Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maric91 View Post
    Bolje bi ti bilo da si za to u pravu.;)
    Prica se da mozda bude otkupe ugovor od Radovica, al po nekom mom misljenju to zavisi da li ce Babovic da ostane.

    Sada naletoh da Babovic ostaje sto je odlicno.Sada Radovic mozda dodje samo ako prodaju Tomica sto se nadam da ce se desiti.
    http://www.sportske.net/vest/domaci-...koj-44084.html
    Nemoj bre verovati tim glupostima na sportskim. Nisam ja ni proslog puta pogresio, Radovic dolazi.

    Comment


    • Svima da kazem da ne sumnjaju u MVP-jeve informacije,provereno je to. ;)
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Nemoj bre verovati tim glupostima na sportskim. Nisam ja ni proslog puta pogresio, Radovic dolazi.
        Tamo sam samo trazio zato sto nisam odmah nasao na blicu.
        Rekao si da Radovic dolazi pre neki dan, po tome kazem da si pogresio.;)

        Comment


        • Brate ako me nash brani a mrzi Jamesa onda ti je jasno kakve su moje informacije

          Comment


          • Inace usled raznih previranja na Jugu i tuca izmedju brace samo da podestim kako je nekad bilo kada su ovi koji sada hoce da se vrate bili glavni a kako je sada kad su ALCZ i Front zajedno





            Klosari, psihici, narkomani, jajare, turci i cigani dalje ruke od svete tribine ili ce biti krvi do kolena.

            Comment


            • na kojim li si ti drogama

              Comment


              • Originally posted by carter985 View Post
                na kojim li si ti drogama
                Sta ti znas keve ti, internet navijac :/

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Brate ako me nash brani a mrzi Jamesa onda ti je jasno kakve su moje informacije
                  Ma ne mrzim ga,samo ga ne gotivim a mrzim kad ga ljudi dizu u nebesa isto kao i bilo koga drugog.

                  A bitno je da Partizan volimo,ostali su nebitni.
                  sigpic

                  Comment


                  • http://www.facebook.com/notes/uros-o...t=note_comment
                    Last edited by LBJmvpFORlife; 11-06-11, 19:37.

                    Comment


                    • LBJ, posto vidim ti si u ovoj temi insajder, kakve su sanse da Ivanov ili Jokic dodju u Partizan?

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post
                        LBJ, posto vidim ti si u ovoj temi insajder, kakve su sanse da Ivanov ili Jokic dodju u Partizan?
                        Ivanov je 99% Jokic je za sada u magli cimacemo ga samo ako ode Marko ili ne daj boze Stefan.

                        Comment


                        • Stefan ne moze da ode zato sto ce odbrana da se vrti oko njega.Ja bih zeleo da prodaju Jovanovica zbog njegove polugodisnje suspenzije i dovedu Jokica, a za napadaca sta Bog da.

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            Stefan ne moze da ode zato sto ce odbrana da se vrti oko njega.Ja bih zeleo da prodaju Jovanovica zbog njegove polugodisnje suspenzije i dovedu Jokica, a za napadaca sta Bog da.

                            Debelo su zagrizli za Stefana i ekipa koja se bude usudila da plati 10 miliona evra ce ga dobiti istog trenutka.

                            Comment


                            • Logicno je da Jovanovic ode,a i nije on kalibar za Partizan...Ja mislim da je Bugarin sigurno nas,a verovatno i Jokic,moramo da imamo igrace u rotaciji

                              E sad dovesti nekog ubitacnog spica i to nam je dosta...naravno ako ostanu Neca i Babovic ;)

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post

                                E sad dovesti nekog ubitacnog spica i to nam je dosta...naravno ako ostanu Neca i Babovic ;)
                                Babovic ostaje.Pre neki dan potpisao dvogodisnji ugovor.Necu neka prodaju , a za te pare dovesti Radovica.Cisto sumnjam da ce to da se desi.

                                Comment

                                Working...
                                X