Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DovlaBGD View Post
    Znao sam da se Stanoje krije iza ovog nika


    Naravno da treba kvalitet,ali u Partizanu treba da igraju Partizanovci.To je moje misljenje,nemam nista protiv doticnih uljeza u klubu,ali moji idoli mogu samo da budu igraci poput Ilica,Ilieva i ostalih Grobarcina.

    Postovanje svima ostalima koji ginu za dres.
    Ne mora da ti bude idol uopste... Proslo je vreme samo Partizanovaca u Partizanu morate da se odlucite navijaci hocete li uspeh ili samo suvi identitet Partizana. Ako cemo samo grobare u klubu nema onda kukanja za losim rezultatima u Evropi.

    Comment


    • Volkov nek navija za koga zeli,ako ce da jede sve redom kao sto je jeo u Serifu nemam nista protiv.

      Inace,sanjao sam da su nam napadacki tandem cinili Odemivingi iz VBA i DJ Kempbel iz Blekpula.
      sigpic

      Comment


      • Nek ti se obistini pola sna,eto samo odemvinge

        Comment


        • Ako mi se nesto svidja, onda je to sto su skoro svi potrebni igraci dovedeni na vreme.Bilo bi odlicno kad bismo ove nedelje zavrsili posao sa jednim stoperom.Ono prosle godine je bilo katastrofa sta su uradili.Kako su se zavrsavale utakmice LS, tada su nama pristizala pojacanja.Ovako dobar deo njih ce da prodju pripreme i mislim da bi trebalo da doguraju barem do cetrvte runde i da imaju sigurnu jesen.

          Comment


          • Zavrseno je sa Ivanovim sve...Jos kad bi uboli Jokica ili Glaubera...Moj favorit je Jokic zato sto je domaci.Plus i Petkovic stize.

            Comment


            • Ode Tejgo u Bazel, a pre nekoliko dana hoce sa Partizanom u LS

              Comment


              • To sa Tejgom nije jos gotovo ali verovatno ide dok je mali Petkovic izrazio zelju da ide u inostranstvo i od Partizana trazio veliki novac gde bi bio jedan od najplacenijih igraca.

                Comment


                • Pa sta taj misli da je?

                  Takav nam ni ne treba onda,a Tejgo isto trazi previse tako da ni ne treba da ostane ako nece da se malo prilagodi.Svejedno cemo napraviti odlicnu ekipu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Fejsa navodno u olimpijakosu? Kako cemo njemu naci zamenu?!


                    inace ovaj korejanac sto se spominje je pakao igrac

                    Comment


                    • Valjda nece Fejsa u Oly..Mada ne verujem,tek se oporavio,nije osetio loptu dugo..
                      Ne znam sta kaze LBJmvp,on ima dobre izvore
                      CZ-JK-Elton John-Diva

                      Comment


                      • Cisto sumnjam da ide negde ovo leto,mislim da ce bar jos sledecu sezonu odigrati za nas.

                        Onaj Saric iz Liverpula sto se pominjao ranije da ce da dodje je danas dobio otkaz sa jos trojicom i sad je slobodan igrac.Za Liverpul nema kvalitet(mogao bi u buducnosti da bude rezerva)ali kod nas bi mogao da igra i da bude dobro pojacanje.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ide Fejsa maltene gotova stvar.

                          Comment


                          • Bas glupo ako ode..
                            CZ-JK-Elton John-Diva

                            Comment


                            • S obzirom da Ljuba nema godinu dana utakmice u nogama da ce mu trebati vremena da se vrati u zivot 2.5 miliona je sjajna cena, sta je jos sjajnije njegov odlazak znaci definitivno ostajanje Radosava i Stefana. Bice obrta uglavnom jos uvek nije nista ni blizu gotovog. Jurimo nekog Koreanca odlican je igrac ali ga traze neki Francuzi i Nemci tako da cemo tu tesko da valjamo. Promocija Ivanova sutra u 1.

                              Comment


                              • Ide Savic.

                                Comment

                                Working...
                                X