Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Carter

    Koliko ja vidim, ti vise posvecujes paznji Partizanu nego Zvezdi, sto takodje potvrdjuje tvoje komplekse .

    A o tome da smo isfrustrirani, govori samo ovaj tekst ( napravljen, usput 2009. godine, a od tada ste samo osvojili kup Srbije u fudbalu )

    http://www.naslovi.net/2009-02-01/ve...zvezde/1022484

    PARTIZAN OLE, JA LUDO VOLIM TE, ZNAJ DA UZ TEBE JA SAM SVE DO POBEDE!

    Comment


    • dobi otkaz adijaasiajadija:
      Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

      Comment


      • Pa nek ide u zvezdu da se sprda sa njihovim grbom ,sa nasim ne moze,ovo je neozbiljno makar bio Leo Mesi licno.

        Comment


        • Ma car je Stanoje iako je juce zajebo utakmicu,nema zajebancije i niko nije veci od kluba.Ako jedan Sasa Ilic moze da bude disciplinovan i trci najvise onda moze i ovaj balavac.
          sigpic

          Comment


          • Na današnjoj sednici čelnika Crvene zvezde i Partizana odlučeno je da se pošalje zajednički apel Srpskoj pravoslavnoj crkvi (SPC) kojim se traži pomeranje Uskrsa za nedelju dana. Sportski rivali su ovoga puta bili jedinstveni u nastojanju da se najveći praznik srpskog fudbala odigra neometan crkvenim praznikom, koji bi sprečio brojne vernike da prisistvuju derbiju.

            Generalni sekretar crno-belih Darko Grubor, pročitao je nakon sednice zajedničko saopštenje.

            - Složili smo se da na Veliku subotu igrači ne bi mogli da daju svoj maksimum jer se zna da taj dan treba provesti u miru i molitvi, a do pobede koju i jedni i drugi želimo možemo doći jedino oštrom borbom, takoreći prsa u prsa. Zbog toga smatramo da bi najbolje bilo odložiti Uskrs na nedelju dana i time obezbediti i siguran dolazak vernika na utakmicu, koji bi onda nedelju dana kasnije proslavili veliki hrišćanski praznik kako dolikuje – stoji u saopštenju, u kojem se navodi da i među fudbalerima ima vernika prema kojima bi takođe bilo korektno pomeriti Uskrs, jer bi oni radije crkveni praznik proveli u krugu porodice, nego u karantinu.

            Apel je poslat Svetom arhijeriskom sinodu Srpske pravoslavne crkve, koji se još uvek nije oglasio po ovom pitanju.
            CZ-JK-Elton John-Diva

            Comment


            • Ahahahahaha, to je toliko smesno da mislim da ne bi bilo usliseno ni u snu . Pomeranje Uskrsa, ahahaha, fail . Da su inteligentni, pomerili bi derbi, a ne najveci praznik pravoslavnog covecanstva .
              Last edited by ЕлБиЏеј; 18-04-11, 18:35.

              Comment


              • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                Ahahahahaha, to je toliko smesno da mislim da ne bi bilo usliseno ni u snu . Pomeranje Uskrsa, ahahaha, fail . Ako su pametni, neka pomere derbi, a ne najveci praznik covecanstva .
                Jel se ti zezas ili si ozbiljan?
                Zar ne shvatas da je ovo sala

                Comment


                • Izgleda da to nisam shvatio kao salu, ipak mi vest izgleda ozbiljno, bez ikakvog nagovestaja neozbiljnosti .

                  Comment


                  • Originally posted by DovlaBGD View Post
                    Pa nek ide u zvezdu da se sprda sa njihovim grbom ,sa nasim ne moze,ovo je neozbiljno makar bio Leo Mesi licno.
                    Lepo si to rekao druze
                    Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                    Comment


                    • ma adija dosao u partizan kao superstar i misli da je baja i za kurcenje je dobio otkaz
                      Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                      Comment


                      • i tako treba stanojevicu
                        Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                        Comment


                        • Za sada vodimo 2-0...tagoe i babovic strelci

                          Comment


                          • Tako je breeeeeeeeeeeeee!!!

                            Treba razbiti bunkercinu od Smedereva za samopouzdanje a onda Zvezdu dobiti i titula je resena!
                            sigpic

                            Comment


                            • Ceran dao gol u 45., 1-2.

                              Comment


                              • 3:1 Iliev

                                Gazi breeeeeee!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X