Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://en.wikipedia.org/wiki/J%C3%BAnior_D%C3%ADaz evo ga stoper stize

    Comment


    • Originally posted by DovlaBGD View Post
      Odakle ti ovo i koliko je tacno?

      EDIT: Pa on je sad otisao na pozajmicu u Vislu bre nema nista od toga.
      sigpic

      Comment


      • on je u visli vec par godina na pozajmici,pa rece mi lik da je blizu dogovora medjutim kao i sve ostalo uzmi ovo sa rezervom,svasta se prica,mada ne bih imao nista protiv da dodje.

        Comment


        • Originally posted by DovlaBGD View Post
          on je u visli vec par godina na pozajmici,pa rece mi lik da je blizu dogovora medjutim kao i sve ostalo uzmi ovo sa rezervom,svasta se prica,mada ne bih imao nista protiv da dodje.
          Primarna pozicija mu je levi bek i igra levom nogom tako da nista od toga, jedino ako ga vide kao zadnjeg veznog posto moze i tu da igra.
          sigpic

          Comment


          • Tako treba!
            Sad da vidimo da li ste zreli da udjete u LS ili orevuar!
            CZ-JK-Elton John-Diva

            Comment


            • Taj stoper je glupost...zato sto nije stoper moze,da bude-ali nije...

              Sto se tice Genka...dajte bre ljudi,favoriti smo.Meni je to dosta.

              Comment


              • Originally posted by Kalu View Post
                Tako treba!
                Sad da vidimo da li ste zreli da udjete u LS ili orevuar!
                Ako udjemo ove sezone,katanc na kapiju da stavite

                Comment


                • Jovica je mozda najsvestraniji igrac protiv kog sam igrao i zivotu i kog sam gledao uzivo. Za neke koji ne znaju moze da igra sve po desnoj strani, moze da igra i centralnog veznog, bio je 2009 godine najbolji igrac malog fudbala u srednjim skolama u Srbiji kada je njegova skola pobedila u Srbiji te godine. Bog Otac i toliko mi je drago, AJDE BRE! Mocni Jovica!

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Jovica je mozda najsvestraniji igrac protiv kog sam igrao i zivotu i kog sam gledao uzivo. Za neke koji ne znaju moze da igra sve po desnoj strani, moze da igra i centralnog veznog, bio je 2009 godine najbolji igrac malog fudbala u srednjim skolama u Srbiji kada je njegova skola pobedila u Srbiji te godine. Bog Otac i toliko mi je drago, AJDE BRE! Mocni Jovica!
                    Ma dobrodosao je Jovica ali nam trenutno treba stoper. Jel imas neku informaciju kad bi mogli da ga ocekujemo?
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Ma dobrodosao je Jovica ali nam trenutno treba stoper. Jel imas neku informaciju kad bi mogli da ga ocekujemo?
                      Cim budem znao ja cu ti reci

                      Comment


                      • Jedva cekam 2 ili 3 avgust ... ... Posto mi je prosle godine u Beogradu na JNA bilo odlicno na svim mecevima ... Atmosfera neponovljiva tako da jedva cekam Genk u BG ...
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Ja oba meca gledam na moru izgleda lakse ce mi biti uz pivce...

                          Comment


                          • Ja sam trebao na more 1. avgusta ali pomeram za 4 zbog Beograda pa cu iz Beograda mozda i direktno na more , necu se ni vracati verovatno u Banja Luku
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Imate PP pa tu pricajte gde cete i sta cete, ne zabedjujte ovde.

                              Sto se tice Genka, navodno su im Kurtoa (golman) i De Brujne (veznjak) 80 % ekipe. Kurtoa ipak ostaje na pozajmici jos godinu dana pa ce onda u Celsi a jos se ne zna da li prodaju De Brujnea. Najslabija karika su im stoperi koji lako ispadaju kad protivnik igra kratkim pasom. Ovaj Madjar Tozer odlicno izvodi prekide i iz prekida su dali dosta golova prosle sezone, prakticno je to kljuc njihovog osvajanja titule. Cesto se pogube kad protivnik ima inicijativu i vole kad oni diktiraju tempo.

                              Al sve u svemu ne sumnjam u prolaz, samo da stoper dodje, odlepio sam vise.
                              sigpic

                              Comment


                              • Taman dobro sto cemo igrati sa njima.Tezi protivnik=vise iskustva pred LS.Bice cupavo ali ubedjen sam da necemo izgubiti tamo a kuci cemo dati sve od sebe ,pa sta bude bice.

                                Comment

                                Working...
                                X