Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali tada kada nas je dva puta pobedio Briz vodila nas je dileja u liku Gorana Stevanovica.Da je on ostao do kraja sezone izgubili bismo titulu.Sva sreca da je Stanoje dosao, pa je spasio sezonu.Dosao je stoper, interesuje me samo na sta ce to da lici.A i kada smo igrali protiv Standarda secam se da je Obradovic bio suspendovan, pa je Tosic morao da igra na njegovoj poziciji pa smo bas bili nemocni u napadu, a Standard nam dao gol iz kontre ako se dobro secam.
    Nas stoper nema trzisnu cenu na transfermarketu , al uskoro ce igranjem u Partizanu sigurno da dostigne milion evra.
    http://www.transfermarkt.co.uk/en/anderson-marques/profil/spieler_109623.html

    Edit:Moj 1000-ti post.

    Comment


    • Po meni je ovo malo neozbiljno.Cela ova situacija oko pravljenja ekipe je malo smesna.Mi nedelju pred kvalifikacije za LS dovodimo stopera koji je igrao u drugoligaskom klubu a pritom je brazilac koji nema iskustva u Evropi.Nije problem sto nema isksustva niti sto ga dovodimo za neke male pare,problem je sto kao klub nismo malo napredovali u odnosu na proslu sezonu.Prosle godine nas je mnogo usralo da udjemo u LS,Ilic nam se povredio u 10. minutu pa bez njega i bez Moreire sa sve Radisom,Stankovicem,Bogunovicem i Davidovim mi smo usli u LS i sad kad je trebalo makar malo da napravimo korak vise,da pridjemo spremniji kvalifikacijama mi cekamo poslednji ternutak da sklapamo ekipu i to u defanzivi.Nismo doveli nista od krila,prakticno ih i nemamo a najavljivali su brz Partizan.Prodali smo Savica za 10 miliona(6 ide Partizanu) i nismo u stanju da dodvedemo nekog malo jaceg,proverenog stopera.Ja kapiram da se ceka prolazak u sledece kolo ili u LS pa da se ekipa pojaca,ali zar posle tolikog novca koji je usao u klub od igranja u Ls,od prodaje igraca,sponzora itd,mi nismo u stanju da spremno docekamo sezonu.Svaka cast svima,ali u ovom prelaznom roku pokazali smo da nismo porasli u odnosu na proslu sezonu.Voleo bih da udjemo u LS,da opet budemo dominantni u Srbiji da nastavimo dominaciju ali sa ovakvim pristupom bicemo prvi u svom selu,van toga ne.

      Comment


      • Originally posted by Drazen 3 View Post
        Po meni je ovo malo neozbiljno.Cela ova situacija oko pravljenja ekipe je malo smesna.Mi nedelju pred kvalifikacije za LS dovodimo stopera koji je igrao u drugoligaskom klubu a pritom je brazilac koji nema iskustva u Evropi.Nije problem sto nema isksustva niti sto ga dovodimo za neke male pare,problem je sto kao klub nismo malo napredovali u odnosu na proslu sezonu.Prosle godine nas je mnogo usralo da udjemo u LS,Ilic nam se povredio u 10. minutu pa bez njega i bez Moreire sa sve Radisom,Stankovicem,Bogunovicem i Davidovim mi smo usli u LS i sad kad je trebalo makar malo da napravimo korak vise,da pridjemo spremniji kvalifikacijama mi cekamo poslednji ternutak da sklapamo ekipu i to u defanzivi.Nismo doveli nista od krila,prakticno ih i nemamo a najavljivali su brz Partizan.Prodali smo Savica za 10 miliona(6 ide Partizanu) i nismo u stanju da dodvedemo nekog malo jaceg,proverenog stopera.Ja kapiram da se ceka prolazak u sledece kolo ili u LS pa da se ekipa pojaca,ali zar posle tolikog novca koji je usao u klub od igranja u Ls,od prodaje igraca,sponzora itd,mi nismo u stanju da spremno docekamo sezonu.Svaka cast svima,ali u ovom prelaznom roku pokazali smo da nismo porasli u odnosu na proslu sezonu.Voleo bih da udjemo u LS,da opet budemo dominantni u Srbiji da nastavimo dominaciju ali sa ovakvim pristupom bicemo prvi u svom selu,van toga ne.

        AMIN,negde sam nasao info da smo u poslednjih nekoliko godina zaradili 70 miliona od prodatih igraca?!?!?ali dok se podeli zeki i bjeki sve to jbg nema se za nova pojacanja,djura i fosili koji su upravi od 1945-e i dalje kontrolisu Stanoja i Krleta,steta sto nemaju odresene ruke mogli bi mnogo zajedno,ovako nam ostaje da strepimo od Genka i da se radujemo ko mala deca ako udjemo u LS i Djurina prica o najboljem klubu na balkanu bla bla bla.Slika i prilika naseg fudbala.Ojacace i komsinica kad-tad pa necemo imati izgovore.
        I Lazar Markovic je bio na ivici prodaje nekako smo ga zadrzali,medjutim cenim da vec na zimu pali kako se posluje u klubu.


        P.S: djura prosle godine u isto ovo vreme identicnu pricu je imao:"stizu 2 bombe i ekstra sponzori" stigao je stojke i EPS kao sponzor tuga.Umesto da je pljunuo kintu za Mojsova ili onog pominjanog stopera Den Haga on kupuje navijace sa tim izjavama.
        Last edited by DovlaBGD; 18-07-11, 18:15.

        Comment


        • Ja stvarno nemam nista protiv uprave,dobro rade poslednjih par godina,uzeli smo 4 titule u nizu,redovno igramo LE,prosle sezone LS,prodali smo dosta igraca,dovodili za male pare dobre igrace i sve je to super.Samo smatram da smo ove godine trebali da napravimo iskorak u odnosu na prosle sezone,da malo ulozimo vise novca,da se ekipa kompletira u hodu,da sve to lici na jedan malo ozbiljniji Partizan.Ja sam zahvalan i Djuricu i svima,ali ove godine je mozda trebao da se napravi kljucni korak jer smo finansijski dosta stbilniji,imamo neku podlogu u tom smislu da necemo da propadnemo ako ulozimo malo vise.Samim tim ulaganjem postavio bi se sistem koji bi se svake godine unapredjivao i donosio jedan Partizan mnogo ozbiljniji od ovog sada.kazem,nemam nista protiv uprave,super rade posao u proteklih par godina,ali svake godine prizivamo neku srecu,prosle godine nas je pogledala i to mnogo,uzeli smo nesto para od LS,prodali par igraca(iako pare stizu u ratama),podigli ugled kluba i sad kad smo mozda trebali da napravimo kljucni korak ka izlasku iz nase lige ka Evropi,mi i dalje radimo isti sistem.Niko ne trazi da se osvoji LS,da se prodje grupa, da se svake godnie igra ta liga sampiona,ali da se bar vidi pomak u smislu funkcionisanja kluba-to da.

          Comment


          • Sa Mojsovim bi imali najsporiju odbranu u JSL, pa i Zvonko bi ih ladno pretrcavao na treningu.

            A ajde da sacekamo da vidimo sta ce biti ove godine pa da posle zakljucujemo sta je i kako je. A uostalom, u ovom prelaznom roku je ulozeno vise novca nego u poslednjih 5. Sad da je moglo jos vise, po meni je moglo ali ja necu da pljujem ni po kome dok ne vidim na sta ce sve to da izadje.
            sigpic

            Comment


            • Crta se uvek podvlaci na kraju sezone,zapamtite to...Pljuvali su i Vladu Jovanovica,pa je decko osvojio sve sto je mogao,sa smesnim timom ;)

              Comment


              • Ali citam jos neke forume i ne verujem koliki su ljudi pesimisti. Pricaju kako imamo slabiji sastav nego prosle sezone i ne znam ni ja sta a ovako je izgledao sastav u drugom mecu protiv Anderlehta:

                Radisa-Stevanovic, Jovanovic, Krstajic, Lazevski-Petrovic, Smiljanic-Tomic, Ilic, Iliev-Kleo

                Jos se Sale povredio posle 20 minuta i usao Davidov umesto njega a kasnije i Bogun i Stankovic. A posebno je odbrana bila smesna pa smo opet trebali da dobijemo obe utakmice ali smo imali Radisu na golu. Tako da ja ne vidim kako imamo slabiji tim + sto ni ovaj nije bio uigran i igraci su stizali kao da ih je neko bacao na gomilu. Sada smo kompletirali prelazni rok a 18. jul je. Prosle godine je kompletiran 31. avgusta. Naravno ima prostora za jos neko pojacanje ali dolaskom Andersona smo popunjeni svuda, doduse fali jos jedan rezervni stoper eto. Ono u sta najvise verujem je to da ce Stanoje opet da spremi dobru taktiku. Ovo izgleda sto se ekipe tice mnogo bolje nego prosle godine ali nam je zapao Genk, koji uopste nije tako superioran kao sto se prica da jeste. Ne znamo ni kakva je nasa igra, jer Skendija i prijateljske nisu merilo tako da cemo tek protiv Genka videti gde smo ali ljudi vec podvlace crte i pljuju upravu.
                sigpic

                Comment


                • Ma niko nije ni pljuvao upravu,samo smo konstatovali da je mozda moglo malo bolje.Uprava za cije vreme se donesu 4 titule i redovna Evropa-ne moze da bude losa.Samo smo konstatovali da je ovo malo sve izgledalo neozbiljno.Da smo prosle godine imali srece-imali smo(to samo mislim na Evropu).Da nismo usli porsle godine u LS,nikom nista.Zato mislim da smo ove godine trebali makar malo da udjemo ozbiljnije u sezonu,ali sad sta je tu je.Nista vise ;)
                  Last edited by Drazen 3; 18-07-11, 20:12.

                  Comment


                  • Originally posted by Drazen 3 View Post
                    Ma niko nije ni pljuvao upravu,samo smo konstatovali da je mozda moglo malo bolje.Uprava za cije vreme se donesu 4 titule i redovna Evropa-ne moze da bude losa.Samo smo konstatocvali da je ovo malo sve izgledalo neozbiljno.Nista vise ;)
                    Nisam rekao da si ti pljuvao, ovaj post sto sam napisao je vezan za to sta citam po drugim forumima i portalima i ne verujem koliki pesimizam vlada.

                    Inace, bice isti sastav sutra jedino ce Tomic mozda menjati Babovica.
                    sigpic

                    Comment


                    • ma usli, ne usli-svejedno bice ovoga i bez tih pojacanja,kamiona,aviona

                      Comment


                      • Ne znam zasto Stanoje ne da priliku drugim igracima protiv Skendije...ipak treba cuvati ove bolje i od kartona i od povreda,jer imaju Albanci par mesara...Ne mozemo da ne prodjemo,ali Stanoje je nekad tako tvrdoglav da je to neverovatno

                        Mogao je da pusti S.Markovica,Babica,Jovancica...al ae

                        Comment


                        • Nije tvrdoglav nego uigrava tim po meni,oni imaju tek jednu utakmicu zvanicnu u nogama,treba da odrzi kontinuitet.

                          Comment


                          • Slazem se naravno...ali plasim se onog jednog mesara,ne znam mu sad ime...lik je olos veci od Pepe-a

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Ali citam jos neke forume i ne verujem koliki su ljudi pesimisti. Pricaju kako imamo slabiji sastav nego prosle sezone i ne znam ni ja sta a ovako je izgledao sastav u drugom mecu protiv Anderlehta:

                              Radisa-Stevanovic, Jovanovic, Krstajic, Lazevski-Petrovic, Smiljanic-Tomic, Ilic, Iliev-Kleo

                              Jos se Sale povredio posle 20 minuta i usao Davidov umesto njega a kasnije i Bogun i Stankovic. A posebno je odbrana bila smesna pa smo opet trebali da dobijemo obe utakmice ali smo imali Radisu na golu. Tako da ja ne vidim kako imamo slabiji tim + sto ni ovaj nije bio uigran i igraci su stizali kao da ih je neko bacao na gomilu. Sada smo kompletirali prelazni rok a 18. jul je. Prosle godine je kompletiran 31. avgusta. Naravno ima prostora za jos neko pojacanje ali dolaskom Andersona smo popunjeni svuda, doduse fali jos jedan rezervni stoper eto. Ono u sta najvise verujem je to da ce Stanoje opet da spremi dobru taktiku. Ovo izgleda sto se ekipe tice mnogo bolje nego prosle godine ali nam je zapao Genk, koji uopste nije tako superioran kao sto se prica da jeste. Ne znamo ni kakva je nasa igra, jer Skendija i prijateljske nisu merilo tako da cemo tek protiv Genka videti gde smo ali ljudi vec podvlace crte i pljuju upravu.

                              Ma pusti,to su ti internet navijaci. Mnogi od njih nikada u zivoti verovatno nisu ni gledali Partizan uzivo a kamoli da su dosli na JNA da ostave glas.

                              Comment


                              • Originally posted by milanche View Post
                                Ma pusti,to su ti internet navijaci. Mnogi od njih nikada u zivoti verovatno nisu ni gledali Partizan uzivo a kamoli da su dosli na JNA da ostave glas.
                                Slazem se , doduse ni ja se ne mogu pohvaliti sa puno meceva , ja zivim u Banja Luci ali sam pratio 90% meceva u Srbijanskoj Ligi i Kupu sto preko streama sto na TV ... A bio sam na JNA prvi put prosle godine na utakmicama protiv Anderlehta,Arsenala i Brage ... Na Sahtjor nisam isao ... Ici cu i sada na Genk ... Atmosfera na stadionu i na TV-u se ne moze porediti
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X