Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Drogba View Post
    Opet bez stolica u kolektoru !!!!! Uloziti zalbu stranim ogranima , ovo vec postaje bezobrazno !

    Nista lepse nema.

    Comment


    • https://www.facebook.com/pages/Disid...03529363058635


      udjite procitajte valja i druga strana da se cuje

      Comment


      • Vec vodimo, Dijara legenda!

        Nadam se da ce biti u 18 za derbi.
        sigpic

        Comment


        • 2 minuta mu je trebalo da ga uvali, Lazar tata!
          sigpic

          Comment


          • Markec iz ofsajda

            Comment


            • Lep uvod-Nasa deca dobila zvezdinu decu 4-2

              Comment


              • http://www.webtv.rs/play/34855/u-sus...ning-partizana
                sigpic

                Comment


                • AJDE BREEEEEEEEEEEEE!

                  Comment


                  • Da se trese!

                    sigpic

                    Comment


                    • Zabranjeni dobili 2k karata za istok a fora nemojte se skupljati na istocnoj tribini, pa koji je to fazon...

                      Comment


                      • Fino su se dogovorili sa svojom bracom sa druge strane brda.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ima li neko ideju gde da gledam prenos ;) Niko ne prenosi sem Prve a ja Prvu nemam Moracu prespajati laptop na TV pa da gledam
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Svidja mi se sto se mi nikad ne lozimo pred derbi.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Svidja mi se sto se mi nikad ne lozimo pred derbi.
                              Ma aj sto se ne lozimo nego sto jos ide nevidjeno pljuvanje po nasima, mada ima onih koji su to svakako zasluzili pocevsi od Stanojevica ali ovi tamo su jos gori pa manje-vise sve zivo sto imaju velicaju.

                              A ne treba se nikad loziti dok preterani pesimizam uglavnom uvek izadje kako valja ali mora biti preterani. Svezi primeri na forumu 3. cetvrtina sa Armanijem i ja za Celsi-Liverpul.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja pucam od samopouzdanja. Tako je vec 4,5 godina(a preko 10 u basketu). Ali nekako sam mator da bi se lozio i prepucavao. Ne mislim ovde na forumu,nego ovako u privatnom zivotu Ortaci pred svaki derbi skacu,urlaju-"razbicemo vas,jadni ste,muhamedi..." ,ja samo kazem: "cekaj bre da se zavrsi utakmica pa onda pisaj po meni." Nekako sam na kraju uvek ja po njima.

                                Comment

                                Working...
                                X