Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Branio je kao sto Bajko brani,ako ga pogodi lopta-odlicno...a ako ne-golcina sa 30 metara

    Comment


    • Presao je u Sarajevo,otisao nam glavni golman pa morali nekoga da nadju pod hitno i nadju Pantera Pantu

      Comment


      • http://sveogrobarima.webs.com/apps/b...ijom-u-dablinu

        Sale ce izgleda opet igrati levo i pored izostanka Vukica, Volkov ne igra veceras, menja ga Stankovic.
        sigpic

        Comment


        • Meni ponovo nije jasno zasto Sale ne igra na Vukicevoj poziciji ... Treba da igramo u sastavu :

          GK : Stojkovic
          DR : Rankovic
          DC : Rnic
          DC : Ivanov
          DL : Stankovic
          DMC : Medo
          AML : Tomic
          AMC : Ilic
          AMR : Babovic
          FC : Jovancic
          FC : Eduardo
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • http://www.laola1.tv/en/md/soccer/ue...989-59443.html

            Ovo je link za Partizan , HD je i jako je dobar plus nikako ne stopa
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Ne radi u Srbiji...

              Comment


              • Jao kakav slobodnjak Nece Tomica , sa jedno 40m skinuo ovaj pa u korner ...Neca treba sad stalno slobodnjake da izvodi , perfektan je
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Ovaj Tomic lud covek

                  Comment


                  • Sve Tomic golove uvaljao u Evropi ... Pizonu reaguj , Tomic postaje jedan od nasih najboljih igraca , definitivno treba da on sada igram , vidim li Babovica jos jednom u timu
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Sramota kakvo smo 2. poluvreme odigrali . Ne dao Bog da se ovakvo poluvreme ponovi ikada vise, ikada! Nijedan napad, nijedna akcija, nijedan prodor, nijedna sansa, sramota .

                      Comment


                      • 1:1 sa samrokom je sramota,al i to je dobar rezultat mogli smo i izgubiti.Al nema veze razvalicemo ih u beogradu.

                        Comment


                        • Ovi su kalibar Čukaričkog, ako ne i gori ... i da mi protiv takvih govana igramo bunker, ej jebote! Stanoje je ubedljivo najveći ziheraš u istoriji Partizana . Kakav retard, zapanjen sam .

                          Comment


                          • Sta se nervirate, uvalicemo im 3, 4 komada u Beogradu i cao zdravo

                            Comment


                            • Ma kako da se ne nerviram, trebali smo da pokažemo kakva smo klasa u odnosu na ove klošare, da nabijemo 7 tamo i pustimo omladince da igraju na JNA . Stanoje i njegov jbni ziheraški pristup .

                              Comment


                              • Srusise me na tiketu samo oni ... Kakvo drugo poluvreme Pa crni Stanojevicu od 4-4-2 formacije gde ih razbijamo ti pravis formaciju 4-2-3-1 , Boze me sacuvaj , nikako mi nije jasno uvodjenje Babovica umesto Eduarda , tada je Markovic trebao uci i cao nego njegovo foliranje , jao Boze Boze...
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X