Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Samo sto je Stanoje valjao prosle godine kada se uzela dupla kruna i kada se uslo u Ligu Sampiona Shamrock je namucio i Kopenhagen u kvalama koji je prosle godine igrao osminu finala LS ... Cim jedan trener napravi los rezultat odmah napolje
    MVP, Ljuba, ja, ostali - svi smo bili za Stanoja dok je radio kako valja, ako ne verujes prelistaj temu, ja licno sam ga i previse branio. Mnogo gresaka smo vec prosle sezone uocili tokom proleca ali smo to prihvatili jer svako gresi i ocekivali smo da to lepo ide ove sezone. Nije problem los rezultat jer se to desi svakom ali ovo je najveca bruka u istoriji kluba i u ovom slucaju bi i Murinjo morao da ide a ne Stanoje koji je tvrdoglavi ziheras i konstantno ponavlja iste greske, koje nije problem napraviti vec ne ispravljati ih a on to nije ucinio i zato mora da leti, cista racunica ali ne vredi tebi objasnjavati.
    sigpic

    Comment


    • Mene je sramota i zbog Djurica koji hvali cigane.Ma kazem ako cemo menjati trenera OK ali dajte onda da to ne bude opet neki Plavi

      Comment


      • Pa koga bi vi za trenera?Jedini ko bi mozda bio bolji za sada od Stanoja je neki stranac!A ti mislis da ovi hoce da placaju strance?Jok...
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Originally posted by milanche View Post
          Mene je sramota i zbog Djurica koji hvali cigane.Ma kazem ako cemo menjati trenera OK ali dajte onda da to ne bude opet neki Plavi
          Ma bice 99% jebeni Kiza Milinkovic i nabijacemo loptu napred al ne mogu vise da gledam "vojnika Partizana" s obzirom na to sta nam je priredio poslednjih mesec dana.

          Sto se tice Djure, nikad nisam bio pristalica bilo koje uprave. Meni se na momente ucinilo da on moze da nas odvede na visi nivo ali sam shvatio da sam bio glup i da nema nista od toga kao po obicaju. Ovo sa ciganima necu ni da komentarisem i to bezanje od krivice. Ako nista, Stanoje je bar rekao da je kriv i pre sam za to da ode Djura nego on ali u tom slucaju 99% dolazi Milija Babovic i sve je isto, mozda samo da svom raspalom sincicu kapitensku traku za stalno. Kljuc ovakvog sistema rada jesu sportski direktor i trener, jer kad imas lopove onda ovi moraju da budu klasa i izvuku maksimum iz svega. To je Ivan radio besprekorno ali nijedan trener, mozda Stanoje na momente. Meni je bilo zao sto se Djuka nije duze zadrzao u klubu i sto smo ispali debili protiv Zrinjskog jer smo mogli u Evropi da ostavimo traga sa onom ekipom. Navukli ga onako na mesto selektora i ispalili posle kao poslednju budalu. Ok je bio dolazak Antica ali moglo je to odmah posle Klementea da se odradi a ne da ti covek igra samo prijateljske jebene i otpustis ga, tu nas je Tole sjebao ipak.
          sigpic

          Comment


          • od zvanicno najslabije ekipe koja je usla u Ligu Evrope, mozda mu i ne treba dati ipak je uspeo da uvede Partizan u LS...

            Comment


            • Samo nam taj Milinkovic fali!
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Originally posted by AcaGrobar View Post
                Samo nam taj Milinkovic fali!
                Ja sam za to da se ponovo kontaktira Djuka ali nista od toga. Nikolic je uzeo omladince cini mi se tako da on isto otpada. Zanima me sta ostali misle po tom pitanju i koje opcije vide?
                sigpic

                Comment


                • Djukic je potpisao ugovor sa Valjadolidom ove sezone i sigurno nece doci u Partizan. Mora Stanoje ostati , da vidimo da li je pravi trener , na ovakvim mukama se junaci prepoznaju a Stanoje bi ovo izvukao
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Djukic je potpisao ugovor sa Valjadolidom ove sezone i sigurno nece doci u Partizan. Mora Stanoje ostati , da vidimo da li je pravi trener , na ovakvim mukama se junaci prepoznaju a Stanoje bi ovo izvukao
                    Stanoje bi izvukao moj k**** 5 utakmica je vodio 1-0 i nijednu nije dobio, jebem ti trenera takvog ne treba mi nikad i to samo ove sezone.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Stanoje bi izvukao moj k**** 5 utakmica je vodio 1-0 i nijednu nije dobio, jebem ti trenera takvog ne treba mi nikad i to samo ove sezone.
                      Matori koga bi ti voleo da dodje ali da je opcija realna i da bi mogao da pristane? Naravno, svesni smo sta nas ceka. Uopste, koga bi ostali voleli da vide i koga smatraju za pravog coveka da se bar uzme ovo po nasim livadama? Mada, vrlo je moguce i da je vec dogovoreno da Zvezda uzme.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Matori koga bi ti voleo da dodje ali da je opcija realna i da bi mogao da pristane? Naravno, svesni smo sta nas ceka. Uopste, koga bi ostali voleli da vide i koga smatraju za pravog coveka da se bar uzme ovo po nasim livadama? Mada, vrlo je moguce i da je vec dogovoreno da Zvezda uzme.
                        Marko Nikolic je bio najbolja opcija samo je to mozda nerealno, a trenera nema puno slobodnih koji valjaju mozda Boris Bunjak ili eventualno platiti Vermezu koji je za mene uvek prvi pik.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Marko Nikolic je bio najbolja opcija samo je to mozda nerealno, a trenera nema puno slobodnih koji valjaju mozda Boris Bunjak ili eventualno platiti Vermezu koji je za mene uvek prvi pik.
                          Vermezovic ima ugovor sa Kaizer Cheifsima i tamo gradi jak tim i rekao da se ne planira u bliskoj buducnosti vracati ovamo , gde ces porediti Nikolica i Stanojevica , sta treba da menjamo trenera u pola sezone Daj molim te , neka zavrsi ovu sezonu , ako ne uzmemo titulu neka se kupi i to je to ALi posto se nas nista ne pita , ostaje da vidimo sta ce biti i da komentarisemo ponovo
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Marko Nikolic je bio najbolja opcija samo je to mozda nerealno, a trenera nema puno slobodnih koji valjaju mozda Boris Bunjak ili eventualno platiti Vermezu koji je za mene uvek prvi pik.
                            Pa nerealno je jer je uzeo omladince koliko ja znam. Ja sam cuo da se radi o odlicnom treneru pa sam pratio Rad kad sam mogao i odlican su fudbal igrali. Gledao sam i njegove konferencije i cini se da zna sta radi ali i sta hoce.

                            Na Vermeza sam totalno zaboravio, potpisao bih da se vrati momentalno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Pa nerealno je jer je uzeo omladince koliko ja znam. Ja sam cuo da se radi o odlicnom treneru pa sam pratio Rad kad sam mogao i odlican su fudbal igrali. Gledao sam i njegove konferencije i cini se da zna sta radi ali i sta hoce.

                              Na Vermeza sam totalno zaboravio, potpisao bih da se vrati momentalno.
                              Znao je i Stanojevic prosle sezone sta hoce ;) Pa evo sta ispade ;)
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Da cekam da izgubi titulu, si ti normalan decko?

                                Comment

                                Working...
                                X