Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas u 14h bice predstavljen Sasa Markovic...neka ti je sa srecom sine

    Comment


    • Nadam se da ste zavrsili sa pljuvanjem Partizana pa da sva ova vasa hejterska sranja brisem i brisacu sve svaki put tako da zaista mislim da vise nema nikakve potrebe da smarate.Smatrajte nas za sta god hocete,Siptare,Ustase ili bilo sta drugo,to ovde necete pisati.Igru Partizana i potencijalna pojacanja mozete da komentarisete,nemam nista protiv toga ali Toleta,Zeku i Bjeku ne spominjite u tom slucaju.Ni ja ne podnosim zvezdu pa ne smaram tamo svaki dan.Ako ne mozete da podnesete to sto smo sada bolji od vas,sta da vam radim,ovde spamovati i smarati necete.
      sigpic

      Comment


      • Joj kako bi bilo dobro da dodje Sabalala-dinamican,konkretan i prodoran igrac,bas kakav nam treba!

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Danas u 14h bice predstavljen Sasa Markovic...neka ti je sa srecom sine
          Joj pa OFK ima 2 Markovica,ja sam mislio da dolazi onaj Stefan sto je 88 godiste.Ovaj je 91,valjda ce biti nesto od njega.Evo malo sam se raspitao i cujem samo reci hvale za njega.Dobrodosao Sale!
          sigpic

          Comment


          • Mislim da bi dovodjenje Markovica i Petkovica iz OFK i nekoliko mladih igraca mogao da bude pun pogodak Partizana na duze staze. I to ne samo igracki. Neka bar jedan postane dobar igrac (a pretpostavljam da nece samo jedan) otplatice sve ostale i jos ce ostati verovatno. To se zove pametno poslovanje. Bolje je tako nego dovoditi poluigrace koje drugi nece.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • 15.06.2011. Тејго: Хоћу да играм Лигу шампиона са Партизаном

              Репрезентативац Гане жели да остане у Београду

              Нападач Хофенхајма Принс Тејго рекао је у разговору за „Билд“ да се нада останку у редовима Партизана.

              „Нисам играо дуго, али сам знао да ако добијем прилику да ће ми се све вратити. Бојао сам се да ћу изгубити голгетерски инстинкт, међутим, показао сам се на најбољи начин и нисам завршио са тиме“, рекао је Тејго који је на 18 утакмица у дресу Партизана постигао 12 голова.

              Репрезентативац Гане верује да ће Партизан издвојити милион и по евра како би откупио уговор од Хофенхајма.

              „Партизан је велики клуб који увек има могућност да игра у Лиги шампиона. Таква прилика се не добија често“, закључио је Тејго.
              Last edited by Casiraghi; 15-06-11, 16:42.
              sigpic

              Comment


              • Radovic pristao na sve uslove ceka se Legija, nisu problem pare vec Poljaci traze zamenu Radovicu i nece da ga puste dok ne nadju.

                Comment


                • Shone,slazem se sa tobom...uvek sam za dovodjenje mladih i talentovanih igraca,a ova dvojica to svakako jesu...

                  Ali meni je Volkov najveca enigma,nemam predstavu kako ce da izgleda ni gde ce da igra,cuo sam da moze celu levu stranu da pokriva.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Shone,slazem se sa tobom...uvek sam za dovodjenje mladih i talentovanih igraca,a ova dvojica to svakako jesu...

                    Ali meni je Volkov najveca enigma,nemam predstavu kako ce da izgleda ni gde ce da igra,cuo sam da moze celu levu stranu da pokriva.
                    Izbacio je Dinamo iz kvalifikacija maltene sam.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Izbacio je Dinamo iz kvalifikacija maltene sam.
                      To je lepo cuti

                      Dal ce on da izbaci Lazevskog iz prve postave ili ce da igra ofanzivnije

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        To je lepo cuti

                        Dal ce on da izbaci Lazevskog iz prve postave ili ce da igra ofanzivnije
                        Igrace verovatno beka i drzati celu stranu a u vezi po toj strani ce biti neki igrac koji ce ulaziti u napadu unutra dok cemo na desnoj imati klasicno krilo.

                        Comment


                        • Taj fazon...

                          Samo da Shabalala dodje

                          Comment


                          • ma volkov je car kao igrac,samo sto je ciganstura neopevana.

                            Comment


                            • Originally posted by DovlaBGD View Post
                              ma volkov je car kao igrac,samo sto je ciganstura neopevana.
                              Na terenu mi treba kvalitet a ne opredeljenje, tribine su za navijanje.

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Na terenu mi treba kvalitet a ne opredeljenje, tribine su za navijanje.

                                Znao sam da se Stanoje krije iza ovog nika


                                Naravno da treba kvalitet,ali u Partizanu treba da igraju Partizanovci.To je moje misljenje,nemam nista protiv doticnih uljeza u klubu,ali moji idoli mogu samo da budu igraci poput Ilica,Ilieva i ostalih Grobarcina.

                                Postovanje svima ostalima koji ginu za dres.

                                Comment

                                Working...
                                X