Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako si retardiran pa ne mozes da ukapras sta vodja peva i ostatak tribine i jednostavno se ne uklopis nego pocnes sam za sebe da pevas i tako ujebes pesmu, ako ubacujes ruke gde ne treba i ako pevas kao pickica i ako se mrstis bez razloga i ako znas samo tri igraca i ako ne znas himnu i ako dolazis na jug jer je jeftinija karata a na zapad ne bi ni otisao i da je za dz jer volis da se mrstis na jugu jer si zajebani navijac! ONDA TE MOLIM DA SE OKRENES, I MOLIM TE IDI NEGDE PLESI IDI MOLIM TE NEGDE PLESI.... ZA BOLJI JUG I TVOJE DOBRO, NE DOLAZI NA UTAKMICE !

    Samo jedan je Partizan, on je ponos grada mog, za to ime svako zna, zauvek sam uz njega, za Partizan zivim ja!


    Comment


    • Cvrsta utakmica sa mnogo faulova i prekida, ali ne smeta mi sve dok vodimo

      EDIT: Ako cemo iskreno, ovaj gol je donekle bio regularan ...
      Last edited by ЕлБиЏеј; 11-05-11, 21:24.

      Comment


      • - Od starta smo primetili šta se dešava. Sve je nagoveštavalo da će biti sabotaže i da se utakmica neće završiti. Žao mi je što se ljudi ne bore za srpski fudbal na način na koji bi to trebalo. Uradite nešto u Evropi, nemojte da ispadate u pretkolima ili ajde u prvim kolima. Mi smo igrali Ligu šampiona i Ligu Evrope, osvajali bodove - istakao je Stanojević.

        Strateg crno-belih bio je rezigniran.

        - Neću da dozvolim da nam se umanjuje ovaj uspeh. Dva puta smo izgubili od Vojvodine i to je bilo strašno bolno, ali smo im čestitali sportski. Da li smo mi krivi što je utakmica završena na ovakav način? Naravno da sam zadovoljan, jer smo ovaj trofej krvavo zaradili. Sve što se desilo - nije slučajno! Sve je bilo instruisano.

        Potom je Stanojević naveo nekoliko primera što se tiče napuštanja sportskog borilišta.

        - Na SP igra se rukom, pa niko ne napušta teren. Kada su se pogasili reflektori sa Arsenalom, dali smo mi ili oni odbili da igramo? Da li smo trebali da napustimo teren kada nam je Šahtjor dao drugi gol?

        Mladi stručnjak Partizana ponovo se nadovezao na početak.

        - Svi izbegavaju pravila zarad nekih ustupaka. Kup je srpska svetinja, a kasni, himna kasni. Janković je trebalo da reaguje odmah, jer se od samog starta sabotiralo. Igrači Vojvodine nisu želeli da izađu na teren zato što na tribine nije ušlo njihovih 30 navijača. Nisam mogao da verujem šta se dešava. Od samog početka nisu želeli da igraju - nije krio bes Stanojević.


        Bravo Stanoje,svaka ti je na mestu! Samo ti taktika ne valja.Necu da moj Partizan cuva rezultat protiv jadne Vose i Zvezde...
        Last edited by milanche; 12-05-11, 07:02.

        Comment


        • Koliko se kurci ovaj Stevanovic,kao da vodi Barselonu,kako me taj covjek nervira.


          Stevanovic je smjesan,treba dati ostavku,Partizan je nadigran u svim aspektima igre u ovoj utakmici,sve losije igraju i osvajaju trofeje,sto implicira da se raspada nas fudbal.
          Ovaj potez Vojvodine donekle i razumjem,ali nedopustiv je treba ih izbaciti u drugu ligu,jer ce se ponavljati ovo.
          Mada gol i penal su mogli da se priznaju i sviraju,sudija veze nema krene ostro davati zute,i onda stane i susti krljanje.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Koliko se kurci ovaj Stevanovic,kao da vodi Barselonu,kako me taj covjek nervira.


            Stevanovic je smjesan,treba dati ostavku,Partizan je nadigran u svim aspektima igre u ovoj utakmici,sve losije igraju i osvajaju trofeje,sto implicira da se raspada nas fudbal.
            Ovaj potez Vojvodine donekle i razumjem,ali nedopustiv je treba ih izbaciti u drugu ligu,jer ce se ponavljati ovo.
            Mada gol i penal su mogli da se priznaju i sviraju,sudija veze nema krene ostro davati zute,i onda stane i susti krljanje.
            Pogledaj u temi JSL ,lepo se vidi da je bio ofsajd kod gola i penal nad Tejgom.Za ovo sto su oni uradili ja bi ih sigurno izbacio u 2. ligu
            A inace ,gde to jos ima da finale kupa kasni samo zato sto neki navijaci nisu krenuli na vreme??? Ja nisam mogao da verujem,a jos ni sad mi nije jasno.
            Last edited by milanche; 12-05-11, 07:36.

            Comment


            • Pa sudija je vec tada trebao odsvirati kraj.
              Nije sviran ofsajd nego faul koga nije bilo,pomocni nije dizao zastavicu,a nije valjda da glavni iz one pozicije vidio ofsajd.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • stanojevic je postao neopevana sabanchina.
                iliev je vec u prvih 10 minuta trebao da dobije 2 crvena.

                situacija koja je prethodila preksraju kod prvog gola partizana(koji je pritom jos bio i u ofsajdu)


                ponisteni gol

                bravo sudija slepche jedan.
                i jos milion stvari koji su isli na stetu voshinih igraca...

                na kraju krajeva divac je u jednoj recenici sve lepo rekao.
                Divac:„Kakvi su ljudi u Savezu, takvo je bilo i finale Kupa“

                Comment


                • A sta cemo sa Tumbasevicevim startom? Pepe je za puno nezniji start dobio crveni.Sudije su napravile niz gresaka,sto na stetu Partizana,sto na stetu Vojvodine ali na SP smo vidjali i gore sudjenje.Ako Englezi nisu napustili teren protiv Nemaca posle onog nepriznavanja gola kada je lopta bila ceo metar iza linije... Vojvodina ako se ne kazni drasticno za ovo,kaznice nas UEFA sve zajedno.
                  Last edited by milanche; 12-05-11, 12:00.

                  Comment


                  • Originally posted by milanche View Post
                    A sta cemo sa Tumbasevicevim startom? Pepe je za puno nezniji start dobio crveni.Sudije su napravile niz gresaka,sto na stetu Partizana,sto na stetu Vojvodine ali na SP smo vidjali i gore sudjenje.Ako Englezi nisu napustili teren protiv Nemaca posle onog nepriznavanja gola kada je lopta bila ceo metar iza linije... Vojvodina ako se ne kazni drasticno za ovo,kaznice nas UEFA sve zajedno.
                    vidim da ti je strajnic uzor, tako da te ne bi vise zadrzavao...

                    siruacija kod prvog gola


                    fino ih je krstajic naucio


                    i tokom celog susreta je bilo tendenciono sudjenje u korist partizna, zbog toga je voshinim igracima i prikipelo.

                    Comment


                    • Jesam Partizanovac, ali mislim da je ovo nepravda. Vojvodina je zasluzila kup. Tacka.

                      Comment


                      • Obozavam ovaj forum da citam ovog kartera,osecam lik kuci place po ceo dan kad Partizan pobedi,mlad si da bi bio pod tolikim stresom,stres nije zdrav. Ovo je nastavak Djenove i pokusaja da se uzme Partizanu ono sto zasluzeno osvaja,utakmica kasni pola sata-presedan,Vosa daje gol iz ofsajda,opravdano ponisten gol,povlacenje savica za dres i on pada,penal za nas cist ko suza,ono njihovo valjanje necu ni komentarisati Sve u svemu malo slabija igra ali zasluzena pobeda,znalo se da ce ovi izaci sa terena ako nesto krene naopako,placite kad vec ne mozete da pobedite crveno bela koalicijo! FK sve vise lici na KK!

                        Comment


                        • Kako ofsajd kod prvog gola, kada lopta uopste nije bila upucena igracu pored golmana Vojvodine, nego je isla direktno u gol?

                          Kod ponistenog gola, Savic je povukao igraca Vojvodine u trenutku kada je poceo da pada, a naravno, padanje je bila posledica ostrog faula igraca Vose .

                          Ali idalje mislim da je Vojvodina ostecena nedosudjenim penalom ...

                          P.s. ko je kriv Stevanovicu ( mislim da je on bio u pitanju kod gore pomenutog penala ) sto je toliko glup da nije pao nakon faula, nego pokusao da ostane na zemlji .
                          Last edited by ЕлБиЏеј; 12-05-11, 12:38.

                          Comment


                          • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                            Kako ofsajd kod prvog gola, kada lopta uopste nije bila upucena igracu pored golmana Vojvodine, nego je isla direktno u gol?

                            Kod ponistenog gola, Savic je povukao igraca Vojvodine u trenutku kada je poceo da pada, a naravno, padanje je bila posledica ostrog faula igraca Vose .

                            Ali idalje mislim da je Vojvodina ostecena nedosudjenim penalom ...

                            P.s. ko je kriv Stevanovicu ( mislim da je on bio u pitanju kod gore pomenutog penala ) sto je toliko glup da nije pao nakon faula, nego pokusao da ostane na zemlji .
                            sam si odogvorio ako nije ofsajd onda je ometanje golmana a nije svirnao ni jedno ni drugo

                            Comment


                            • Pa nije on šamarao Brkića, jednostavno je stajao pored njega, nedovoljno za faul . Da je ušao u skakački duel sa njim, onda dobro, ali ovako ...

                              Comment


                              • Kakav strajnic,o cemu ti pricas carteru ?

                                Comment

                                Working...
                                X