Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne volim to kenjanje u napred,ko koliko vredi tek ce da se vidi.Adija je bio proglasen za najboljeg igraca na SP za mlade pa se pokazao kao potpuni promasaj.Ja bih voleo da dovedemo jos jednog kreatora igre jer Vukic i Ilic lako mogu da se povrede i sta onda...

    Comment






    • Srecno legendo
      Last edited by Ljuba90; 24-06-11, 15:19.

      Comment


      • Originally posted by milanche View Post
        Ne volim to kenjanje u napred,ko koliko vredi tek ce da se vidi.Adija je bio proglasen za najboljeg igraca na SP za mlade pa se pokazao kao potpuni promasaj.Ja bih voleo da dovedemo jos jednog kreatora igre jer Vukic i Ilic lako mogu da se povrede i sta onda...
        Tu su extra talentovani Markovic i Brasanac koji poseduju veliki potencijal i treba im dati sansu,mogu da postanu odlicni igraci.Eduardo jeste odlican igrac,ostaje da vidimo kako ce igrati za nas.Prelazni rok je odlicno odradjen jer bi ova ekipa mogla,a i trebala da igra zajedno malo duze i svidja mi se sto uprava zeli da uspostavi neki sistem ali videcemo sta ce biti od toga.
        sigpic

        Comment


        • Da se mi ne zezamo , Cleo je dosao u Zvezdu iz tima za kojeg pola nije culo a druga polovica koja je cula zna da nije zabijao toliko atraktivno ... U Moskaideu je po proseku svaku 3.5 utakmicu zabijao gol ... U Zvezdi se nije ni naigrao ... Princ Tagoe je bio po posudbama , u Hofenhajmu u 18 utakmica za bio 2 gola a ipak su igrali na visokom nivou u Partizanu ... Dolazilu su van forme , nisu bili prvotimci a kod nas su razbijali ... Eduardo je u formi , on zabija svaki 2 mec za Sao Caetano koji je veliki klub bez obzira sto igra 2 ligu Brazila , u Juznoj Americi je 2 liga Brazila recimo kao u Evropi Championship , ne po jacini nego po tradiciji , a Brazil i sama Juzna Amerika su mesto odakle potice pravi fudbal ... Eduardo ce sigurno biti veliko pojacanje i samo je pitanje trenutka kada ce to pokazati. Eduardo je promovisan i dobio je broj 9 ... Nasledio Clea ... Uzivaj u Partizanu!
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Savic bi trebalo da predje u City za 7miliona evra...e sad,ne zna se dal odma ili na zimu
            Last edited by Ljuba90; 24-06-11, 22:44. Reason: debil sam :D

            Comment


            • Dobra vest je da ce biti jos pola godine,a losa da smo mogli za vise para da ga prodamo.
              I nadam se da ce Djura sto pre da napusti mesto predsednika sto je izjavio pre neki dan.Mogli su ya vise da ih oderu posto ya prosecne igrace daju 20 miliona evra.Djuro-lazovcino jedna lopovska.
              Ostaje zato sto mu fali jos par meceva za reprezentaciju kako bi dobio radnu dozvolu.

              Comment


              • Pa nemoj da Savic ode u City..Propasce tamo,strasno!Nek ode negde drugde po Evropi,nek skuplja iskustvo,nek se kali,ne mora odmah tako mlad u City..Moje misljenje je ako predje u City,bas nece dobro proci..
                Jer tamp treba neki inastant igrac,to je instant tim,oni hoce titule odmah,nece oni da razvijaju mlade igrace..
                CZ-JK-Elton John-Diva

                Comment


                • Sada mislim i da uopste ponuda od Rome nije bila 8 miliona evra.
                  Tamo skoro da nema konkurencije jos Mekses potpisao za Milan, bolje da je zavrsio u Romi.
                  Obice nam se ovaj transfer o glavu.Tek cemo kasnije videti koje ce biti posledice svega ovoga.

                  Comment


                  • Nije to jos proverena informacija,kao ni kolika bi cena tacno bila...meni iskreno nikad nije bila bitna cena,jer znam kome to ide u dzep...nikad mi nije bilo jasno kako se mi navijaci tripujemo oko cene prodatog igraca

                    Nema veze,ako ode-docice neko dobar,nema dileme. Ako ostane,opet super

                    Comment


                    • Ako nije tacno idemo da zapalimo zgradu SOS kanala.Oni su taj nepouzdani izvor.
                      Bezveze je to sto nas ovako cimaju, pogotovo kad su rekli da nece biti potrebe prodaje za Savicem zato sto su prodajom Fejse i Jovanovica ''pokrili'' budzet.
                      Ni meni nije bitno koja je cena, kad se zna da ce 10% transfera zavrsiti u Partizanu.Al kada Djura nesto obeca, ocekujem od njega to da uradi.Vazno da je oterao Moreiru.

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post
                        Ako nije tacno idemo da zapalimo zgradu SOS kanala.Oni su taj nepouzdani izvor.
                        Bezveze je to sto nas ovako cimaju, pogotovo kad su rekli da nece biti potrebe prodaje za Savicem zato sto su prodajom Fejse i Jovanovica ''pokrili'' budzet.
                        Ni meni nije bitno koja je cena, kad se zna da ce 10% transfera zavrsiti u Partizanu.Al kada Djura nesto obeca, ocekujem od njega to da uradi.Vazno da je oterao Moreiru.
                        Sta god da je dobro uradio znaci sta god veliko sjajno. On je 2 puta prodao tim, prvi put kada je u Briselu u kljucnoj utakmici sezone odbio da sedne na klupu, drugi put kada je sam otisao sa priprema. Ozbiljni klubovi to kaznjavaju veoma drasticno. Drugo Partizan je ove godine potrosio samo 1 milion manje nego sto je dobio i mora prodati jos jednog igraca jer je najopasnije ostati na nuli i cekati plasman u LS. Sta cemo ako se ne desi? Ko ce da nam da jos 10 miliona da se ne bismo zaduzivali? Sponozori, ma ajte molim vas. Jednom se zvezda zajebala i uradila tako i evo gde su danas ni go kurac od njih, nista, 0 ne mogu da izadju iz dugova jos 10 godina a o tome da ne mogu mene da plate a kamoli neke kvalitetne igrace da ne pricam. Pa evo Adija mislite da on ovo radi sto voli? Dejan Milovanovic? Suspenzije, teranja, Lazetic? Oni ljudi duguju i bogu i narodu samo jer su se u sezoni kad su ispali od PSV-a napravili pametni da ne prodaju onoliko igraca sa koliko bi pokrili budzet. Ne zelim da se to nama desi, zelis li ti?

                        Comment


                        • Al razmisli od kada je Moreira postao problematican.Dok nije dosao Snajder nije pravio s***** i cak je dosao da igra utakmicu kad mu je umrla majka ili ko vec bliznji u porodici.Sve je krenulo nizbrdo kad mu ovaj seljak zeleo da mu smanji platu i od tad je postao problematican.I razmisli pod kojim je uslovima prodao ekipu.
                          Ja nigde nisam rekao da se protivim odlasku Savica, nego sta se ovaj saban kurcio da ga nece prodati ni za 10 miliona evra, kad oni ga prodali za pisljivih 7.

                          Comment


                          • Slusajte malo mvp-a,zna dosta...Moreira jeste igrao kada mu je preminula majka,i svaka mu cast na tome,ali zbog toga je trebao da ima kredit do kraja karijere?Da radi sta pozeli?U evropi bi bio kaznjen papreno...Nikad necu smatrati prodaju igraca tragedijom,ako za njega postoji alternativa.Zamislite ne udjemo u LS,bas zbog Saviceve greske ili lose igre-pa ne bi sledece godine ni 2,3 miliona uzeli...Igraci se prodaju kad je najbolji trenutak za to...Kao sto pricate za Fejsu,tu imamo Racu,Medu,Markovica,evo sad i Rankovica...sve kvalitetni igraci,a jos plus Fejsa nije igrao godinu dana.2,5 miliona su puna kapa i moranje,to je ponuda koju nismo mogli da odbijemo

                            Jedino sto mi smeta u ovom prelaznom roku je to sto krilo nije dovedeno...

                            Znate da cemo harati i sledece sezone,a opet se bunite...nije to lepo

                            edit : Ne mozes znati Maricu sta se desava unutar prostorija kluba,ali da je trebala da mu se smanji plata-trebala je i to debelo.

                            Comment


                            • Navikli smo vec da osvajamo titule u nasoj ionako raspaloj ligi,gde Zvezdu vec godinama dobijamo,al' sad bih najvise voleo da udjemo u LS,i da budemo konstantni tamo,znaci da redovno ulazimo,osvojimo par bodova,probamo da prezimimo u LE..To je meni zelja,Zvezdu cemo i onako i ovako dobijati..
                              CZ-JK-Elton John-Diva

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                Al razmisli od kada je Moreira postao problematican.Dok nije dosao Snajder nije pravio s***** i cak je dosao da igra utakmicu kad mu je umrla majka ili ko vec bliznji u porodici.Sve je krenulo nizbrdo kad mu ovaj seljak zeleo da mu smanji platu i od tad je postao problematican.I razmisli pod kojim je uslovima prodao ekipu.
                                Ja nigde nisam rekao da se protivim odlasku Savica, nego sta se ovaj saban kurcio da ga nece prodati ni za 10 miliona evra, kad oni ga prodali za pisljivih 7.
                                Jedna stvar Djuric je svidelo se to tebi ili ne nas najuspesniji predsednik. Jesi li svestan da mi dinara nismo duzni? Jesi svestan da smo uz Dinamo Zagreb, Lion, Porto i cini mi se jos samo PSV jedini tim fudbalski koji je igrao prosle godine u evro-kupovima koji nije nikom nista duzan. Ja ne mogu da shvatim da moze neko da bude nezadovoljan kada uzmete u obzir zakon o sportu gde se od svakog ostvarenog prihoda uzima znacajan porez od tipa 20% Ako uzmes u obzir da sponzor nije u mogucnosti da svoj kompletan doprinos da klubu vec i drzava uzima dobar deo kolaca gde je onda skoro nemoguce privuci sponzora. Moras da shvatis da Partizan vodi politiku koji propagira Platini i koja ce uskoro doci na snagu, politiku koja je zasnovana na tome da ne mozes preko svojih prihoda da trosis sto je i normalno. Ne grdim te ili bilo sta slicno samo ljudi kada pljuju funkcionere ne uzimaju sve u obzir, Partizan je toliko masivan i skup pogon da je to neverovatno. Mi imamo oko 40 klinaca po generaciji u klubu od petlica do omladinaca, sto znaci: mladji petlici, petlici, mladji pioniri, pioniri, mladji kadeti, kadeti, mladji omladinci, omladinci + teleoptik. Svi imaju stipendije ko god je van Beograda placen mu je stan, hrana, racuni. Odrzavanje Zemunela, ljudi, to je drugi po kvalitetu sportski centar u Evropi mozes li da shvatis prvo koliko je to skupo a drugo koji je uspeh vec skoro 20 godina odrzavati i unapredjivati takvu jednu strukturu. Dolazi se do plata igracima, njihovi automobili, stanovi, zaposljeni u strucnom stabu i ostalo osoblje, odrzavanje stadiona... To sve prijatelju moj kosta izmedju 10.5 i 11.5 miliona evra za godinu dana a mi svake godine pozitivno poslujemo od kada je Djuric na celu kluba. Cela struktua i filozofija je zapoceta sjajnim dvojcem u Zeki i Bjeki dok oni nisu poceli ne da kradu vec samo da jednostavno ispadaju iz kontinuiteta dobrog poslovanja, imali su brljotine na trenerskim pozicijama, u transferima ali su postavili temelj, to je na pravi put vratio i unapredio Tole a Djuric to odrzava na najbolji moguci nacin i unapredjuje vracanjem nasih ljudi, veoma sposobnih iz inostranstva, njihovim zaposljavanjem pri klubu i nezapamcenom dominacijom nad ciganima. Veruj mi Partizan od ovoga ne moze bolje, bar dok se u drzavi ne promene neke stvari koje apsolutno od Djurica, rukovodstva i Partizana ne zavise.

                                Comment

                                Working...
                                X