Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidi sa Nashom,verujem da on to zna...ja pojma nemam

    Comment


    • Ili cemo rastaviti OFK iz besa ili cemo se opet obrukati.Nema sredine.

      Comment


      • Originally posted by milanche View Post
        Ili cemo rastaviti OFK iz besa ili cemo se opet obrukati.Nema sredine.
        Ja sam za rastavljanje.
        Last edited by AcaDjilkos; 28-08-11, 15:03.
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • http://www.sportal.rs/news.php?id=57521

          Glava me zabolila od ove budale , svaka koja zine je za psihijatrije

          @AcaGrobar
          nema streama , srecom imam i SK i sve 4 arene ... Nadam se da danas punimo OFK-u ali se bojim da ne dodje ono drugo
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by AcaGrobar View Post
            Moze li neko da mi nadje stream posto nemam Arenu...
            Evo junace.
            http://www.profreetv.com/index.php?content=watch&tvid=256


            Comment


            • Mora da bude streama.

              Ajde dosta je bilo kukanja,idemo po duplu krunu!

              Comment


              • Pa tu je ES 2, a ne AS 1?

                Comment


                • Ne brini se,vratice nazad.
                  Tu smo pre nedelju dana gledali pripremene utakmice nase kosarkaske reprezentacije.
                  Tako su jednom prilikom prebacili na sk+ samo zato sto je Partizan igrao prijateljsku utakmicu.

                  Comment


                  • Majstore,jel ovo sigurno radi?

                    Hvala puno!
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Ljudi prazan JNA ;) Sta je ovo , strajk ili ;). Mislim na sever,zapad i istok, da vidimo jug kakav je ;). Ipak jug lepo popunjen , seljaci izgubise od Samroka Bacio sam sveti dres da ne kazem gde posle meca Valjda ce danas da malo bolje odigraju : Ilica,Vukica i Rakovica uopste nema u sastavu ni na klupi , jao sa dva zadnja vezna igramo

                      Partizan u timu : Stojkovic-Aksentijevic-Rnic-Ivanov-Volkov-Medo-Smiljanic-Babovic-Tomic-Scepovic-L.Markovic

                      Klupa : Petrovic-Stankovic-Davidov-S.Markovic-Ninkovic-Diarra-Eduardo
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • MVP, uslisena ti je zelja, igramo sa Markovicem i Scepakadabrom u napadu

                        Comment


                        • Ja sam u blazem soku trenutno , prvo nemamo igraca koji ce gurnuti loptu napadacima , a sta da im gura kada je Markovic nesposoban za gol a o Scepovicu je svaka rec previse , jedino ako Neca ubaci neki slobodnjak ili iz kornera neko pa glavom skine ili da Babovic zabije i niko vise Jaoo tima , jos sam u soku
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ma mozemo gol dati i preko boka, nakon Volkove solo-akcije ili tako nesto . Ma ima nacina, treba biti pozitivan .

                            Jbt kako me nerviraju ova Rniceva poigravanja .



                            Uf, kada se setim prvog poluvremena 2. tekme protiv Genka, kako je to bilo leprsavo i lepo za oko, dao bih sve na svetu da se tako igralo protiv Iraca . Ma kako se zavrsila ova sezona, idalje cu pamtiti avgust .
                            Last edited by ЕлБиЏеј; 28-08-11, 19:14.

                            Comment


                            • I ja cu ga pamtiti , po danu kad sam prvi put ispsovao sve redom , treba uzeti titulu i jedino se tako mogu iskupiti , za kup me iskreno zabole ... Titula da se uzme i cao ali ako ova jtim bude stalno igrao mi ni 2 necemo biti
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • I dalje je napad glavni problem.Bolje da je igrao Sale umesto Lole i to iza spiceva gde mu je i mesto!!!

                                U drugom poluvremenu ocekujem da Stanoje baci Dijaru u vatru,ili barem Eduarda koji iako nije fizicki dobro pripremljen pruza vise od balvana Scepovica!

                                Jel i vama stream ovako los?
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X