Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad jos treba da odu Fejsa u Olimpijakos,Savic u Romu i Jovanovic ili u Vislu kod Ilieva,ili u Dinamo Minsk.Uskoro treba Labrin da dodje i jos neki spic,mozda ovaj iz Koreje sto je tamo najbolji strelac lige ili ipak neki iz Portugala ili Juzne Amerike.
    sigpic

    Comment


    • Zahvaljujem na odgovorima Sto se tice Tejga, jel' on u Bazelu ili Hofenhajmu?

      Vala lepo smo se opremili za novu sezonu . Najbolja stvar je da smo to uradili ovako rano, a ne kao prosle godine gde smo tim gradili minut pre LS .

      Comment


      • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
        Zahvaljujem na odgovorima Sto se tice Tejga, jel' on u Bazelu ili Hofenhajmu?

        Vala lepo smo se opremili za novu sezonu . Najbolja stvar je da smo to uradili ovako rano, a ne kao prosle godine gde smo tim gradili minut pre LS .
        Sad ce u Bazel,samo treba da odrade zavrsne pregovore.

        Ma odlicno rade.Ekipa iz prosle godine je stvorena zato da se uzme 7 miliona i sad zele da stvore tim koji ce bar 2 godine da igra zajedno i da uspostave sistem.Nemam nijednu zamerku.

        MVP sta mislis koliko ce mladi Lazar Markovic dobiti sansu naredne sezone i jel znas nesto o tome?Decko je ubica,toliko se sprda u svojoj generaciji i dominira terenom da to nije normalno.Odlicno je odigrao kad je usao protiv Sevojna.
        sigpic

        Comment


        • Svi sajtovi kazu da smo poslali ponudu za Ju Bjung So-a

          Jeste da su ti sajtovi glupost,ali kad bas svi napisu...

          Comment


          • Evo o kakvom se igracu radi.Po transfermarketu vredi 2000000 evra.
            http://www.transfermarkt.co.uk/en/by...er_114831.html

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Sad ce u Bazel,samo treba da odrade zavrsne pregovore.

              Ma odlicno rade.Ekipa iz prosle godine je stvorena zato da se uzme 7 miliona i sad zele da stvore tim koji ce bar 2 godine da igra zajedno i da uspostave sistem.Nemam nijednu zamerku.

              MVP sta mislis koliko ce mladi Lazar Markovic dobiti sansu naredne sezone i jel znas nesto o tome?Decko je ubica,toliko se sprda u svojoj generaciji i dominira terenom da to nije normalno.Odlicno je odigrao kad je usao protiv Sevojna.
              Lazar Markovic je veliki potencijal. Najverovatnije ce vec sledece sezone poceti da dobija sansu. Onu tamo sezonu ce da odigra standardno, a na leto zna se-prodaja.

              Ne znam koliko je dobro da se zameni kompletan tim, previse je to tumbanja ali polako, videcemo....

              Comment


              • Lazar ce verovatno njoriti na pozajmicama par godina pa cemo tek onda videti kako se bude pokazao dok je ovaj Ping Pong pakao igrac, i 90% je nas bas smo zagrizli, poslali smo 2m.

                Comment


                • Evo i video od Jung Bjung Sua,a ne znam kako cemo mu skandirati na Jugu,moracemo ga zvati zuti izgleda.
                  Inace,visok je 183,zaista odlicno za Korejanca.

                  sigpic

                  Comment


                  • Treba da insistiramo na njemu ti Korejanci su ludi vredni rade,ne treba juriti za Brazilcima i kojekakvim crncima to danas igra sutra nece kako mu se digne,tipa Dijara koji ce ako odigra dobru sezonu opet da trazi da ode,pa kad izvali da ga niko nece onda ce da kuka kako je Partizan njegov klub

                    Comment


                    • Ne morate mi se zahvaljivati na informaciji, samo sledeci put vidite pa nemojte da me prozivate kako pokusavam da zavadim.


                      http://www.mondo.rs/s209513/Sport/Fu..._Partizan.html
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • http://novosti.rs/vesti/sport.72.htm...do-u-Partizanu

                        Eduardo u Partizanu..Kakav je on?

                        T-Mac,ti nisi pokusavao da zavadis,ali ima dvojica koji stalno dolaze i prozivaju da smo Pakistan,franjevci,itd itd..
                        CZ-JK-Elton John-Diva

                        Comment


                        • Hvala Mekinja,nastavi da nas izvestavas

                          Meni nije smetalo sto se razumes u transfere Partizana...samo dvostruki standardi,ali to je razreseno ;)

                          Edit : Kalu,ko zna kakav je ... Sa Brazilcima nikad nisi siguran

                          Comment


                          • Ne zanimaju mene transferi Partizana, samo mi je ovo ortak javio jos jutros kako bi me podjebavao jer ste ga navodno oteli od nas, nista vise.
                            Toliko od mene na ovoj temi, dobar je igrac, ali ako je Rambo rekao da nama sprema bolje onda i jeste tako. Bice zanimljivo sledece nedelje u svakom slucaju. Bolji je od Klea.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Ovaj Eduardo je sumnjivog kvaliteta.Inace ove gluposti kako mi Zvezdi otimamo igrace su smesne nijednog igraca im nismo uzeli nikad,oni su odustali od ovog.Jedini igraci koji su kopirani su sa njihove strane Georgijev i Gaj.

                              Comment


                              • Ako je bolji od Clea,nema zime za nas

                                A taj ortak ti nije normalan

                                Ko jos veruje u carsijske price...

                                Comment

                                Working...
                                X