Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Odbijena ponuda Milana od 6.5 miliona za Savica. Bravo Djuro!
    Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Ide Savic.

    Comment


    • Pa rekli su da ce prihvatiti ponudu od 8-10 milki
      CZ-JK-Elton John-Diva

      Comment


      • ma nebitno je to, nego sto pojednici misle i pale se da uprava radi najbolje po klub, a u stvari rade najbolje za sebe(svoj dzep)...
        missim normalno da nije nebitno kad prodajes nekog i za 5 miliona, al zar vam to nije najtelentovaniji i najboji odmrambeni unazad ko zna koliko godina?
        i eto sta ima veze jel prodat za milion, dva, 10, kad cete sad na njegovom mestu da razigravate palermovog igraca, labrina koji ima 21 godinu..

        Comment


        • Al' mi navijaci ne mozemo nikako to da promenimo sta uprava radi....I sta da se radi kad ga prodaji,hoce instant pare,mozda da je ostao,mozda bi ga prodali skluplje..
          CZ-JK-Elton John-Diva

          Comment


          • Verovatno Savica i prodaju da bi oslobodili mesto za jos jednog stranca.Ipak tuzno je sto ga prodaju pa cak i ako neko da 10 miliona.

            Comment


            • Tuzno je,tuzno...Al' sta cemo..
              CZ-JK-Elton John-Diva

              Comment


              • Originally posted by carter985 View Post
                ma nebitno je to, nego sto pojednici misle i pale se da uprava radi najbolje po klub, a u stvari rade najbolje za sebe(svoj dzep)...
                missim normalno da nije nebitno kad prodajes nekog i za 5 miliona, al zar vam to nije najtelentovaniji i najboji odmrambeni unazad ko zna koliko godina?
                i eto sta ima veze jel prodat za milion, dva, 10, kad cete sad na njegovom mestu da razigravate palermovog igraca, labrina koji ima 21 godinu..
                Samo jednom se neki klub sa ovih prostora iskurcio da ne proda nikog. zvazda kad igrala kval ls sa psv-om svi znamo od tada gde ste i sta ste. uprava partizana radi kao sat sto se i vidi po silovanju kluba sa ciganske strane brda.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Samo jednom se neki klub sa ovih prostora iskurcio da ne proda nikog. zvazda kad igrala kval ls sa psv-om svi znamo od tada gde ste i sta ste....
                  iz ugla navijaca partizana verovatno da je nemanja vidic niko. nemanja je otisao u spartak iz moskve pre meca sa holandjanima. da ce bog zbog uspeha srpskog fudbala da takvih niko bude sve vise iz partizana ali na zalost vasi momci se brze vrate kao skart nego sto im je bilo potrebno vremena da odu.


                  franjevci cestitam na prodaji montenigersa. eno njegova montenigers braca slave u poznatoj kafani na putu za padinjak. kaze mi drugar casti lik celu kafanu. ko udje dobija odamh i veceru. malo li je za drvo 3milki. plus pola miliona od prosle godine i jos pola za podrsku. za nigersmonte 4miliona za samoubicinog sina dobar dil.
                  Last edited by dr.dule; 17-06-11, 21:17.
                  Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                  madden balkanska liga

                  Comment


                  • who the fuck is vidic? Ne bih menjao 5 vidica za jednog raspalog Branimira Bajica.NUSKNVP

                    Comment


                    • Kakav bre Nemanja Vidic petarda igrac samo u onoj duvarcini od lige i moze da igra kad god cuva klasnog spica ili crveni dobije ili ga doticni napuni, pogledajte bilans protiv Toresa ili Drogbe pa samo kad se setim onog bacanja u klinicku smrt a ne lomljenja kicme od strane Etoa 2009 sve mi toplo oko srca.


                      Edit: Kroz 5 dana cemo dobiti spica stranca pregovara se sa 2 juznoamerikanca i jednim portugalcem mozda jos neko uskoci u pricu ali za sada je ovo.
                      Last edited by LBJmvpFORlife; 17-06-11, 22:40.

                      Comment


                      • ti to nekog nazivas prljavim?
                        Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                        madden balkanska liga

                        Comment


                        • Ajde bre dosta vise!

                          MVP,ne padaj na glupe provokacije i ignorisi to.

                          Dule i carter,ne znam sta zelite da postignete smaranjem i spamovanjem teme.Ja razumem da vi mrzite Partizan isto kao sto ja mrzim Zvezdu ali ne vidim nikakvu poentu,posebno ne zato sto vama ne dolazi niko u temu tog vaseg tima da tako smara.Zato prestanite!

                          EDIT: Dule,MVP ne treba to da ti govori ali isto tako ti ne treba ovde da smaras sa glupostima.Razumem da ti je krivo sto smo sampioni u fudbalu,kosarci,vaterpolu,rukometu i odbojci i cak nam je i sladoled lepsi od vaseg pa verovatno zato zelis da ispamujes temu ali necete ni ti ni carter.
                          Last edited by Casiraghi; 17-06-11, 22:51.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash
                            MVP ne treba to da ti govori ali isto tako ti ne treba ovde da smaras sa glupostima.Razumem da ti je krivo sto smo sampioni u fudbalu,kosarci,vaterpolu,rukometu i odbojci i cak nam je i sladoled lepsi od vaseg pa verovatno zato zelis da ispamujes temu ali necete ni ti ni carter.
                            nije meni krivo sto ste vi sampioni. budite. onaj trenutak 91 je bilo dovoljno meni za ceo zivot. ima pametnijih stvari u zivotu od sporta. ovo spamovanje dobro dodje kao ubijanje vremena. dobro necu vas posecivati posto ipak nisam cistio svinjarnik 20 godina i gledao kako da dotaknem asfalt.

                            poz franjevci a usput nekim da pozelim da obidju malo poljud i maksimir pa da osete malo neko pravo gostoprimstvo.
                            Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                            madden balkanska liga

                            Comment


                            • Originally posted by dr.dule View Post
                              nije meni krivo sto ste vi sampioni. budite. onaj trenutak 91 je bilo dovoljno meni za ceo zivot. ima pametnijih stvari u zivotu od sporta. ovo spamovanje dobro dodje kao ubijanje vremena. dobro necu vas posecivati posto ipak nisam cistio svinjarnik 20 godina i gledao kako da dotaknem asfalt.

                              poz franjevci a usput nekim da pozelim da obidju malo poljud i maksimir pa da osete malo neko pravo gostoprimstvo.
                              I nikome neces govoriti da je franjevac jer ti sledi ban!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                I nikome neces govoriti da je franjevac jer ti sledi ban!
                                Nemoj mozda ima nekog u Novom Sadu ko je placeni ubica pritom poznaje Butorovica a Kacar mu bio najbolji ortak pritom je taj lik jednom razgovarao o tome da bude direktor Partizana i uz sve to je super drugar sa ovim predstavnikom plave ovaj crvene zvezde :S

                                Comment

                                Working...
                                X