Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • stanojevic je uzeo dve titule i kup,izbacio anderleht prosle godine bio na pragu da izbaci genk i oni mu kao zamenu dovode coveka koji je ispao sa vojvodinom od vaduza i odigrao nereseno kuci protiv radnickog iz kragujevca i dobio otkaz ?? pa gde je tu logika nek mi kaze neko ? kakve malverzacije u upravi.mada i kod komsinice je isto,zato cemo opet uzeti titulu ali ne zelim da se zadovoljim time sto smo tik iznad zvezde,gde je rasulo vec godinama
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Originally posted by asprilja View Post
      stanojevic je uzeo dve titule i kup,izbacio anderleht prosle godine bio na pragu da izbaci genk i oni mu kao zamenu dovode coveka koji je ispao sa vojvodinom od vaduza i odigrao nereseno kuci protiv radnickog iz kragujevca i dobio otkaz ?? pa gde je tu logika nek mi kaze nesto.kakve malverzacije u upravi.mada i kod komsinice je isto,zato cemo opet uzeti titulu ali ne zelim da se zadovoljim time sto smo tik iznad zvezde,gde je rasulo vec godinama
      On nije vodio tad Vojvodinu jer je dobio otkaz ranije zbog suspenzije koja je kasnije ukinuta ali njegov naslednik, koji je takodje stigao iz Spartaka igrao je isti fudbal. Sto se Stanoja tice, da je osvojio LS je morao sam da ode posle ovoga a ne sto je usao pa da ima kredit. Previse gresaka, previse.
      sigpic

      Comment


      • Nije Milinkovic ispao od Vaduza , Milinkovic je napustio Vosu na kraju prosle sezone
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Jel sigurno da je Kiza novi trener? Voleo bih da dovedemo nekog stranca,Nemca pogotovo da siluje ove uspavane babe od igraca.

          Comment


          • Originally posted by asprilja View Post
            stanojevic je uzeo dve titule i kup,izbacio anderleht prosle godine bio na pragu da izbaci genk i oni mu kao zamenu dovode coveka koji je ispao sa vojvodinom od vaduza i odigrao nereseno kuci protiv radnickog iz kragujevca i dobio otkaz ?? pa gde je tu logika nek mi kaze neko ? kakve malverzacije u upravi.mada i kod komsinice je isto,zato cemo opet uzeti titulu ali ne zelim da se zadovoljim time sto smo tik iznad zvezde,gde je rasulo vec godinama
            Trener Vojvodine protiv Vaduza je bio Ristovski, Stanojevic je mogao da osvoji LS ovo protiv Samroka i onaj sramni pickeci ziheraski derbi mu nikada necu oprostiti.

            Comment


            • Stanojevic je imao ugovor sa Partizanom na jos 2 sezone cini mi se ? Sada ce ga morati isplatiti ili ce se zaliti na otkaz i traziti da mu se vrati mesto
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Jel sigurno da je Kiza novi trener? Voleo bih da dovedemo nekog stranca,Nemca pogotovo da siluje ove uspavane babe od igraca.
                Vec 2 meseca je javna tajna da je on Stanojeva zamena. Covek na Partizanovom forumu koji ima proverene informacije je to napisao danas, dakle to je to.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Trener Vojvodine protiv Vaduza je bio Ristovski, Stanojevic je mogao da osvoji LS ovo protiv Samroka i onaj sramni pickeci ziheraski derbi mu nikada necu oprostiti.
                  oprosti,permutovao sam.opet nisam za stanojevicevu smenu kao sto nisam bio ni za jokanovicevu ali to je realnost srpskog fudbala,cim odbijes da slusas naredjenja i da guras igrace koje menadzeri zele,mozes da pakujes stvari.tako je i u zvezdi oni su promenili 15 trenera za 10 godina.ali neka,idemo do titule svakako jer su se oni jos dublje zakopali
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Originally posted by asprilja View Post
                    oprosti,permutovao sam.opet nisam za stanojevicevu smenu kao sto nisam bio ni za jokanovicevu ali to je realnost srpskog fudbala,cim odbijes da slusas naredjenja i da guras igrace koje menadzeri zele,mozes da pakujes stvari.tako je i u zvezdi oni su promenili 15 trenera za 10 godina.ali neka,idemo do titule svakako jer su se oni jos dublje zakopali
                    Evo da ti kazem najprostije i najiskrenije sto umem. Mi sa foruma da napravimo 11 mogli bismo da igramo egal sa Samrokom, najrealnije. Je l ti sada jasnije?

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      Stanojevic je imao ugovor sa Partizanom na jos 2 sezone cini mi se ? Sada ce ga morati isplatiti ili ce se zaliti na otkaz i traziti da mu se vrati mesto
                      Koje bre vracanje kako si ti izgoreo covece, dobice on novac i jednu veliku nogu u dupe.

                      Comment


                      • Posto ste nahvalili Kizu Milinkovica, samo nemojte ali nemojte svi koji ste ga nahvalili kad usere celi tim da kazete da ode i MIlinkovic jer ce se to desiti , ja sam podrzavao i ranije Stanojevica podrzavam i sada jer znam da ce ovaj jos veca govna napraviti
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          Posto ste nahvalili Kizu Milinkovica, samo nemojte ali nemojte svi koji ste ga nahvalili kad usere celi tim da kazete da ode i MIlinkovic jer ce se to desiti , ja sam podrzavao i ranije Stanojevica podrzavam i sada jer znam da ce ovaj jos veca govna napraviti
                          Ko ga bre hvali? Navedi post u kome ga hvali neko?

                          Comment


                          • Hvalite ga cim ste rekli da je bolji od Stanojevica. Da vidimo hoce li biti bolji Nadam se da hoce jer u suprotnom mozemo da se slikamo svi
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Miko View Post
                              Hvalite ga cim ste rekli da je bolji od Stanojevica. Da vidimo hoce li biti bolji Nadam se da hoce jer u suprotnom mozemo da se slikamo svi
                              Ni to cak niko nije rekao. Stanojevic je jednostavno bio bolji ili losiji od bilo koga posle Samroka morao da ode, kraj price, to se ne oprasta, nikad.

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Evo da ti kazem najprostije i najiskrenije sto umem. Mi sa foruma da napravimo 11 mogli bismo da igramo egal sa Samrokom, najrealnije. Je l ti sada jasnije?
                                jeste ali zato treba oterati upravu jer su oni ti koji sastavljaju tim a ne trener,tako je oduvek bilo u srpskom fudbalu.svejedno,idemo do titule a vi izdrzite u borbi protiv placenika sto oce da nam preuzmu tribinu po naredbi.pozdrav
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X