Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije Nash,ja sam bio na jugu,znaci jug skoro ceo pun,istok polupun,zapad slabo,bas slabo,i sever sirotinja..

    Mogu da kazem da smo Diari skandirali bas mnogo..I da je sve u znaku pete titule..

    Kako je Eduardo?video sam da je nesto napustio igru rano..
    CZ-JK-Elton John-Diva

    Comment


    • Ruka u gipsu,stradao lakat.

      Comment


      • Originally posted by Drazen 3 View Post
        10 000
        Edit:oko 9000,jer je bilo oko 800-1000 zeljenih
        Bilo nas je vise al ajd sad. Atmosfera odlicna Dijari pevano 10 minuta to niko doziveo nije. Lagana egzekucija na terenu ko zna kako bismo mocni bili da nemamo ovu bagru od Rankovica i Vukica.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Bilo nas je vise al ajd sad. Atmosfera odlicna Dijari pevano 10 minuta to niko doziveo nije. Lagana egzekucija na terenu ko zna kako bismo mocni bili da nemamo ovu bagru od Rankovica i Vukica.
          Zvonku istice ugovor u januaru a Rankovicu u junu, pa cemo ih se valjda nekako resiti.

          EDIT: Pise na sajtu 10525, a sto se Dijare tice, meni su skoro suze krenule od srece kad je ulazio. Ekipa s kojom idem na utakmice mi je na moru, zato nisam mogao da idem i ne mogu da prezalim, konacno i u nasoj ligi posle nekog vremena atmosfera koja dolikuje sampionu, doduse pocelo je jos od poslednjih par utakmica s proleca ali ovo veceras je jos bolje.
          Last edited by Casiraghi; 13-08-11, 23:29.
          sigpic

          Comment


          • Mogli smo bolje danas sto se posete tice, prvi je mec u novoj sezoni.

            Lagana pobeda uz atraktivnu igru. Tomic se konacno popravlja. Ilic Kapiten standardno igra kao da mu je 20. Dijara ce se osloboditi straha i zaigrace bolje uz ovakvu fenomenalnu podrsku.*

            Alal vera fotoreporteru ispred dela Juga do istoka, koji je pokazao sjajne mogucnosti pimpovanja lopte.

            Comment


            • Originally posted by Bogi View Post
              Mogli smo bolje danas sto se posete tice, prvi je mec u novoj sezoni.

              Lagana pobeda uz atraktivnu igru. Tomic se konacno popravlja. Ilic Kapiten standardno igra kao da mu je 20. Dijara ce se osloboditi straha i zaigrace bolje uz ovakvu fenomenalnu podrsku.*

              Alal vera fotoreporteru ispred dela Juga do istoka, koji je pokazao sjajne mogucnosti pimpovanja lopte.
              I na kraju posle 5 minuta onaj klinac usra

              EDIT: Niko te nikad voleti nece, k'o sto te volim ja! Dijara! Dijara! Ubico cigana!




              mali i tatica!
              Last edited by LBJmvpFORlife; 14-08-11, 00:20.

              Comment


              • Što se tiče posete, za ovo vreme godine je odlično!

                Vidi se tendencija da će biti mnogo bolje i ove sezone očekujem duplo više gledala kad se svede saldo na leto u odnosu na prošlu sezonu, ubeđen sam u to! Juče nisam bio, virus je odradio svoje, ali drugovi su sigurno nadomestili moj izostanak.

                Što se tiče igre nema šta puno tu da se kaže, mnogo smo bolji od svih kod nas, demonstracija sile mora postojati na svakom meču, uz maksimalno nabijanje svega i svakoga! Dokazati ponovo da sve ide u pravcu kao što je u basketu, zakucati još onih par eksera što je ostalo da se zakuca u sanduk komšinice i pripremiti sledeću sezonu za totalni krah ganfera!

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  I na kraju posle 5 minuta onaj klinac usra

                  EDIT: Niko te nikad voleti nece, k'o sto te volim ja! Dijara! Dijara! Ubico cigana!




                  mali i tatica!



                  Nas Messi i Xavi

                  Comment


                  • http://sveogrobarima.webs.com/apps/b...-napada-samrok

                    Krle veruje da ce Edu biti spreman za Samrok, mada nam on i nije potreban za njih.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma bolje da propusti prvu tekmu,potreban nam je za nastavak prvenstva.

                      Comment


                      • Manga stigao, dobrodosao Davide u familiju!

                        sigpic

                        Comment


                        • Imam neki dobar osecaj kada je ovaj lik u pitanju. Reko koji fudbaler prodje nasu probu,a oni koji prodju po pravilu zablistaju

                          Comment


                          • Valjda ce Manga biti dovoljan razlog da se Sale pomeri napred, a Vukic da ispadne iz prve postave.Ipak to su samo moje puste zelje.

                            Comment


                            • Originally posted by Maric91 View Post
                              Valjda ce Manga biti dovoljan razlog da se Sale pomeri napred, a Vukic da ispadne iz prve postave.Ipak to su samo moje puste zelje.
                              Nema klinca od toga ja sam se pomirio, nikad verovatno necu to Stanoju da zaboravim to i jos jednog njegovog ortaka Rankovica koji je trenutno najlosiji desni bek u drzavi.

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Nema klinca od toga ja sam se pomirio, nikad verovatno necu to Stanoju da zaboravim to i jos jednog njegovog ortaka Rankovica koji je trenutno najlosiji desni bek u drzavi.
                                Ja bih razumeo to da je na klupi neki Jesic ili tako nesto, ali da trener koji tako takticki zna da unisti protivnika to radi, nije mi nikako jasno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X