Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: PARTIZAN FC

    Ma na Fejsu sam mislio da je najbolji od centralnih veznih a Ilic je jedan to stoji,on i Vukic najbolji tandem,jedva cekam da ih opet gledam zajedno. :fc-[ :fc-[ :fc-[
    sigpic

    Comment


    • Re: PARTIZAN FC

      Lola je najbolji zadnji vezni koga Srbija ima,boli me uvo da li je ovo subjektivno misljenje $#^%RT ali nije imao srece u espanjolu i po spaniji,po meni decko je za reprezentaciju,kako on cita igru protivnika to niko ne moze,sad mrtva trka on i medo ko ce igrati samo Raca ne (uz duzno postovanje njemu za sve golove)


      SVI U INDJIJU %QWT&W

      Comment


      • Re: PARTIZAN FC

        [quote author=DovlaBGD link=topic=1076.msg259661#msg259661 date=1299149001]
        Lola je najbolji zadnji vezni koga Srbija ima,boli me uvo da li je ovo subjektivno misljenje $#^%RT ali nije imao srece u espanjolu i po spaniji,po meni decko je za reprezentaciju,kako on cita igru protivnika to niko ne moze,sad mrtva trka on i medo ko ce igrati samo Raca ne (uz duzno postovanje njemu za sve golove)


        SVI U INDJIJU %QWT&W
        [/quote]
        Da.Lola najbolje kvari igru ali Fejsa je najkompletniji od svih njih.Takodje dobro cita igru protivnika,pregled igre odlican,dobar asistent,pristojan sut a ima jos prostora za napredak.Velika je steta za povredu,nadam se da ce se vratiti i biti onaj stari.
        sigpic

        Comment


        • Re: PARTIZAN FC

          Odoh po karte $#^%RT * ko ne ide na gostovanja neka jede govna *

          Comment


          • Re: PARTIZAN FC

            Smiljanic je dobar igrac, ali mi vec imamo dosta dobre igrace na tim pozicjama. Lola sigurno nece ostati na kraju sezone, a ja se nadam da ce u narednom periodu Fejsa i Medo da zauzimaju pozicije zadnjeg veznog.

            Comment


            • Re: PARTIZAN FC

              Mogli bi sledece sezone i Medo i Fejsa u prvu,Fejsa defanzivno da igra,a Medo i te kako moze da bude ofanzivan Ako zadrzimo oba nova crnca onda oni u spic,mada cisto sumnjam...ali da kazemo da cemo bar jednog da zadrzimo i dovedemo jos jednog,tako da ce na isto da dodje a za odbranu se ne brinem...krila ce biti problem (%fsd%&j

              Comment


              • Re: PARTIZAN FC

                [quote author=Ljuba90 link=topic=1076.msg259915#msg259915 date=1299180937]
                Mogli bi sledece sezone i Medo i Fejsa u prvu,Fejsa defanzivno da igra,a Medo i te kako moze da bude ofanzivan Ako zadrzimo oba nova crnca onda oni u spic,mada cisto sumnjam...ali da kazemo da cemo bar jednog da zadrzimo i dovedemo jos jednog,tako da ce na isto da dodje a za odbranu se ne brinem...krila ce biti problem (%fsd%&j
                [/quote]
                Ma ako ostanu oba napadaca jedan ce igrati krilo odnosno Adija,to bi vec sad trebalo tako da bude a Babovic ako bude igrao kao sto zna imamo i drugo krilo.Naravno i dalje mozda dodje Tshabalala.
                sigpic

                Comment


                • Re: PARTIZAN FC

                  Ne verujem da ce doci Tshabalala,moze on u mnogo bolji tim,kao i Mpela...nema tolike potrebe za strancima,bolje dovesti neke domace...kao sto smo trebali Mirica,Ubiparipa itd.

                  Comment


                  • Re: PARTIZAN FC

                    [quote author=Ljuba90 link=topic=1076.msg259928#msg259928 date=1299181457]
                    Ne verujem da ce doci Tshabalala,moze on u mnogo bolji tim,kao i Mpela...nema tolike potrebe za strancima,bolje dovesti neke domace...kao sto smo trebali Mirica,Ubiparipa itd.
                    [/quote]
                    Pa da ali je decko klasa,bilo bi brutalno da dodje.Pomogao bi nam za LS dosta.

                    A jel jos postoje sanse za Mpelu?
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: PARTIZAN FC

                      [quote author=S-Nash link=topic=1076.msg259918#msg259918 date=1299181053]
                      Ma ako ostanu oba napadaca jedan ce igrati krilo odnosno Adija,to bi vec sad trebalo tako da bude a Babovic ako bude igrao kao sto zna imamo i drugo krilo.Naravno i dalje mozda dodje Tshabalala.
                      [/quote]


                      U igi Partizana najveci problem i predstavlja nedostatak pravih krila. Na leto mora da bude prioritet dovodjenje krilnih igraca. &+I}\
                      Takodje i bekovi su nam losi, hajde Lazevski i nekako, ali mora da se dovede desni bek, da ne gledam vise onog Miljkovica. &*(@W6

                      Comment


                      • Re: PARTIZAN FC

                        [quote author=Ivan bg link=topic=1076.msg259934#msg259934 date=1299181651]

                        U igi Partizana najveci problem i predstavlja nedostatak pravih krila. Na leto mora da bude prioritet dovodjenje krilnih igraca. &+I}\
                        Takodje i bekovi su nam losi, hajde Lazevski i nekako, ali mora da se dovede desni bek, da ne gledam vise onog Miljkovica. &*(@W6
                        [/quote]
                        Pa Babovic jeste pravo krilo samo sto nije dugo nigde igrao pa je dosao nespreman ali je postepeno podizao formu.Dobar je igrac i ako se vrati onaj stari Babovic jedno krilo imamo a Adija moze na drugo jer je brz,prodoran,ukratko prilicno je kompletan.Ja sam ga gledao na tom SP do 20 godina gde je bio najbolji igrac i odusevio me je.Odlicno bi to bilo ako se stari Babovic vrati.Od Tomica je svakako bolji.Ako ne imamo para pa cemo dovesti nekog,znace Stanojevic sta nam fali a i sa ovim sastavom cemo lagano uzeti titulu.

                        Ma Miljkovic je dobar,malo jos da poradi na centarsutu i bice dobar a Lazevskog otrese ko stigne,mada po meni za LS treba i desni i levi bek ali o tome treba na leto razmisljati a sa ovim igracima cemo lagano uzeti duplu krunu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: PARTIZAN FC

                          Ma ja kada sve ovo govorim mislim na Evropu.
                          A ovaj tim i ovakav je i previse jak za nasu ligu, titula se podrazumeva, ali video si kako smo prosli u LS. $8#a

                          Comment


                          • Re: PARTIZAN FC

                            [quote author=S-Nash link=topic=1076.msg259938#msg259938 date=1299181882]
                            Pa Babovic jeste pravo krilo samo sto nije dugo nigde igrao pa je dosao nespreman ali je postepeno podizao formu.Dobar je igrac i ako se vrati onaj stari Babovic jedno krilo imamo a Adija moze na drugo jer je brz,prodoran,ukratko prilicno je kompletan.Ja sam ga gledao na tom SP do 20 godina gde je bio najbolji igrac i odusevio me je.Odlicno bi to bilo ako se stari Babovic vrati.Od Tomica je svakako bolji.Ako ne imamo para pa cemo dovesti nekog,znace Stanojevic sta nam fali a i sa ovim sastavom cemo lagano uzeti titulu.

                            Ma Miljkovic je dobar,malo jos da poradi na centarsutu i bice dobar a Lazevskog otrese ko stigne,mada po meni za LS treba i desni i levi bek ali o tome treba na leto razmisljati a sa ovim igracima cemo lagano uzeti duplu krunu.
                            [/quote]

                            Babovic je inside krilo, on npr na levoj strani kurcu ne vredi dobar je samo na suprotnoj od jace noge a nama treba jedno krilo i za centarsut.

                            Comment


                            • Re: PARTIZAN FC

                              [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=1076.msg259988#msg259988 date=1299184394]
                              Babovic je inside krilo, on npr na levoj strani kurcu ne vredi dobar je samo na suprotnoj od jace noge a nama treba jedno krilo i za centarsut.
                              [/quote]
                              Pa imamo i to u ekipi ali kad Tomic dribla sam sebe i samo kvari napade.Kad bi se i on vratio u formu mogao bi mozda da igra a njegov centarsut je dobar,mada mislim da ce doci neko krilo na leto.Imamo trenera koji zna sta hoce a imamo i dobru upravu i pare tako da bi trebalo dobra pojacanja i tad da dodju.Doduse Stanojevic ocigledno zamislja da igramo nesto u fazonu Barse jer sad kad imamo i Vukica i Ilica ici ce to odlicno sa kratkim pasom i loptama u prostor sa 2 inside krila.Videcemo kako ce to funkcionisati pa centarsut mozda i nece biti tako neophodan posebno ako se pojacamo na bekovskim pozicijama.Sad bi bilo lepo kad vec igraci hoce da se vracaju u Partizan da se vrate Lomic i Rukavina a da odu Stevanovic i Kizito.
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: PARTIZAN FC

                                [quote author=S-Nash link=topic=1076.msg260000#msg260000 date=1299184818]
                                Pa imamo i to u ekipi ali kad Tomic dribla sam sebe i samo kvari napade.Kad bi se i on vratio u formu mogao bi mozda da igra a njegov centarsut je dobar,mada mislim da ce doci neko krilo na leto.Imamo trenera koji zna sta hoce a imamo i dobru upravu i pare tako da bi trebalo dobra pojacanja i tad da dodju.Doduse Stanojevic ocigledno zamislja da igramo nesto u fazonu Barse jer sad kad imamo i Vukica i Ilica ici ce to odlicno sa kratkim pasom i loptama u prostor sa 2 inside krila.Videcemo kako ce to funkcionisati pa centarsut mozda i nece biti tako neophodan posebno ako se pojacamo na bekovskim pozicijama.Sad bi bilo lepo kad vec igraci hoce da se vracaju u Partizan da se vrate Lomic i Rukavina a da odu Stevanovic i Kizito.
                                [/quote]

                                Lomica vratiti niko nece sigurno on ima ogroman novac u Dinamu igra za 2 klase bolju ligu a i skoro je otisao. Rukavina ne znam ali znam da je u Slobodi Jovica Vasilic sigurno najbolji bek u drzavi 90. godiste veruj mi mega fantastican. Levo nam istina treba resenje a Voja Stankovic moze da bude to iako insistiraju da je stoper decko igra beka bez problema. A to da igramo kao Barsa zvuci lepo samo sto toliko mrzim one cigane da ne zelim to da komentarisem h5g6k8

                                Comment

                                Working...
                                X