Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iako Grobari trenutno najvise kukaju na odbranu, mene licno iritira vezni red sa Babovicem, Ninkovicem i Brasancem. To je sve tehnika u mestu i presporo za Evropu. Mi ne dovodimo ni tog jednog zadnjeg veznog a nama je potreban jos jedan BTB da bi stvarno licili na nesto. Napred imas pokretljiv trio koji bi uz pokretljiv vezni red mogao da ulazi u dosta sansi i u Evropi.
    sigpic

    Comment


    • Slazem se, zato sam govorio o Jovicicu koji je BTB igrac i mnogo je napredovao u Rusiji. Prica se o ofanzivnom vezisti kao zameni za Markinjosa koji nece doci, ali nama treba energicni veznjak sa vecim radijusom kretanja. Ocigledno da strucni stab vidi takvog igraca u Brasancu...

      Comment


      • Kazu ljudi da bi Jeftovic mogao da iznenadi, a i ja imam takav osecaj. Oduvek sam gotivio te visoke i tehnicki potkovane veznjake.

        Comment


        • Jeftovic uopste nije los igrac i nije klasican JSL panj niti je neko koga menadzeri guraju po novinama kao sto su gurani Luka, Kojic, Marko Miric, Filip Knezevic i slicna boranija. On moze da iznenadi ali ovi ce igrati sa njim u vezi su rak rana tima. Ono mrsomudjenje je nesto najgore u fudbalu.
          sigpic

          Comment


          • stigla sezonska napokon. ceko sam 4 sata noge mi otpale. al su spori katastrofa...


            Comment


            • Babonja.

              Imali smo neku ideju i prilaz ovom mecu, nije to bilo toliko lose zamisljeno ali smo bili stegnuti u zavrsinici. Bozinov i Abu se jos uvek nisu adaptirali, Jevtovic u prvom delu nesiguran sa loptom u nogama ali to je nesto normalno za novog igraca na mestu zadnjeg veznog. Pokazao je koliko dominira u skoku i pri uklizavanjima a kasnije i dosao sebi sto se tice distribucije lopte...ozbiljan igrac. Andrija jos uvek mislima na Novom Zelandu ali ne moze mu se zameriti.

              Balazic i Cirkovic sasvim dobri, sa izuzetkom onog loseg dodavanja u poslednju liniju u prvom poluvremenu. Vulicevic je standardno pokazao veliko zalaganje, ali su gosti sa ovim sistemom 5-4-1 bacili sve da zatvore bokove. Petrovic prilicno los. Brasanac se borio, i po ko zna koji put ostavio utisak talentovanog ali na psiholoskom planu nekako nezaokruzenog igraca. Slicno je i sa Ninkovicem, koji je danas dobio znacajnu ulogu, pokazao odredjene znake zivota ali bez konkretnog doprinosa.

              Ocekujem da imamo nesto vise prilika za gol u drugom mecu. Nisam ni sumnjao da ce biti ovako tesko, Dila je tipican predstavnik sovjetske skole fudbala. Videcemo kako ce se oni ponasati kada budu u situaciji da im je potreban gol. Sto se mene tice, mislim da nece preterano menjati stil igre ali da ce pokusati sa jednim igracem vise u ofanzivnoj liniji.

              PS Kada bi trava na JNA uvek bila ovakva...
              Last edited by Bogi; 14-07-15, 21:53.

              Comment


              • Za prvu utakmicu i nije lose, imali smo 9 suteva u okvir gola a oni nijedan, u drugom mecu imacemo mnogo vise prilike oni ce jednostavno morati da napadnu. Svaka pobeda bez primljenog gola je dobra.
                Nas je babovic bolji od pirla.
                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                Comment


                • Kada se imaju u vidu drugi rezultati ove veceri, mozemo izvesti dva zakljucka: da danas ''svi znaju da igraju'' fudbal i da se, imajuci u vidu bunker gostiju i nase mane i nepripremljenost, ovoj pobedi ne sme gledati u zube. APOEL nereseno kod kuce sa Makedoncima, Midtjiland minimalcem protiv ekipe sa Gibraltara, Ludogorec izgubio od Moldavaca, Makabi izgubio na Malti...

                  Inace, ne pamtim da sam video ovakav dres naseg kluba. Ovako nesto nismo nosili od kada ja pratim. Dosta sam upoznat sa istorijem nase opreme, pa bih se usudio da kazem da da ovaj detalj, ova crna boja ispod rukava, u kombinaciji sa kompletno belim ledjima...to jednostavno nismo nosili. Mozda su neke varijante sa pocetka 70-ih bile slicne, kao i jedan dres iz Manceove ere ali ipak je ovaj nesto drugacije, jer su ti dresovi imali pruge na ledjima.

                  Trebalo bi da nosimo crne sortseve, s obzirom da su stucne sa crnom prugom prilicno interesantne. Mozda cak i crne stucne i bele sortseve. U svakom slucaju, potrebno je jos crne boje u kombinaciji, nikako mi ne se ne svidja ova varijanta sa viskom bele.


                  Sto se sponzora tice, ponovo su zakazali oni koji su zaduzeni za opremu. Ponovo nalepnica. Nema veze sto je crvena boja, na to ne uticemo, ali zasto nalepnica? Imali smo kroz istoriju sponzore sa crvenim logoom, Simpo, GOMA, OKI, Rubin, ''29. novembar'' cini mi se itd. ali ovo, ovako nalepljeno, samo da bi bilo na dresu, izgleda bas, bas lose.

                  Comment


                  • Jokanov rezultat slobodno zanemari u toj analizi, nameštena tekma kao što su 1 + 1 jednako 2

                    Comment


                    • Nz, meni je Brasanac poprilično opravdao poverenje, čak se usuđujem reči najbolji večeras, uz ninkovića svakako najopasniji i najkonkretniji.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Comment


                        • Naucila je vecina ekipa da skrati prostor na nekih 35x30 metara i oteza ti posao maksimalno, posebno kad tek izadjes iz priprema.

                          Igraci imaju ogroman problem sa relacijom noga-oko. Od 11 igraca +3 izmene koji su danas izasli na teren ne mozes ni za koga reci da je drvo ili netalentovan. Cesto vidis da oni vide neki pas u prostor ili da znaju sta treba da urade ali uvek to urade sekund-dva kasnije, protivnik stigne da se postavi i aj zdravo. Ogromna nesigurnost u odigravanje iz prve i ogromna nesigurnost u slabiju nogu nas vec godinama kostaju rezultata, na stranu sve individualne greske, kiks golovi i promasaji 1 na 1.

                          Dobro je sto liga pocinje ranije, brze cemo dostici trazenu formu. Ne ocekujem previse od ovog tima u Evropi ali kapiram da se necemo brukati. Nadam se da cemo neke vidne nedostatke kompenzovati borbenoscu kao danas. Zasluzili smo ovaj slobodnjak i ovaj gol. Mozda stigne i neko pojacanje koje moze da napravi razliku.

                          Najveci problemi Babovic i krater na levom beku.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sprda ih Abu u revansu cim se malo otvore.

                            Comment


                            • Babovic se izvukao sa ovim slobodnjakom, on je po meni daleko najlosiji bio, svaki duel je izgubio, Ninkovic se probudio ima ga ali u zavrsnici los kao i ostali, Abubakaru treba vise prostora da dodje njegova brzina do izrazaja, Bojinov par puta istrcao na golmana protivnicke ekipe, ukoliko se bude trudio bice pravo pojacanje, na lijeovm beku smo katastrofa bili, i na desnom nismo puno bolji bili naprijed. Uglavnom bitno da smo uzeli ni malo naivnu ekipu. Za grupnu fazu treba nam jedan pokretan ofanzivni veznjak umjesto Babinja.

                              ps mali zadnji vezni razbija u skoku i u defanzivi, dodavanja mora popraviti, ali mislim da ce doci vremenom
                              Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                              Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                              Comment


                              • Nas Babirlo bolji nego Pirlo na na na na na.............
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X