Announcement

Collapse
No announcement yet.

TIP DANA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hrvatska-Juzna Korjeja 1 @2,0
    Fina kvota, neutralan teren, mogli bi Hrvati ovo uzeti u sred Londona, ipak ovi kosoki dok dodju vama aklimatizuju...


    2-5
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Engleska - Brazil tip 2 @2.40

      Iako sam ljubitelj engleskog fudbala, mislim da im reprezentacija nista ne valja, cak i kad se smatralo da su medju najjacima na svijetu do skora,
      oni nista nisu napravili i redovno su razocaravali. Brazil uz Spaniju i Njemacku ubjedljivo najjaca repka, za klasu ispred svih. Ako pokazu i 50% onoga sto mogu,
      lagano ce izaci na kraj sa precjenjenim igracima Engleske. Ukoliko se bude igralo opusteno kao u vecini prijateljskih meceva, ne iskljucujem X. Ipak za ovu kvotu,
      apsolutno vrijedi singlati sa nekim srednjim ulogom.

      Sastav Brazila: Julio Cesar; Dani Alves, David Luiz, Dante, Adriano; Ramires, Paulinho, Oscar; Ronaldinho, Neymar, Luis Fabiano.
      prejako za bilo kojih 11 Engleza




      2-0
      Last edited by pokerpro; 06-02-13, 07:35.

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        Bozoljac - Zemlja 2 @1.9

        Zemlja je miljama bolji igrac i u mnogo je boljoj formi, pritom mu odgovara igra u dvorani. Bozoljac je na ovom turniru turista, covek se i dalje bakce sa fjucersima.
        Jedini problem je sto je Zemlja svoja 2 poslednja meca predao, ali ja moram iskoristiti ovu kvotu pa ako podje po zlu nadajmo se da ce opet predati
        Bogami gusto bese 1:0


        Monaco - Rufin H1 @1.85 Monako kida na sljaci, pogotovo na ovim turnejama po juznoj americi, on se ovde ne zajebava nego uvek vredno skuplja bodove za ostatak sezone, dok je Rufin ukupno u karijeri dobio 2 ATP meca na sljaci
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Originally posted by NbaIsMyLife View Post
          Indiana Pacers - Atlanta Hawks H1(-5.5) @1.85

          Indiana je u odlicnoj formi,pobedili su 14 za redom kod kuce,nema sta vise da se kaze

          Moj skor: 3-1
          Ove je i 15 pobeda za redom kod kuce
          114-103 Pobeda Indiane

          Moj skor: 4-1
          Last edited by NbaIsMyLife; 06-02-13, 12:57.
          "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
          Legends never die. Mamba will be back!
          sigpic
          HOUSE ALL NIGHT LONG

          Comment


          • Oklahoma - Golden State H1 (-9,5) @ 1.85

            Oklahoma kuci ima 21-3 , mislim da ovaj skor dovoljno govori.

            Kad igraju kuci po pravilu hendikepiraju protivnike.

            7-5
            Last edited by Rossonero; 06-02-13, 12:41.

            Comment


            • Utah Jazz vs Milwaukee Bucks 1 @1.45 (Mozzart)

              Proslu su izgubili kod kuce tako da bi ovu trebali da dobiju,kao sto sam rekao prosli put odlican tim koji igra extra kod kuce a i bolji su od Bucks-a


              Moj skor: 4-1
              "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
              Legends never die. Mamba will be back!
              sigpic
              HOUSE ALL NIGHT LONG

              Comment


              • Francuska - Njemacka oba daju gol @ 1.70

                Obje reprezentacije imaju sjajne igrace u vezi i napadu , tako da mislim da ce ovdje da bude golova , a jos je i prijateljska utakmica

                7-3
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Originally posted by RRondo9 View Post
                  Denver Nuggets - Milwaukee Bucks 2nd Half 1 @ 1.50

                  Denver je ekipa koja stece svoju prednost u drugom poluvremenu, i to uglavnom u trecoj cetvrtini. Igraju u Pepsi centru gde imaju samo 3 poraza iz 23 meca i realno su bolji tim od Bucksa.

                  5-2
                  61-38 drugo poluvreme

                  6-2
                  sigpic

                  Comment


                  • Orlando Magic - Los Angeles Clippers H2 (+5,5) @ 1.85

                    Za Orlando opet ne igraju Afflalo i Redick. Vidjeli smo kako se zavrsila utakmica protiv 76ersa, dali su samo 61 poen, i bez ove dvojice mislim da ce da ponove to. Za Clipperse ne igraju Griffin i Paul, ali su opet jaci tim od Orlanda i trebali bi ovo da uzmu jer odavno nisu dobijali utakmice.

                    2-3
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Hrvatska-Juzna Korjeja 1 @2,0
                      Fina kvota, neutralan teren, mogli bi Hrvati ovo uzeti u sred Londona, ipak ovi kosoki dok dodju vama aklimatizuju...


                      2-5
                      Lagan cetri komada u mrezi koreanaca


                      3-5
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        Francuska - Njemacka oba daju gol @ 1.70

                        Obje reprezentacije imaju sjajne igrace u vezi i napadu , tako da mislim da ce ovdje da bude golova , a jos je i prijateljska utakmica

                        7-3

                        Lagano , 1-2

                        8-3
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Oklahoma - Golden State H1 (-9,5) @ 1.85

                          Oklahoma kuci ima 21-3 , mislim da ovaj skor dovoljno govori.

                          Kad igraju kuci po pravilu hendikepiraju protivnike.

                          7-5
                          119-98.

                          8-5

                          Comment


                          • Originally posted by prskaj View Post
                            Bogami gusto bese 1:0


                            Monaco - Rufin H1 @1.85 Monako kida na sljaci, pogotovo na ovim turnejama po juznoj americi, on se ovde ne zajebava nego uvek vredno skuplja bodove za ostatak sezone, dok je Rufin ukupno u karijeri dobio 2 ATP meca na sljaci
                            Sjajni Monaco 1:1

                            Sepi - Pecner 1 @1.6 18i protiv 122og na svetu. Sepi sjajno igra, u formi je zivota i preneo je igru iz sjajne prosle sezone. Igrao je 1/8 finala AO dok Pecner nije odigrao nijedan ATP mec u glavnom zrebu ove godine. Za mene poklon kvota
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Cibona-Cedevita(Konacni pobjednik) 2 @1,60
                              Kvalitet na strani Cedevite, prva borba za trofej, finale kupa.

                              3-5
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Originally posted by Reise View Post
                                Orlando Magic - Los Angeles Clippers H2 (+5,5) @ 1.85

                                Za Orlando opet ne igraju Afflalo i Redick. Vidjeli smo kako se zavrsila utakmica protiv 76ersa, dali su samo 61 poen, i bez ove dvojice mislim da ce da ponove to. Za Clipperse ne igraju Griffin i Paul, ali su opet jaci tim od Orlanda i trebali bi ovo da uzmu jer odavno nisu dobijali utakmice.

                                2-3
                                Orlando Magic 76:86 Los Angeles Clippers

                                3-3
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X