Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    U jednom se trenutku culo kad je Vukic povukao napred : ,,Vrati Vuka nemoj sam napred ,,
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Ali kakav pas Mede

      Comment


      • Medo doktorski a Scepa pokazuje da je pravi spic. A "srpski Murinjo" ga ne zove u mladu reprezentaciju, nema veze, zazalice.

        Btw u ovom klipu ima 2-3 pasa Vukica unapred a jednom je i predriblao igraca, ja ne verujem ljudi.
        sigpic

        Comment


        • Najjaci je bre!

          Last edited by Casiraghi; 07-11-11, 16:27.
          sigpic

          Comment


          • Jeste citali kako je Stanojevic i pomocnici istetorisali na treningu igrace Valjda ce doci sebi , umro sam od smeha citajuci , Stanoje legendo
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Evo sad kad se vec pise o odlascima u januaru, MVP, ima li kakvih informacija po tom pitanju i da li ima jos ko da ide osim Vukica i Rankovica? Prica se o Medi, Tomicu, Scepi i Dijari.
              sigpic

              Comment


              • Ja verujem da ce svi navedeni da odu.

                Comment


                • Vukic i Rankovic samo neka idu, Medo moze jer imamo Markovica i Brasanca koji se vraca a Tomic, Scepa i Dijara niposto da se ja pitam. Skoro sam siguran da Tomic i Medo idu, Dija bi mogao ako ponuda stigne a Scepa ne verujem da ce u ovom prelaznom roku.
                  sigpic

                  Comment


                  • Nece valjda, mislim neka ide Neca dosta je bio

                    Comment


                    • Oticice svako u slucaju dobre ponude. Nemojte da se zavaravate da ce Markec ostati ako dodje 10 miliona.

                      Comment


                      • Ja onda definitivno prestajem da pratim us*ani domaci fudbal...

                        Cim neko krene da igra dobro,ode...
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Neca i treba da ide...zasluzio je. A i sam je rekao da zeli da ide.

                          Comment


                          • Pa da,a onda se mi idioti nerviramo kad ispadamo od Samroka raznih...
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Jbg i mnogo bogatiji klubovi od nas moraju da prodaju igraca ako igra dobro,gde necemo mi...

                              Comment


                              • Danas prenos prijateljske sa Petrolulom na SK od 18:30.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X