Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikog ne idealizujem niti ga pravim svecem,Partizan ima mnogo legendi tako da je neumesno Duleta proglasavati najvecom.Cinjenica je da SPS i Dodik stoje iza Djurica pa zato ova izjava ne drzi vodu.

    Comment


    • Originally posted by Layzick View Post
      Nikog ne idealizujem niti ga pravim svecem,Partizan ima mnogo legendi tako da je neumesno Duleta proglasavati najvecom.Cinjenica je da SPS i Dodik stoje iza Djurica pa zato ova izjava ne drzi vodu.
      Za mene je daleko najveca, imamo ogromnih, velikih asova, gromada u sportskom i ljudskom smislu ali ako nekoga treba idealizovati i uzdizati do nebesa to je jedan jedini najveci mag, njegova rec znaci dobro za Partizan, nisam siguran je li prica istinu, je li to ispravno sto radi ili nije ali jedno je 100% sigurno to je najbolje za Partizan.

      Comment


      • E vidis ja nikom ne verujem slepo pogotovo kad znam da prica u startu ima rupe u vidu Dacica i Dodika.

        Comment


        • Originally posted by Layzick View Post
          E vidis ja nikom ne verujem slepo pogotovo kad znam da prica u startu ima rupe u vidu Dacica i Dodika.
          Svaka cast, ti i ja se onda necemo vise raspravljati na ovu temu.

          Comment


          • Ocigledno necemo,dok ne shvatis kako se radi u FK Partizanu i po kom komunistickom programu.

            Comment


            • Originally posted by Layzick View Post
              Ocigledno necemo,dok ne shvatis kako se radi u FK Partizanu i po kom komunistickom programu.
              Ja sam komunista od glave do pete majstore da li vidis coveka na mom avataru pobogu

              Comment


              • U nasoj drzavi mozes da budes samo sledbenik Mire Markovic a tog sa slike i takvu vladavinu nikad ovde neces videti.

                Comment


                • OK, oladite sa politikom. Za ovakve stvari koristite privatne.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by Layzick View Post
                    U nasoj drzavi mozes da budes samo sledbenik Mire Markovic a tog sa slike i takvu vladavinu nikad ovde neces videti.
                    Pa dobro to je nesto u sta ja verujem, a ti si to predstavio kao nesto lose, ako se radi kao u komunizmu onda sam ja presrecan. Da se razumemo ti i ja Djuric se tu ne pita nista, znamo odlicno ko vodi rec u klubu, znam ja i ko je Ratomir i ko je Djunic i ko je gospodin Jovicic i da se oni tu mnogo vise pitaju od bilo koga ko se eksponira ali znam i da cu pre da izaberem njih nego Bika. Ukljucih slucajno manager 03/04 i pogledah tim Partizana koji nije osvojio titulu, jaci smo bili nego sto je sada reprezentacija Srbije. Dva puta. Nikada necu Biku oprostiti tih nekoliko godina a Djuric i Tole su me naveli da sve to zaboravim i da 5 godina ubijem u pojam one preko puta. Svaka im cast i ja ih volim.

                    Comment


                    • Comment


                      • Ovaj nas komunizam nije los,nego je olicenje zla sa Srbiju i srpski narod al nebitno tvoja stvar i izbor,ne tice me se.Kad budes imao volje navedi mi sta je Djuric uradio dobro za Partizan osim semafora i secenja ograde onda cu ti se javiti,do tad nema poente diskutovati.

                        Comment


                        • Jedna od legendi kluba, Milutin Šoškić upitao je "kome smeta Partizan?" i izneo tvrdnju da je Bjeković od njega tražio da se obrati novinarima. Takođe, legendarni golman je kritikovao dosadašnjeg šefa stručnog štaba Aleksandra Stanojevića zbog eliminacije u Ligi Evrope od Šamroka.
                          Milutin Soskic, Tole, gospodin Vujosevic. Idemo dalje, svi oni su protiv Partizana je l' tako? Svi oni su ludi jer su sa Djuricem samo je Bik pametan.

                          Comment


                          • Ne ludi smo sto ne podrzavamo coveka koji ne moze da sklopi recenicu i koji se kiti tudjim uspesima i prisiva ih na svoja ramena.Sikter stoko iz Partizana.Zivim za cist Partizan bez Titovih i Slobinih poltrona.Smrt fasizmu,ziveo Partizan!

                            Comment


                            • Pitam se koja je opozitna frakcija fasizmu, komunizam ili '' demokratija '' btw nisi mi odgovorio jesu li sada i Milutin i Dule prodane duse i lopovi? Adi kapiten i on? Tri nase legende?

                              Comment


                              • Dule je ovim potezom skocio sam sebi u usta,i on je kao trener rusio predsednika Partizana al tad je to bilo za visi cilj a sad nije.Albert Nadj odavno nije legenda,njemu na cast,prodao se.
                                Povuci cu ti jednu paralelu pa ako shvatis shvatio si.Bjekovic je bio legenda Partizana kao igrac i neko vreme posle,zasto ga sad niko ne zove legendom?Zato sto je potezima posle toga unistio ugled svoj kod navijaca.A ti i dalje slepo veruj i budi neobavesten o svemu.U neznanju je spas...

                                Comment

                                Working...
                                X