Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Markovic

    Ucutao me sada za sve sto sam govorio protiv njega ,sa 17 godina ovakav prodor Majstore , ala ti vera , vise iz 1.tima ne ides ,kakav Jovetic , ne dao Bog da nam prodaju Lazara , svaka cast momak i Tomic na kraju za svoj drugi gol danas, 2-0 , idemo po 1.mesto , dominiraj , idemo po jamb !
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Tomic ole ol eo leoeoe
      Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

      Comment


      • Partizan - Hajduk Kula - 2:0

        Moram reci dobar mec , bilo je poteza koji su me odusevili. Stojkovic skinuo jednu tesku loptu koja bi verovatno bila u golu kod 90% golmana iz JSL , svaka mu cast.
        Raduje me sto je desno igrao Aksentijevic i po mein je lepo probijao napred samo nije doslo do izrazaja. Levo je igrao Lazevski , vratio se ali jako lose , on i Volkov su nebo i zemlja ali ipak treba vremena da se oporavi iako Volkov treba da bude standardni prvotimac na levom beku. Rnic po obicaju dobar - konstantan , dok Ivanov me iz dana u dan sve vise i vise nervira, nema ni 2% sigurnosti u dodavanju . Ponovo igramo sa 2 zadnja vezna sto je ocajno, Medo ima samog Markovica da povedemo 3-0 a on ladno puca po golu a nema sanse da pogodi. Smiljanic je mahao da mu dadnu loptu vise puta , nikad je nije dobio , nista nije ni pokazao , bolje da je igrao Ilic ofanzivnog nego Smiljanic zadnjeg. Neca moze i levo da igra. Lagano iz slobodnjaka ponovo , jednom majstor uvek majstor. Babovic je nesto probijao , sto uspelo uspelo , a vecina nije naravno . L.Markovic me odusevio, sve sto sam rekao protiv momka , veceras je naplatio , svaka mu cast , samo da ga ne prodaju a verovatno ce kao i Jovetica i njega gurnuti Mihajlovicu u Fiorentinu , bar da ostane jos 2 godine , momak razbija, Eduardo ponovo ispod proseka. Jovancic je usao na kraju , nesto malo prozuio , jedan sut , Diarra nista specificno , zamenio Lazara. Ilic usao umesto Babovica i to je ukratko to. Stanojevicu svaka cast na jos jednoj pobedi. DOMINIRAJ! Idemo po jamb. Za sampione drzave cele, za Crno-Bele , za Crno-Bele!!!
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Opet igramo defanzivno sa 2 zadnja vezna i sa Saletom po boku, i ti idalje podrzavas Stanojevica?

          Comment


          • Podrzavam ga zbog svega sto je uradio , a nek igra sa 2 zadnja vezna ako cemo da pobedjujemo
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Ma mozemo mi da pobedjujemo Hajduk, Cukaricki, Pazar i ostale mesare koliko hocemo, dok ne dobijemo Evropske klubove mi smo niko i nista.

              Comment


              • Sve na individualni kvalitet, bez igre, bez koncepcije, Sale na klupi pa na levom veznom!!! **bem li ti Stanojevicu sve sto imas. Nemoj da mi se odusevljavate ovim pobedama protiv znj ekipa, ovo nije moj Partizan. Uprava napolje! Stanoje napolje! <3 22 <3

                Comment


                • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                  Ma mozemo mi da pobedjujemo Hajduk, Cukaricki, Pazar i ostale mesare koliko hocemo, dok ne dobijemo Evropske klubove mi smo niko i nista.
                  Gde ti je bre Hajduk od Pazara i Cuke,bolji su 5 puta od njih.Lepo je videti da neka ekipa pokusa i da zapreti a ne samo da se brani.

                  Comment


                  • I sta vredi kad se nista ne menja, Samrok bi nas opet izbacio sa ovakvom koncepcijom. Daj ovog Vignjevica na nasu klupu, Hajduk strasan fudbal igra.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by milanche View Post
                      Gde ti je bre Hajduk od Pazara i Cuke,bolji su 5 puta od njih.Lepo je videti da neka ekipa pokusa i da zapreti a ne samo da se brani.
                      Ma oni mogu biti bolji od Cuke i Pazara, opet nisu merilo. Merilo je Genk, merilo je Samrok...

                      Comment


                      • E da, zaboravih Lazu da pohvalim, ono je fenomenalno sta do sada pokazuje.

                        A Ninkovic bi mogao da igra isto tako, nista manje talentovan igrac. Mogao bi da bude fenomenalan kreator igre.
                        sigpic

                        Comment


                        • UPRAVA NAPOLJE

                          Stanojević: Mladi se nameću, Pazarci u mislima

                          Posle pobede nad Hajdukom iz Kule, trener srpskog šampiona Aleksandar Stanojević nije štedeo reči hvale na račun mladih igrača Lazara Markovića i Nikole Aksentijevića. Mladi Marković je na početku drugog poluvremena na meču sa Hajdukom odlično prošao po desnoj strani, napravio šansu za gol, koju je koji sekund kasnije realizovao Nemanja Tomić.

                          - Sa svojih 17 godina Marković igra kao iskusni as. Drago mi je što se takav fudbalski biser potvrđuje iz meča u meč. Za Lazara uveliko radi vreme - kaže Stanojević.

                          Protiv Kuljana dobru partiju prikazao je i mladi defanzivac Nikola Aksentijević.

                          - Mladi se nameću, a sada još čekamo Ninkovića. Ipak, mislim da bi bilo previše da sva trojica budu na terenu u istom trenutku - dodao je strateg crno-belih.

                          Partizan sada čekaju tri vrlo važna duela, protiv Novog Pazara u Kupu, a zatim i dva prvenstvena meča sa Radom i Vojvodinom.

                          - Sada nam je u centru pažnje duel sa Pazarcima. Imperativ je da ostanemo u najmasovnijem takmičenju, a onda misli usresređujemo ka "građevinarima" i "lalama" - podvukao je Stanojević.

                          Bravo Lazare samo tako nastavi



                          da se malo podsetimo necega po meni najlepsi trenutak u zivotu
                          Last edited by Dacha; 19-09-11, 21:09.
                          Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                          Comment


                          • Originally posted by Mita View Post
                            UPRAVA NAPOLJE

                            Stanojević: Mladi se nameću, Pazarci u mislima

                            Posle pobede nad Hajdukom iz Kule, trener srpskog šampiona Aleksandar Stanojević nije štedeo reči hvale na račun mladih igrača Lazara Markovića i Nikole Aksentijevića. Mladi Marković je na početku drugog poluvremena na meču sa Hajdukom odlično prošao po desnoj strani, napravio šansu za gol, koju je koji sekund kasnije realizovao Nemanja Tomić.

                            - Sa svojih 17 godina Marković igra kao iskusni as. Drago mi je što se takav fudbalski biser potvrđuje iz meča u meč. Za Lazara uveliko radi vreme - kaže Stanojević.

                            Protiv Kuljana dobru partiju prikazao je i mladi defanzivac Nikola Aksentijević.

                            - Mladi se nameću, a sada još čekamo Ninkovića. Ipak, mislim da bi bilo previše da sva trojica budu na terenu u istom trenutku - dodao je strateg crno-belih.

                            Partizan sada čekaju tri vrlo važna duela, protiv Novog Pazara u Kupu, a zatim i dva prvenstvena meča sa Radom i Vojvodinom.

                            - Sada nam je u centru pažnje duel sa Pazarcima. Imperativ je da ostanemo u najmasovnijem takmičenju, a onda misli usresređujemo ka "građevinarima" i "lalama" - podvukao je Stanojević.

                            Bravo Lazare samo tako nastavi



                            da se malo podsetimo necega po meni najlepsi trenutak u zivotu
                            Sta je po tebi najlepsi trenutak u zivotu? Ne razumem? O.o

                            Comment


                            • Sutra sesnestina finala protiv Pazarca.Ja mislim da je lagan mec

                              EDIT: Tako je

                              EDIT 2:
                              Originally posted by S-Nash View Post
                              I sta vredi kad se nista ne menja, Samrok bi nas opet izbacio sa ovakvom koncepcijom. Daj ovog Vignjevica na nasu klupu, Hajduk strasan fudbal igra.
                              Upravu si


                              Napisao si 3 uzastopna posta za 2 minuta, od toga 2 zadnja posta ne liče na ništa
                              Last edited by Il Capitano; 20-09-11, 14:38.
                              Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                              Comment


                              • Polako Mito...imas opciju edit,zabranjeno je napisati 2 ili vise posta za redom.

                                Comment

                                Working...
                                X