Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Cekaj,ti si skeptican za mec sa Skendijom zbog Savicevog odlaska?
    Mozemo bre Nasha da stavimo na stopera i opet bismo dobili 5+ obe tekme.

    Comment


    • Ljuba on mozda realno vredi 5 miliona evra (Savic) ali sam znas da City daje ogromne ponude svima ali prednost kod Savica je da ce u Cityu sigurno za 2 godine do 4 biti prvotimac i dici ce mu se cena na 20-30 miliona evra , otkud znam mozda nikad nista ne napravi ali sa 20 godina pruza odlicne partije za 3-4 u Cityu ???
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Mozemo bre Nasha da stavimo na stopera i opet bismo dobili 5+ obe tekme.
        Pa to bre, najjaci sam!

        Nego MVP koji ce stoper menjati Stefana, jel znas nesto vise o tome? Luizao, Marcorati ili ipak neko treci?
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Pa to bre, najjaci sam!

          Nego MVP koji ce stoper menjati Stefana, jel znas nesto vise o tome? Luizao, Marcorati ili ipak neko treci?
          Lino je najblizi trenutno

          p.s. Miko sta pricas to bre?

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Cekaj,ti si skeptican za mec sa Skendijom zbog Savicevog odlaska?
            Skeptican sam po tom na sta ce da nam lici odbrana.Ne plasim se ja da necemo proci, nego se plasim da cu da gubim zivce zbog odbrane.Jedan primljen gol kao domacin i eto nam malo neizvesnosti u Makedoniji, pod uslovom da mi ne damo vise od 4.

            Miko, Savic ce za 2-3 meseca da se ustali u prvu postavu.Ima takav kvalitet jos nema bas jaku konkurenciju i jos kada krenu povrede defanzivaca.Bice srecni sto su ga uzeli.

            Comment


            • 10 miliona se ne odbija u nasoj ligi,pa moze to biti i najbolji mladi igrac na svetu...sto Savic nije ;)

              Dovodimo i veznjaka iz Brazila,tako da radujte se braco

              Comment


              • Do prvog susreta u dvomeču našeg i makedonskog šampiona u kvalifikacijama za Ligu šampiona ostalo je dovoljno vremena da trener Partizana Aleksandar Stanojević "istumba" "istumban" tim odlaskom Stefana Savića, ali i nerešenim administrativnim problemom sa brazilskim Sao Kaetanom, koji ne da sertifikat za Eduarda. Naravno, "glavobolju" zadaju i povrede Miljkovića i Lazevskog, pa je za očekivati da mladi Nikola Aksentijević (u četvrtak potpisao profesionalni ugovor) zaigra pored štopera Ivanova i Rankovića.

                U Partizanu i dalje nemaju adekvatno rešenje za nastalu situaciju, a pobeda protiv makedonskog Metalurga od 3:0 opet ne otkriva mnogo "slabosti". Usput, Škendija je, prema očekivanjima, rešila nesuglasice sa tamošnjim aparatčicima, pa je sada jasno da će sledeće nedelje igrati u Humskoj.

                Mladen Krstajić, sportski direktor crno-belih, poručio je da će se okrenuti nekim drugim igračima. "Drugim igračima" je Brazilac Luizao, koji izgleda ne zna gde je Beograd, pa će umesto u sredu, asfalt naše prestonice "zbog tehničkih problema" videti danas.
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Српски шампион је уплатио је бразилском Сао Каетану прву рату обештећења за Едуарда Пашека, а сада чека потврду о томе, потврђено је агенцији Бета.

                  Едуардо је дошао као највеће појачање црно-белих у овом прелазном року, али јуче није играо у пријатељској утакмици против Металурга зато што шампион Србије није уплатио прву рату до 1. јула, када је био рок.
                  Новац је сада уплаћен, а Партизан ће касније у току дана добити потврду и саопштити више детаља.
                  Црно-бели квалификације за Лигу шампиона почињу 13. јула против македонске Шкендије.


                  CZ-JK-Elton John-Diva

                  Comment


                  • Morao je Vesic malo da smara...Edu daj Skendiji 5 komada

                    EDIT: Scepo tvoja je,lepotom je osvoji



                    Stizu nam generalni sponzor i dve bombe ;)
                    Last edited by Ljuba90; 07-07-11, 18:58.

                    Comment


                    • Dvomeč između Partizana i Škendije Evropska fudbalska federacija (UEFA) je proglasila za visokorizični, pa je, u dogovoru sa klubovima odlučeno da se u Beogradu i Skoplju igra bez gostujućih navijača.
                      CZ-JK-Elton John-Diva

                      Comment


                      • Znaci nema sranja na tribinama i nema izbacivanja pa imamo sprdnju od dvomeca gde kao sto je MVP vec rekao i ja mogu da odigram stopera.

                        Izgleda da dolaze 2 stopera stranca od kojih jedan dolazi na sestomesecnu pozajmicu do dolaska Jokica a drugi potpisuje visegodisnji ugovor, tako se bar prica. Sto se tice veznjaka, jeste bomba i to velika ali se radi u tisini da ne bi bilo euforije da ne popizdimo ako ne bude nista od toga.
                        sigpic

                        Comment


                        • Koja sramota za gostujuce navijace sramna odluka.

                          Comment


                          • Originally posted by DovlaBGD View Post
                            Koja sramota za gostujuce navijace sramna odluka.
                            Cekaj jel ponovo hoces Zrinjski scenario?

                            A i nista nam specijalno ne znaci gostovanje u Skoplju a ludilo u Beogradu cemo svakako napraviti.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma zbog ovih klosara da najebemo od UEFE ,taman posla,taman dobro sto su doneli tu odluku.

                              Comment


                              • Necu Zrinjski hocu u Makedoniju da bodrim svoj klub,Grobari nisu napravili nijedan incident u poslednjih par godina u Evropi,a ni za dogadjaj u Mostaru nismo krivi i sad pametna uprava sklapa dogovore u nase ime.


                                Mislim ispada kao da se plasimo seljobera iz tetova samo to hocu da kazem.

                                Comment

                                Working...
                                X