Announcement

Collapse
No announcement yet.

TIP DANA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by stefan12 View Post
    Inter-Torino 1 1,6kvota

    Mislim da je Inter jednostavno kvalitetnija ekipa i da ovde Torino nema sta da trazi.Iako su odigrali odlicno zadnjih pet utakmica.


    1-1
    2-2 na kraju.


    1-2
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • Da nastavim sa većim kvotama

      Volendam-Almere 2 @ 6,20

      Ova dva kluba od 2009. igraju 3za3.. Znaci saradnja postoji u to sam siguran jer već 2 godine igram ovaj par, sad je samo na njima da ispoštuju saradnju i danas.
      Bacite neki manji ulog, ja cu 5e ili 10e, ako dodje bit ce para za sredu

      evo h2h http://www.betexplorer.com/soccer/ne...atchid=1350989




      3:1
      Last edited by bjelaksson[YNWA]; 28-01-13, 21:56.

      Comment


      • sevilja 1,porto hendikep,tenis:barthel 1,chang 1,niculesu 1...

        Citaj pravila u prvom postu,manda.

        Comment


        • Niger - Ghana 0-2 @1.63

          67% mečeva na turniru se završilo sa 2 ili manje gola. Nekom logikom šansa da i ovde dodje je 2/3.

          0-1
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • 16:30 Dynamo Moskva-Magnitogorsk 1 (kp) @ 1.70

            Sastaju se dvije veoma jake ekipe , ali ja ipak dajem ovdje prednost domacinu.

            I jedna i druga ekipa su dosta igraca izgubili jer je prekinut strajk u NHL-U i ti igraci vraceni su u svoje timove (NHL).

            Radi vece sigurnosti igram na pobjedu Dinama iz Moskve kp (konacni pobjednik).

            1-3
            Last edited by Rossonero; 28-01-13, 12:28.

            Comment


            • Originally posted by Overlord View Post
              BOSTON - MIAMI 2 @ 1.6
              Miami u mnogo boljoj formi , 4 pobede uzastopno , Boston 6 poraza za redom ,pored bolje forme mnogo kvalitetniji roster koji predvodi prvi igrac lige Lebron James

              0-0
              Boston pobedio

              0-1

              Comment


              • Originally posted by Rossonero View Post
                16:30 Dynamo Moskva-Magnitogorsk 1 (kp) @ 1.70

                Sastaju se dvije veoma jake ekipe , ali ja ipak dajem ovdje prednost domacinu.

                I jedna i druga ekipa su dosta igraca izgubili jer je prekinut strajk u NHL-U i ti igraci vraceni su u svoje timove (NHL).

                Radi vece sigurnosti igram na pobjedu Dinama iz Moskve kp (konacni pobjednik).

                1-3
                Pobjeda Moskve 2-1.

                2-3

                Comment


                • Originally posted by Krle View Post
                  Niger - Ghana 0-2 @1.63

                  67% mečeva na turniru se završilo sa 2 ili manje gola. Nekom logikom šansa da i ovde dodje je 2/3.

                  0-1
                  Naravoučenije, nemojte da igrate nešto samo da bi igrali...

                  0-2
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by Uros94 View Post
                    Понедељак, 20:30:

                    Раднички - Партизан <152.5 @ 1.85

                    Разлог: Очекујем тврду текму и јаку одбрану.

                    Досадашњи скор: 1:1
                    Пало је 153 поена, а с обзиром да је граница била 153.5 у Моцарту (152.5 сам видео у betandwin-u) може се рећи је ово губитно - добитан пар.

                    Значи, мој скор је или 2:1 или 1:2.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by RRondo9 View Post
                      FC Porto - Gil Vicente NG @ 1.60

                      Porto je cele sezone u ligi primio samo jedan gol, kuci naravno.

                      2-1
                      5-0

                      3-1
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                        Da nastavim sa većim kvotama

                        Volendam-Almere 2 @ 6,20

                        Ova dva kluba od 2009. igraju 3za3.. Znaci saradnja postoji u to sam siguran jer već 2 godine igram ovaj par, sad je samo na njima da ispoštuju saradnju i danas.
                        Bacite neki manji ulog, ja cu 5e ili 10e, ako dodje bit ce para za sredu

                        evo h2h http://www.betexplorer.com/soccer/ne...atchid=1350989




                        3:1


                        lose, odigrase prelaz 2/1 nadam se da je neko bar prelaz ispratio posto sam i to predlagao..


                        3:2

                        Comment


                        • Lacio - Juventus 2 @2.25

                          Lacio je u dosadašnja 2 duela sa Juveom imao neverovatno mnogo sreće. Njihov najbolji igrač Klose se još nije oporavio, dok se kod Juventusa vraća Pirlo i gotovo da dolaze u najjačem sastavu u Rim...

                          0-2
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • QPR-Man.City 2 @1,55 (U wwin ima super tip 1,75)
                            Jebi me , ne dodje li ovo, u ovim utakmicama Hari nece izboriti opstanak, iako nema Turea ovi ce na glavu ici da pobjede i zadrze prikljucak za slavinim klubom iz Mancestera


                            2-2
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Motherwell - Dundee utd D2+ @2.1

                              Motherwell je jedna od onih domacinskih ekipa koja na svom terenu postize dosta golova.
                              Dundee utd je na prethodne 4 utakmice u gostima primio 10 golova.

                              3-0
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Evo posle lose ponude i gadjanja velikih kvota vracam se na nesto sigurnije parove


                                20:45 Portsmouth - Notts County 2 /1,75/


                                Portsmouth je u nizu od 15 utakmica bez pobede (3 nerešene igre i čak 12 poraza), a pri tome su postigli samo 9, a primili 29 golova! Nedavno su izgubili šestoricu igrača koji su bili prvotimci (trojica od njih su bili defanzivci), a razlog tome je katastrofalna finansijska situacija u klubu, koja vrlo lako može da dovede i do gašenja ne tako davno standardnog premijerligaša. Koliko je loša situacija u ekipi govori podatak da su za vikend lagano izgubili kod kuće rezultatom 1:3 od Hartlpoola, inače najlošijeg tima lige. Posebno je skandalozna bila njihova igra u odbrani na tom meču, i ako nastave u tom ritmu opstanak u ligi će biti nemoguća misija.

                                Njihov protivnik Notts County baš i nije u nekoj sjajnoj seriji rezultata. Oni su ostvarili svega 2 pobede na poslednjih 7 susreta u ligi, ali se mora priznati i da su imali dosta jake rivale u tom periodu kao što su npr. Brentford, Sheffield United, Milton, Rotheram... Međutim, oni i dalje imaju relne šanse da se domognu pozicija koje vode u play-off na kraju sezone, a da bi u tome i uspeli oni jednostavno moraju da dobijaju utakmice kao što je ova.

                                Pre otprilike 2 meseca ova dva tima su igrala i u okviru FA Cupa na ovom istom stadionu i gosti su lagano trijumfovali sa 0:2. Razlika je bila u tome što je tada Portsmouth i imao kakav takav tim, ali situacija u kojoj su sad me ne navodi ninašta drugo neko na pobedu Nottsa. Kvota na pobedu gostujuće ekipe je u padu u gotovo svim kladionicama,tako da odigrajte sto prije..


                                3:2

                                Comment

                                Working...
                                X