Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Srecan mu put
    Ovo mi je sve poremetilo. Velika greska, velika!

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Ode Radosav sunce ti jebem :S
      Gde ode?
      CZ-JK-Elton John-Diva

      Comment


      • Zasto je greska? Jurimo da ga topimo vec neko vreme.Imamo tu Medu i Markovica...Sigurno nije mnogo bolji od njih,ako je uopste bolji...mozda tim parama dovedemo neko krilo ;)

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Zasto je greska? Jurimo da ga topimo vec neko vreme.Imamo tu Medu i Markovica...Sigurno nije mnogo bolji od njih,ako je uopste bolji...mozda tim parama dovedemo neko krilo ;)
          Ne mogu 2 igraca samo tu da ostanu... I Radosav je igracina za njih sto se tice ofanzive.

          Comment


          • Raca je odlican kad je psihicki stabilan,prosle godine u LS se usrao u grupnoj fazi a kvalifikacije je pokidao.U nasoj ligi gde nema pritiska,covek se sprda i radi sta hoce a svaki derbi igra odlicno.Ako je sredio glavu,onda je dobar tu za zadnjeg veznog a ako nije bolje nek ide.Za nas vezni red bi bilo najbolje da on bude na svom nivou i da ostane a da se proda Medo i dovede neko kreativan ko moze da pokrije levu stranu da bi Sale igrao na svojoj poziciji a Zvonko na klupu.Ali to ja samo pricam sta bi ja uradio,od ovoga nema nista i vezni red me najvise brine od svega.
            sigpic

            Comment


            • Igracina je kad mu predje lopta preko noge

              Ajde bre,nisi valjda i ti prevaren njegovim kvalitetima...? Najsporiji igrac,najvise komplikuje sa loptom,moze se reci i da je smotan. Ima i odredjene kvalitete,ne sporim to,ali ako moze neka kinta da se uzme-UZIMAJ

              Comment


              • Je l' potpisao Welingson,on je neophodan u formaciji 4-3-3,jer mi klasicno krilo nemamo, a pogotovo ne sa izradjenim centarsutem.?
                CZ-JK-Elton John-Diva

                Comment


                • Originally posted by Kalu View Post
                  Je l' potpisao Welingson,on je neophodan u formaciji 4-3-3,jer mi klasicno krilo nemamo, a pogotovo ne sa izradjenim centarsutem.?
                  Nije potpisao a mi ne igramo 4-3-3.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Igracina je kad mu predje lopta preko noge

                    Ajde bre,nisi valjda i ti prevaren njegovim kvalitetima...? Najsporiji igrac,najvise komplikuje sa loptom,moze se reci i da je smotan. Ima i odredjene kvalitete,ne sporim to,ali ako moze neka kinta da se uzme-UZIMAJ
                    Videce se u Evropi kakav je igrac

                    Comment


                    • Mene ne zanima kako ce igrati preko...Ovde mi se ne svidja i jedva cekam da mu vidim ledja. Jos ako ce taj odlazak da nam donese neko krilo,ili konacno nekog stopera,ja jos srecniji

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Ode Radosav sunce ti jebem :S
                        a pre 2-3 nedelje si kazao da se prodajom fejse, obezbedjuje ostanak savica i race... a na kraju sva trojica otisla... kako si ono rekao? najbolji prelazni rok u istoriji partizana, bravo djuro!

                        Comment


                        • Originally posted by carter985 View Post
                          a pre 2-3 nedelje si kazao da se prodajom fejse, obezbedjuje ostanak savica i race... a na kraju sva trojica otisla... kako si ono rekao? najbolji prelazni rok u istoriji partizana, bravo djuro!
                          Ne rekao sam da se obezbedjuje ostanak Race ne Stefana ali izvesno je sada da ce Stefan ostati do zime. Btw za vas nam ne treba Radosav sa omladincima cemo vas pokidati ;)

                          Comment


                          • Cekaj,gdje ode Raca i za koliko,koga su pravarili
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Originally posted by manda View Post
                              Cekaj,gdje ode Raca i za koliko,koga su pravarili
                              Nikako da dodjem do imena ali sve je moguce, cenim mozda Trabzon, mozda Kjevo, mozda Sampdorija mozda Rasing svi su ga oni trazili sad ko zna.

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Cekaj,gdje ode Raca i za koliko,koga su pravarili
                                pa najverovatnije utd ili barsa

                                Comment

                                Working...
                                X