Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://streamsoccer.net/livehunter1.html

    Stream za PFC.

    Comment


    • Ocajno smo odigrali izgleda ceo mec a evo sad gledam snimak i nista, nemam nameru za 2. poluvreme. Mada nije ni bitno posto Teleoptik igra prvenstvo pa nisu momci mogli da igraju. Dobili su 3:0 danas, Djokovic pokidao. Talentovan igrac i nevidjeno brz ali je imao problema sa povredama. Ako je tacno to sto sam cuo od par ljudi, nema taj sta da trazi tamo i zreo je za prvi tim kao i Jojic koji ce od januara biti promovisan.
      sigpic

      Comment


      • Ma ebes ovakvu pripremnu. Djokovica sam gledao jos pre par godina kad nije ni pertle znao da zaveze,ali je zato kidao svoje protivnike Drago mi je da se oporavio od povrede i siguran sam da ima lepu buducnost.

        Comment


        • Comment


          • Izgleda da je Filip Kostic nas igrac.

            Comment


            • Probacemo da dovedemo i Luku Milivojevica. To bi bilo dobro

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Probacemo da dovedemo i Luku Milivojevica. To bi bilo dobro
                Odlican igrac koliko sam mogao da vidim, protiv nas je bio fenomenalan i u mladoj reprezentaciji.

                Kostica sam isto gledao i mislim da bi bio odlicno pojacanje, posebno zato sto su nam krila takva kakva su.

                Kad bi dosla ova dvojica i Aleksic pa da pevamo.
                sigpic

                Comment


                • Ne spominje se Aleksic. A verujem da ga necemo ni juriti dok god neko ne odvede Stojketa. Spominju se jos Miric i Maksimovic. Ovog drugog cemo teze dovesti jer ima ponude iz Nemacke. A Miric ce biti nas ako mi to budemo zeleli. Mada nije mi on neki igrac,no videcemo.

                  Comment


                  • Ma samo da Miric ne dodje, bice Jovancic 2, menadzerski igrac. A bolji bi bio kao stoper ili zadnji vezni nego krilo, sto vazi i za Jovancica.

                    Maksimovic bi bio odlicno pojacanje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Miric meni na manageru razbija ;) Doveo sam ga istog casa kada sam prodao Babovica ;)
                      Inace da pobedimo i ovo kolo i pred Veciti da udjemo sa 4 boda prednosti minimalno
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Miric meni na manageru razbija ;) Doveo sam ga istog casa kada sam prodao Babovica ;)
                        Inace da pobedimo i ovo kolo i pred Veciti da udjemo sa 4 boda prednosti minimalno


                        Ne sme biti post sa samo smajlijima, mada za ovaj ne bi bio greh.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          Miric meni na manageru razbija ;) Doveo sam ga istog casa kada sam prodao Babovica ;)
                          Inace da pobedimo i ovo kolo i pred Veciti da udjemo sa 4 boda prednosti minimalno
                          A to automatski znaci da ce biti dobar i u stvarnosti? Daj bre Miko,razmisli malo pre nego sto nesto napises.

                          P.S. Mozda dodje i Knezevic

                          Comment


                          • Uum, Milivojevica necete dobiti, on je Zvezdin. Mi najvise poslujemo sa Rankom...Ni ovoga iz Radnickog necete lako dobiti Ljubasu.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Uum, Milivojevica necete dobiti, on je Zvezdin. Mi najvise poslujemo sa Rankom...Ni ovoga iz Radnickog necete lako dobiti Ljubasu.
                              Ja samo prenosim informacije koje sam dobio. Moja pretpostavka je da ce Milivojevic u Nemacku. A ovaj iz Radnickog je koliko sam cuo vec nas igrac.

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Uum, Milivojevica necete dobiti, on je Zvezdin. Mi najvise poslujemo sa Rankom...Ni ovoga iz Radnickog necete lako dobiti Ljubasu.

                                Luka je grobarcina samo takva ;-)

                                Comment

                                Working...
                                X