Lolom. Lazar naravno mora ostati.
                  To mesto se pokrije al ono sto igra Neca to ne moze.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    To mesto se pokrije al ono sto igra Neca to ne moze.
                    Tu i treba dovesti pojacanje na leto i odresiti kesu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Dok primaju lepo platu, nece se buniti i da im je Tumbas trener...

                      Ako vec planiraju da ih prodaju (a prodace sigurno) trebali su to sada da urade i da se polako pakuje tim za jesen, a ne opet pred kval. da se prodaje i posle opet neuigrani i slicno...

                      Comment


                      • http://www.srpskifudbal.rs/2012/02/0...ovinara-video/
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Samo da stavim svoje misljenje da je sramota dovodjenje Granta za trenera , jasno i cistko zasto je Grant doveden.
                          Covek koji je ispao sa Vest Hemom iz lige a VH imao tim za Evropu , ispao sa Porsmutom sa kojim je realno mogao doci do 12-13 mesta u ligi.

                          - 800 hiljada dato coveku a Stanoje radio za 120 000 , videcete vi kada Grant krene da kocka , kada se dodje na 5 razlike a derbi se priblizi pa kad krene krv da vrije kod nas ...

                          - Glavna cinjenica je da kada Djuric zavrsi svoje poglavlje u Partizanu za nekih mesec dana i kada se Milija Babovic ili ko vec ugosti u fotelju , bice jednostavno i jasno : Otkaz Grantu - Preko 2 miliona isplate Pa vi vidite ... Ne mislim da je Milija ista bolji od Djurica ako cak nije i gori ali ovaj je svoje odradio
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Samo da stavim svoje misljenje da je sramota dovodjenje Granta za trenera , jasno i cistko zasto je Grant doveden.
                            Covek koji je ispao sa Vest Hemom iz lige a VH imao tim za Evropu , ispao sa Porsmutom sa kojim je realno mogao doci do 12-13 mesta u ligi.

                            - 800 hiljada dato coveku a Stanoje radio za 120 000 , videcete vi kada Grant krene da kocka , kada se dodje na 5 razlike a derbi se priblizi pa kad krene krv da vrije kod nas ...

                            - Glavna cinjenica je da kada Djuric zavrsi svoje poglavlje u Partizanu za nekih mesec dana i kada se Milija Babovic ili ko vec ugosti u fotelju , bice jednostavno i jasno : Otkaz Grantu - Preko 2 miliona isplate Pa vi vidite ... Ne mislim da je Milija ista bolji od Djurica ako cak nije i gori ali ovaj je svoje odradio
                            Ajde bre ne pravi se pametan ceo zivot. Sa Portsmutom gde su mu oduzeli bodove zbog dugova i prodali sve igrace nista nije mogao, jos je dosao do finala kupa. Atmosfera je bila ocajna, opste rasulo. WH je imao tim za opstanak i tu je jedino bio los. U Izraelu uzeo 4 titule i 3 kupa, sa Makabi Haifom usao u LS, tukao Junajted 3:0 i bio 3. + je malo falilo za 2. mesto sa smesnim timom i smesnim igracima. Kao selektor bio dobar, zbog gol razlike nije otisao na SP sa Izraelom 2006. oba puta nereseno sa Francuzima igrao u grupi. Sa Celsijem posle Murinjovog odlaska sto je bio jedan od najvecih sokova u istoriji fudbala u trenutku kad je Celsi bio najjaci preuzeo tim odlicno i doveo do finala LS. Nije imao srece da Teri zadrzi ravnotezu i osvoji je. Od svih poslova podbacio samo u WH, ima ime kojim moze da privuce prava pojacanja, cenjen od strane Murinja, Fergusona, Vengera i mnogih drugih i sad si se ti nasao da pricas da je bolji covek koji ispada od konobara i koji forsira nesto sto ne ide i sto ne moze, koji ima bar 20 taktickih gresaka po mecu i koji je imao bljesak ulaskom u LS i tu je kraj. Titulu ovde i ti mozes da uzmes kao trener tako da mu to ne ide u prilog. Avram nije Murinjo ali ako je valjao Celsiju i ako ga cene onakva imena onda sigurno valja i nama zato ne troluj vise i ne pricaj nesto sto ne znas.

                            Pazi sta ces pisati ako neces na jos jedan, ovog puta jos duzi odmor. Najbolje nista.
                            sigpic

                            Comment


                            • Znaci po tebi ja ne smem da iznosim svoja misljenje , moje misljenje je da je Grant ocajan trener i ti kao mod ne mozes da mi zabranis da imam svoje misljenje.

                              Samo da te pitam , kada se desi situacija da Partizan bude imao +5 ili +2 pred derbi , da li ces i dalje misliti da je Avram bolji izbor od Stanoja ?
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Kljucno je postovati rad i isticati greske. Po mom misljenju Stanojevic je najveci posao uradio sa derbijima, gde je uterao strah u kosti komsijama, i time samo nastavio rad Jokanovica. Grant je sada sticajem okolnosti trener, ne znamo koliko dugo ce biti na toj funkciji i to ne treba da nas zanima, vazno je da tim igra dobro i ofanzivno. Sta ce se desavati sa foteljama ne treba da bude stvar strucnog staba i igrackog kadra. Nas Partizan je pretrpeo preveliki uticaj ljudi koji gledaju samo svoj interes, u svim resorima kluba ima takvih. Licno sam protiv ove uprave i jedva cekam dan njihovog odlaska, slavicu tada na veliko, ali do tada treba biti korektan prema Avramu Grantu i nadati se da ce njegov odnos sa igracima isto biti korektan. Sve to zbog viseg cilja: Partizana.

                                Comment

                                Working...
                                X