Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valjda ga je ovaj gol protiv zutaca sad prodao

    Comment


    • Dijara zeli da se vrati i da igra LS.
      sigpic

      Comment


      • Vraca se Dijara najverovatnije
        CZ-JK-Elton John-Diva

        Comment


        • LBJ, ne siri dezinformacije.Taman sam se ponadao.
          http://www.sportske.net/vest/domaci-...zan-43892.html

          Comment


          • Pregovaramo sa Rakicem i Rukavinom,a i Mpela bi konacno mogao da dodje ;)

            Comment


            • jeste, pogotovo ce mphela da dodje ako dodje i rakic

              Comment


              • Dva spica moraju da dodju

                mozda ne bude ni jedan od njih dvojice,ali dva moraju

                Comment


                • pa tu su vec trojica: scepa, jovancic i diarra.. jedan ce jos sigurno doci.. al kad ovaj nije dao 1,5m za tejga nece sigurno ni dati 1m za mphelu...
                  ako se mene pita, bio bi prezadovoljan da vam dodje rakic

                  Comment


                  • Zaboravio sam na Jovancica

                    Mora onda jos jedan dobar i jos jedan mlad

                    Comment


                    • i krstak se slaze sa tobom
                      Krstajić: ''Popunjeni smo u napadu, sad razmišljamo o defanzivcima''

                      Comment


                      • Ne brini se nista...ko jos cita novine i veruje izvestajima sa neta...Svi znamo da kad je prelazni rok u pitanju,tu nema pravila

                        Comment


                        • rakic je krs napadac ,jovancic isto,dijara nije isti igrac posle povrede...smesan napad cemo imati ako ne dovedemo stranca ili eventualno Kezmana ako bog da,ali fosili iz uprave to nece dozvoliti verovatno.

                          Comment


                          • PA i ne treba nam uopste Kezman.Ne bi nam bio od ikakve koristi.Prestao je on odavno da igra fudbal, pa ni ja da sam u u pravi Partizana ne bi nista eksperimentisao sa njim.Mpela nema sanse da dodje.Dogovorili bismo mi zimus neki predugovor.
                            Izgleda ako ne dovedu nekog odlicnog napadaca, ove sezone ce napad da bude glavna boljka Partizana.

                            Comment


                            • Ivan Ivanov stoper Bugarske reprezentacije ce najverovatnije u roku od par dana potpisati za Partizan.

                              P.S. Ne daj boze da ikad vise Kezman obuce sveti dres, ako vec moramo dovoditi placenike neka to budu stranci gladni fudbala.

                              Comment


                              • Bolje bi ti bilo da si za to u pravu.;)
                                Prica se da mozda bude otkupe ugovor od Radovica, al po nekom mom misljenju to zavisi da li ce Babovic da ostane.

                                Sada naletoh da Babovic ostaje sto je odlicno.Sada Radovic mozda dodje samo ako prodaju Tomica sto se nadam da ce se desiti.
                                http://www.sportske.net/vest/domaci-...koj-44084.html

                                Comment

                                Working...
                                X