Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Ma mornari ce ispu_iti na skupstini ko dobar dan i sve ce ostati isto , tj doci ce novi predsjednik ali uglavnom manje-vise ce stvari ostati iste
    Samo 1 clan UO je glasao za Mladena ko ti mislis da ucestvuje na skupstini? Proizvoljna grupa gradjana?

    Comment


    • Ima 65 clanova skupstine , 8 iz UO , svako koliko ja znam ima 1 glas , bice ubedljiva pobeda na strani Krleta i Stanoja
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Ima 65 clanova skupstine , 8 iz UO , svako koliko ja znam ima 1 glas , bice ubedljiva pobeda na strani Krleta i Stanoja
        Kako volim kad se tako pravis naivan, tih 8 clanova su odabrani od strane istih 65 to su njihovi ljudi, nemoj biti smesan.
        Last edited by LBJmvpFORlife; 27-12-11, 19:54.

        Comment


        • Kazem videcemo , sve to stoji , sve je to ranije bilo idilicno , nisam naivan , samo kazemo da ce se na skupstini videti ko kosi a ko vodu nosi
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Na njega izgleda bas ovo utice sa Stanojem i Krletom

            http://www.24sata.hr/nogomet/golman-...-majkom-247565

            idiot
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Prokomentarisao je i Jovičićevu tvrdnju da "za četiri godine nije pojeo ni burek na račun Partizana".

              "Ne znam za burek u Partizanu, a koliko je popio!?", rekao je Krstajić.

              Comment


              • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=569842

                Je li moguce ovo??????!!!!!!!!!
                sigpic

                Comment


                • Moze neko da mi objasni sta se sada desava , Albert Nadj koliko sam ja skontao postaje glavni u UO , Bjekovic je smenjen i to koliko znam ne valja jer je on drzao ledja Stanojevicu , sad mene zanima ako Nadj je u UO , da li to znaci da Djuric leti i Stanojevic i Rasovic ostaju treneri ili samo ja pogresno skontao i ako jesam da mi neko pooblize objasni situaciju
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Nije, drkali ga ortaci Imas u blicu

                    Comment


                    • Citaj , smenjen Bjekovic ,imas na nasem sajtu odluke :

                      Evo odluka :


                      1. Imenuje se Albert Nađ, koordinator za sportska pitanja i član UO da koordinira rad komisije o svim sportskim pitanjima;
                      2. UO je razmatrao radnu verziju nacrta Statuta i uz date sugestije ovlastio radnu grupu i nadležne službe da izradi konačnu verziju do polovine januara obzirom da će se isti usvojiti do polovine februara;
                      3. UO je doneo odluku o razrešenju Nenada Bjekovića sa mesta savetnika predsednika.
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Citaj , smenjen Bjekovic ,imas na nasem sajtu odluke :

                        Evo odluka :


                        1. Imenuje se Albert Nađ, koordinator za sportska pitanja i član UO da koordinira rad komisije o svim sportskim pitanjima;
                        2. UO je razmatrao radnu verziju nacrta Statuta i uz date sugestije ovlastio radnu grupu i nadležne službe da izradi konačnu verziju do polovine januara obzirom da će se isti usvojiti do polovine februara;
                        3. UO je doneo odluku o razrešenju Nenada Bjekovića sa mesta savetnika predsednika.
                        Dobro Miko da li ti ozbiljno smatras da je Bjekovicu potrebna zvanicna pozicija u klubu? Nece su tu nista odluciti do te Skupstine, a ja imam utisak da nece ni tada.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Slazem se da Bjekovic i dalje ima veliki uticaj u klubu ali svasta se ovde desava ;)
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Srecan rodjendan najboljem kapitenu na svetu Sasi Ilicu!

                            Zelja - da te opet vidimo na poluspicu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Comment


                              • Milojko zaplakao tada
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X