Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Imao je snage jer se krio nabije se u krilo zadnjem veznom i ne dobije loptu i ne umara se, a kada je dobije onda ima pas unazad! Jebem ti veznog igraca koji 80% pasova vrati nazad, to znaci nedostatak brzine, agilnosti,kreativnosti,mozga. U odbrani se postavljao ali su ga prolazili kao da ga nema.
    Brate gledaces ga hteo ne hteo, pa se zato moli da odigra bolje. Nisam ni ja za to da on igra ali igrace. Ja bi igrao ovako:

    Stojkovic-Aksentijevic,Rnic,Ivanov,Volkov-Medo,S. Markovic, Ilic, Ninkovic,-Eduardo, Scepovic.

    Igraci koji bi mogli da udju sa klupe Laza, Tomic, Babic i Zvonko ako bude trebalo cuvati loptu.
    sigpic

    Comment


    • Ja mislim da je mnogo bolji izbor recimo Vukic nego i Markovic i Ninkovic , obojica su jako mladi a ovaj mec je verovatno mec sezone tako da treba mirno i sa malo iskusnijom ekipom odigrati a Ninkovic moze uci zadnjih 15-20 minuta kao sveza snaga kao i Markovic. Samo je problem ko ce nam menjati napadace , treba izdrzati 90 minuta u tom tempu ali videcemo sta ce od svega toga biti
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Slazem se sa S-Nesh-om za postavu i ubedjen sam da bi mali Ninkovic bio 10 puta opasniji po Genk od Zvonceta,a i Aksentijevic je zasluzio da igra pre Rankovica koji je rupa po toj desnoj strani,slabo pokriva, a de ne spominjem koliko je sporiji od Aksentijevica... Miljkovic opet poprilicno konzervativan bek...

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Ja mislim da je mnogo bolji izbor recimo Vukic nego i Markovic i Ninkovic , obojica su jako mladi a ovaj mec je verovatno mec sezone tako da treba mirno i sa malo iskusnijom ekipom odigrati a Ninkovic moze uci zadnjih 15-20 minuta kao sveza snaga kao i Markovic. Samo je problem ko ce nam menjati napadace , treba izdrzati 90 minuta u tom tempu ali videcemo sta ce od svega toga biti
          Zvonko je pokazao da je koristan kad treba zadrzavati loptu. To je dobro radio tamo i kad nam to bude trebalo u narednim mecevima onda neka ulazi sa klupe, a do tada neka igra Ninkovic levo a Sale gde mu je mesto pa ces da vidis kako cemo igrati brze i davacemo 30% vise golova. Stanoje bi dobio ono sto je rekao da zeli a to je raspucani Partizan. Mada ne znam koliko je Dzigi jak u defanzivi s obzirom na to da nam treba levo neko ko je dobar u defanzivi da pokriva to sa Volkovim koji je izuzetno ofanzivan bek, sto je dobro naravno. Kad se vrati sa EP do 19 godina, onda Brasanac po meni treba tu da igra a nek nam Ninkovic bude jedan od dzokera sa klupe i sa njim treba polako jer je bas mlad. Desno bi mi igrali Aksentijevic na beku i Markovic u vezi. Aksentijevic je nesto slabiji u defanzivi ali je Markovic dobar i mogao bi dosta da mu pomogne. Samim tim, Aksent moze da igra mnogo slobodnije i da cepa napred a Markovic je uz to i kreativan igrac + sto moze da predribla igraca, kao i Brasanac i Ninkovic. Zvonku hvala za one nekadasnje partije, zbog njega i Saleta i jesam toliko zavoleo Partizan i prelep smo fudbal tada igrali sa njima dvojicom ali Zvonko vise ne moze da igra 90 minuta. Raduje me sto je konacno pokazao neke znake zivota posle 6 meseci ali nije to to sto nam treba. Treba ove momke pustiti da cepaju i da nas vode do evropskih uspeha. Ako se skine pritisak sa njih, sposobni su za to, potpisujem.
          sigpic

          Comment


          • Dobili smo u prijateljskoj Teleoptik 4:0, Dijara 2 i Ninkovic i Lazevski po 1. Ninkovic i Laza Markovic objasnili koliko vidim a ovo znaci da ce Ubica mozda biti na klupi protiv Genka. Nije spreman za 90 u takvom mecu ali kontam da moze 15-20 da odigra kako valja ako zagusti a zna se koliko ce covek izginuti za Partizan.

            Inace, Stanoje bas zeli Mangu a pominje se da bi mogao i Lola da se vrati ukoliko prodjemo Genk. Sa njima dvojicom bi to stvarno odlicno izgledalo. Manga ako dodje igrace levo sto bi znacilo da Zvonko onda ispada iz prve jer se zna koliko Stanoje postuje Saleta a Zvonko nema sanse da onda igra desno. Naravno, otom-potom...
            sigpic

            Comment


            • Ovo sa Kezmanom bas deluje izgleda ozbiljno ... Ako prodjemo Genka mislim da bi i on mogao da se vrati a Markes se vraca tek krajem avgusta tako da je pitanje i ako prodjemo Genka hoce igrati i play-off
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Tako je Lazo majstore! Nadam se da ces dobiti sansu pa da pretvoris reci u delo.

                30.07.2011. Ничега се не плашим

                Партизанов клинац Лазар Марковић спреман да буде стартер или џокер у реваншу с Генком

                Коментаришући принудне изостанке суспендованих Стефана Бабовића и Владимира Јованчића с реванша трећег кола квалификација за Лигу шампиона, тренер Партизана Александар Станојевић најавио је „убацивање у ватру“ најмлађих играча. Један од тих потенцијалних стартера или џокера црно-белих у београдском сусрету с Генком је седамнаестогодишњи Лазар Марковић, овог лета првом тиму прикључен кадет црно-белих, потенцијално решење у шпицу и на крилној позицији.

                - Шеф ће одлучити јесам ли му и колико потребан у среду, а моје је да се реванширам добром игром ако ми укаже поверење. Спреман сам и оран за сваку варијанту. И ничега се не плашим. Ни одговорности, ни важности меча ни амбијента. Такве ствари ме још више мотивишу и дају посебну снагу. Нећу разочарати – не боји се изазова један од последњих бисера из клупске Омладинске школе, који је пораз на Кристал арени посматрао с клупе за резерве.

                - Видео сам што и сви – да је Партизан бољи тим од Генка. Уз тактичку дисциплину из првог меча, мало више среће, концентрације и фанатичну подршку наших „гробара“ верујем да ће овог пута све доћи на своје место. Можемо и заслужујемо да одемо даље – пуца од позитивне енергије талентовани фудбалер српског првака.
                sigpic

                Comment


                • Najavljeno da ce Miljkovic igrati u Sredu ... Sad to otvara opciju da mozda Partizan igra u takticic 4-2-3-1 , nazad sa Rankovicem i Medom a napred sa tandemom Ilic-Vukic-Tomic a u spici da bude samo jedan napadac a to da bude Eduardo ... Mozda je to najbolja taktika s time da bi ima dva odlicna zadnja vezna a bolje da igramo sa jednim napadacom jer ovako nemamo izmene ako igraju 2 doduse imamo Diarru ali pitanje koliko je on spreman i Markovica koji u izjavi gore kaze da je spreman ali to su velike utakmice i trema dosta pukne kada izadjete pred JNA prvih 10 minuta a to je najvise koliko ce dobiti u Sredu ako udje
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Najavljeno da ce Miljkovic igrati u Sredu ... Sad to otvara opciju da mozda Partizan igra u takticic 4-2-3-1 , nazad sa Rankovicem i Medom a napred sa tandemom Ilic-Vukic-Tomic a u spici da bude samo jedan napadac a to da bude Eduardo ... Mozda je to najbolja taktika s time da bi ima dva odlicna zadnja vezna a bolje da igramo sa jednim napadacom jer ovako nemamo izmene ako igraju 2 doduse imamo Diarru ali pitanje koliko je on spreman i Markovica koji u izjavi gore kaze da je spreman ali to su velike utakmice i trema dosta pukne kada izadjete pred JNA prvih 10 minuta a to je najvise koliko ce dobiti u Sredu ako udje
                    To sto si naveo je smrt taktika.
                    sigpic

                    Comment


                    • Slazem se sa Nesom.Treba primeniti istu taktiku.Ni Scepovic nije lose odigrao prvi mec, ali je zbog Babovica morao da napusti teren.Treba da odigramo ofanzivno, a ne da se povucemo u formaciji koju si ti naveo.Ne brini se za Dijaru, moci ce on sigurno da odigra poslednjih 20-25 minuta ako bude trebalo.
                      Ako Miljkovic bude bio spreman , ocekujem da ce dobiti prednost u odnosu na Rankovica.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Najavljeno da ce Miljkovic igrati u Sredu ... Sad to otvara opciju da mozda Partizan igra u takticic 4-2-3-1 , nazad sa Rankovicem i Medom a napred sa tandemom Ilic-Vukic-Tomic a u spici da bude samo jedan napadac a to da bude Eduardo ... Mozda je to najbolja taktika s time da bi ima dva odlicna zadnja vezna a bolje da igramo sa jednim napadacom jer ovako nemamo izmene ako igraju 2 doduse imamo Diarru ali pitanje koliko je on spreman i Markovica koji u izjavi gore kaze da je spreman ali to su velike utakmice i trema dosta pukne kada izadjete pred JNA prvih 10 minuta a to je najvise koliko ce dobiti u Sredu ako udje
                        Od koga bre da se branim sa dva zadnja vezna? Klosarska ekipa ovaj Genk ako nas izbace treba obesiti za primer ceo tim.

                        Comment


                        • MVP, kad su zdravi svi igraci koja bi bila tvoja idealna postava?Zanima me tvoje misljenje.

                          Moja je:

                          Stojkovic-Aksentijevic,Markes,Ivanov,Volkov-Kamara,Markovic,Ilic,Brasanac-Eduardo,Scepovic

                          Sa ovom postavom mozemo da igramo totalni bunker, na kontre, da cuvamo loptu, totalno ofanzivno, bukvalno sve. Osim Ivanova su svi tehnicki potkovani igraci, moze to da bude prelepa pas igra za uzivanje a kad treba moze se igrati na rezultat.
                          sigpic

                          Comment


                          • Moja idealna je kad bi svi bili zdravi Stojke Rnic Markes Ivanov Lazevski Tomic Medo Sale Volkov Edu Scepovic u rombu ali sa krilima a bez krila Volkov na beku Sasa Markovic i Brasanac po vezi a Tomic i Lazevski napolje.

                            Comment


                            • To bi bilo odlicno isto, samo jos da Tomic skine stomak. Ono sto me raduje je to sto je konacno poceo da gine a nepotrebne biciklice ce mu Stanoje nadam se nekako izbiti iz glave. Moze od njega biti nesto samo ako bude imao zelju a kad bi pokazao sta zna, bio bi nam 1000 puta korisniji od Babovica koji je sa 24 sporiji od Saleta sa 34.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                To bi bilo odlicno isto, samo jos da Tomic skine stomak. Ono sto me raduje je to sto je konacno poceo da gine a nepotrebne biciklice ce mu Stanoje nadam se nekako izbiti iz glave. Moze od njega biti nesto samo ako bude imao zelju a kad bi pokazao sta zna, bio bi nam 1000 puta korisniji od Babovica koji je sa 24 sporiji od Saleta sa 34.
                                Samo Neca da podostri trening i da smanji dodire klasa je za sve osim za Sala u vezi.

                                Comment

                                Working...
                                X