Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fejsa ulazi u poslednju godinu ugovora u kojoj moze biti prodat i to ulazi u nju iz preteske povrede i normalno je da cemo ga prodati za 2.5 miliona ako budemo mogli. Radosava treba cuvati kao oci u glavi, reprezentativac trazen vrlo, skup, navikao na trofeje i na pobede, mlad i pritom prima 20k godisnje, produziti mu ugovor uz najmanje 150k godisnje bi bio neverovatan potez.

    Comment


    • Sto se tice ovoga za neuigrane stopere,ne verujem da ce to biti problem jer su obojica klasa.Lavrina sam gledao,igra kao tata i tako mlad,bice odlicno pojacanje.Ivanonva nisam gledao,odnosno jesam kad su Bugari igrali sa nekim ali nisam bas obratio paznju.Znam da je standardan u prvoj postavi reprezentacije a jos sam se raspitao kod nekih boljih poznavalaca fudbala i svi kazu da je proveren igrac.Proci ce zajedno dobar deo priprema i bice to odlicno.Konacno se pominje i da ce doci jos neki jaci spic sto nam je prekopotrebno.

      U slucaju prodaje Fejse,Petrovic se mora zadrzati,jer je Smiljanic vec otisao i trebace nam dobri domaci veznjaci a to tesko mozemo naci,odnosno mozemo ali uprava ne razmislja na nacin na koji ja razmilsljam.Gudelj iz Brede bi bio odlicno resenje i da ja sam ja na Krletovom mestu kontaktirao bih ga odma.Ignjovski bi isto bio odlicno resenje.Videcemo jos i za koju ce formaciju Stanoje da se opredeli.A za te pare treba Fejsu pustiti s obzirom da mu je poslednja godina ugovora.
      sigpic

      Comment


      • Ignjovski je preskup ;)

        Imamo tu Medu i Markovica

        Comment


        • Ako Stanoje bude igrao sa 3 veznjaka kao i do sada onda mislim da Petrovic ne sme da ide pa bi u prvoj trebali da budu on,Medo i kapiten koji bi naravno imao nesto ofanzivniju ulogu mada on nenormalno trci i odradi defanzivno ali bi ipak bio istureniji.U rotaciji bi imali Markovica,Zvonka i Brasanca i to je odlican vezni red.Krila me mnogo vise brinu jer ne verujem bas nesto u Babovica i Tomica u LS.Treba zagristi za Sabalalu a ne znam kako je Radovic igrao u Poljskoj.

          Navodno je Visla zainteresovana za Jovanovica na preporuku Ilieva.

          A jel zna neko oce li ipak ostati na 5 stranaca ili se definitivno smanjuje na 4?
          sigpic

          Comment


          • Definitivno ide na 4.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Sto se tice ovoga za neuigrane stopere,ne verujem da ce to biti problem jer su obojica klasa.Lavrina sam gledao,igra kao tata i tako mlad,bice odlicno pojacanje.Ivanonva nisam gledao,odnosno jesam kad su Bugari igrali sa nekim ali nisam bas obratio paznju.Znam da je standardan u prvoj postavi reprezentacije a jos sam se raspitao kod nekih boljih poznavalaca fudbala i svi kazu da je proveren igrac.Proci ce zajedno dobar deo priprema i bice to odlicno.Konacno se pominje i da ce doci jos neki jaci spic sto nam je prekopotrebno.

              U slucaju prodaje Fejse,Petrovic se mora zadrzati,jer je Smiljanic vec otisao i trebace nam dobri domaci veznjaci a to tesko mozemo naci,odnosno mozemo ali uprava ne razmislja na nacin na koji ja razmilsljam.Gudelj iz Brede bi bio odlicno resenje i da ja sam ja na Krletovom mestu kontaktirao bih ga odma.Ignjovski bi isto bio odlicno resenje.Videcemo jos i za koju ce formaciju Stanoje da se opredeli.A za te pare treba Fejsu pustiti s obzirom da mu je poslednja godina ugovora.

              Markovic Medo Petrovic sasvim dovoljno. S tim sto verovatno necemo igrati sa 2 u domacem prvenstvu nego sa jednim

              Comment


              • Jel se prica nesto o napadacu?

                Ne moze Diara da nam bude najbolji spic u ekipi,ako zelimo u LS.

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Jel se prica nesto o napadacu?

                  Ne moze Diara da nam bude najbolji spic u ekipi,ako zelimo u LS.
                  Napisao sam vec da dolazi u roku od 5 dana a ime se ne zna, samo znam da je stranac.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Napisao sam vec da dolazi u roku od 5 dana a ime se ne zna, samo znam da je stranac.
                    Zaboravih

                    To je dobro...jos onda jedno krilo i dosta nam je

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Zaboravih

                      To je dobro...jos onda jedno krilo i dosta nam je
                      Tako ce u sustini i da bude ako ne dovedemo malog Petka onda cemo mozda juriti i pleja posto Volkov i on bez problema pokrivaju celu stranu.

                      Comment


                      • Partizan ce u ovom prelaznom roku potrositi preko 4 miliona i to samo na ime obestecenja. Djuro majstore!

                        Comment


                        • Ne bih da sam smor, posto vidim da ste usli u diskusiju, ali ako neko ima vremena da mi objasni sve "sto je doslo i otislo" u prelaznom roku, bio bih zahvalan .

                          Comment


                          • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                            Ne bih da sam smor, posto vidim da ste usli u diskusiju, ali ako neko ima vremena da mi objasni sve "sto je doslo i otislo" u prelaznom roku, bio bih zahvalan .
                            Dosli:Ivanov,Volkov,Babic,Markovic,Ivkovic,Jovanci c i vratio se Dijara.

                            Otisli:Krle,Iliev,Smiljanic,Tejgo i Stevanovic.
                            sigpic

                            Comment


                            • I Fejsa je otisao,verovatno ide Savic..
                              CZ-JK-Elton John-Diva

                              Comment


                              • Kad se sve zavrsi bice ali do sada dosli: Babic, Volkov, Markovic, Jovancic, Ivkovic, Labrin, Ivanov, Dijara. otisli: Tejgo, Savic, Jovanovic, Krstajic, Iliev.

                                Mozda se nisam bas svega setio ali to je to.

                                Comment

                                Working...
                                X