Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Sto me nece spreciti da ubodem Sir Stanoja kad god mogu
    To ti ne zameram

    Comment


    • http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...r-trazi-Kamaru


      Ljudi, ovo vise nije ni smesno...
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Hahahahahahaha,a na kraju ce da zavrsi u Kini.

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Ako Djura moze da 4 godine laze milione Grobara, moze da obrlati i jednog Moratija.
          sigpic

          Comment


          • O bože... Sad sam stvarno izgubio svako poverenje u večernje novosti! Mada dobro ovi naši su i nalazili neke južnoameričke sajtove koji pišu da je Barkos blizu Intera!

            Mada dobro, Medu traži i Čelsi

            http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=570995
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Originally posted by Krle View Post
              O bože... Sad sam stvarno izgubio svako poverenje u večernje novosti! Mada dobro ovi naši su i nalazili neke južnoameričke sajtove koji pišu da je Barkos blizu Intera!

              Mada dobro, Medu traži i Čelsi

              http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=570995
              Celsi je i realnija opcija, u zamenu stizu Mata i Staridz.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Celsi je i realnija opcija, u zamenu stizu Mata i Staridz.
                Ako im date i Lazara, spremni su da vam na 6-omesečnu pozajmicu daju i Toresa jer su ubeđeni da ga Stanoje može vratiti u život!
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Nadam se samo da nece da rasprodaju sve.Nadj rekao ako su adekvatne ponude da ide i Volkov Volkova trazi Francuzi,Markeca Liverpul Meda Celzi,Milan
                  Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                  Comment


                  • Originally posted by Mita View Post
                    Nadam se samo da nece da rasprodaju sve.Nadj rekao ako su adekvatne ponude da ide i Volkov Volkova trazi Francuzi,Markeca Liverpul Meda Celzi,Milan
                    Cek ti stvarno verujes u ove kombinacije Sve je to lupetanje novinara, bilo nasih, bilo stranih, pa i Ernan Barkos je bio na putu za Inter Bez zezanja, to su sve patke, ne racunajuci Markovica koji je ekstra talenat pa ga mozda i uvaljate negde, ovi ostali mogu u Kinu i da pevaju. I kod nas slicna situacija.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Izgleda da je Mateus novi trener Partizana.

                      Comment


                      • Sta bi na kraju, ne ostaje Pacoje?
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Izgleda da je Mateus novi trener Partizana.
                          E sad nema zajebancije, ide se u LS sledece sezone!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Sta bi na kraju, ne ostaje Pacoje?
                            Dovidjenja Sir Stanoje. Srecan put.

                            Comment


                            • Originally posted by T-Mac View Post
                              Sta bi na kraju, ne ostaje Pacoje?

                              Da li ja mogu na Zvezdinoj temi Prosineckog da zovem Prosjak ili Stakor ? Mislim nista licno, ti si mi T-Mac jedna od gotivnijih glava ovde, briga me i za Stanoja, nego cisto informativno pitam, da li je dozvoljeno takvo peckanje ?
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Koji kurcevi Avram Grant

                                Comment

                                Working...
                                X