Announcement

Collapse
No announcement yet.

TIP DANA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • А шта ви мислите, зашто су написана правила?
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
      Liverpool-Swansea 1 @ 1,6

      Sturridge se vratio,Coutinho od prve minute i nakon proslog domaceg poraza,ne vjerujem da ce doci do drugog uzastopnog kiksa kuci.

      6-2
      5-0

      7-2
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Пајини скрндељи ме заклали 2:3

        Мој скор: 3-4

        Пескара-Каљари Тм2 2+ (2.45)

        Пескару пуне редно ове године и не сумњам да ће и Сау, Пиниља, Ибарбо, Најголан и ко да им приставе два комада.
        0:2 Марко Сау прешао игрицу.

        Мој скор: 4-4

        Comment


        • Originally posted by BLBL View Post
          Obradoiro - Caja Laboral OVER 150.5 (1.85)

          Veoma prihvatljiva granica kada je zbir poena u pitanju. Nakon fantasticne serije pobjeda, Caja je u padu forme, u mec ulaze s dva poraza u nizu, tako da je za ocekivati njihovu reakciju u danasnjem duelu. Kvalitet je i dalje na njihovoj strani, pa nema sumnje da ovaj mec vide kao idealnu priliku da se vrate na pobjednicki kolosjek. Medjutim, domacin se sigurno nece tako lako predati. Obradoiro je jedna od boljih ekipa iz sredine tabele, ekipa koja je sposobna da odgovori na svaki stil igre protivnika, tj. da igraju na mali broj poena, kao i da se prilagode na "run-and-gun". Caja vec tradicionalno ima ogromne uspone i padove u igri, sada su vec tradicionalno ekipa koja igra najgoru 3.cetvrtinu, tako da nema sumnje da ce Obradoiro imati i vise nego dovoljno pozitivnih perioda utakmice u kojima ce traziti svoju sansu. Mislim da Obradoiro ima ogromnu sansu da napravi i iznenadjenje u ovom mecu.

          1 - 1
          84:70 FT

          2 - 1

          Comment


          • Scavolini - Montepaschi Siena OVER 151.5 (1.90)

            S obzirom da Sienu u cetvrtak ocekuje bitan mec u Evroligi, u gostima protiv Maccabi-a, zaista ne vjerujem da ce igrati toliko agresivno veceras. Nema sumnje da ce i dalje ici na pobjedu, ali mislim da pod trenutnim okolnostima Scavolini itekako ima sansu da pruzi dobru partiju. A Scavolini je i generalno u dobroj formi u poslednje vrijeme, definitivno su u dijelu sezone kada pruzaju ubjedljivo najbolje igre i uz prednost domaceg terena ocekujem da gostima stvore velike probleme, pa samim tim ocekujem i dosta dobro sutersko vece s njihove strane, dok bi se za Sienu to trebalo podrazumijevati, narocito u formi u kakvoj se trenutno nalaze.


            2 - 1

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              Ispostovala brat Serena 6:3 6:2 7:2

              Ja ne znam zasto su kladionice u fazonu da poklanjaju pare sto se tice Serene. Idemo opet 2:0 za Serenu @2.00, ko hoce moze probati i H1 cak je i cist 1 poklon kvota. Serena dobila Azarenku poslednjih 8 puta, ukupan skor sa njom ima 11-1. Jednostavno trese sve ove glavne igracice i moze izgubiti danas samo ako joj se ne bude igrao tenis. Azarenka se tu nista ne pita. Nisam mogao ranije da postavim tip, sad sam tek ustao
              Izdala Serena 7:3

              Janowicz - Rosol I set 10+ gemova @1.6

              Obojica veliki serveri, poprilicno nesposobni za brejk. Igra se u dvorani, verujem da ce brzo to da ide. Lepa kvota
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Originally posted by prskaj View Post
                Izdala Serena 7:3

                Janowicz - Rosol I set 10+ gemova @1.6

                Obojica veliki serveri, poprilicno nesposobni za brejk. Igra se u dvorani, verujem da ce brzo to da ide. Lepa kvota
                Fail. 7:4
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Originally posted by BLBL View Post
                  Scavolini - Montepaschi Siena OVER 151.5 (1.90)

                  S obzirom da Sienu u cetvrtak ocekuje bitan mec u Evroligi, u gostima protiv Maccabi-a, zaista ne vjerujem da ce igrati toliko agresivno veceras. Nema sumnje da ce i dalje ici na pobjedu, ali mislim da pod trenutnim okolnostima Scavolini itekako ima sansu da pruzi dobru partiju. A Scavolini je i generalno u dobroj formi u poslednje vrijeme, definitivno su u dijelu sezone kada pruzaju ubjedljivo najbolje igre i uz prednost domaceg terena ocekujem da gostima stvore velike probleme, pa samim tim ocekujem i dosta dobro sutersko vece s njihove strane, dok bi se za Sienu to trebalo podrazumijevati, narocito u formi u kakvoj se trenutno nalaze.


                  2 - 1
                  78:73 FT

                  2 -2


                  Tri cetvrtine se natezu, jedva ubacuju i onda nakon fenomenalne 4.cetvrtine(32:24 za Sienu) zamalo da prodje OVER!

                  Comment


                  • Arsenal-Bayern oba daju @ 1,6

                    Poznato je da Arsenal redovno postize golove,ali tako isto i redovno prima golove i od mnogo slabijih ekpa nego sto je Bayern,a s obzirom kako izgleda napad Njemaca ne sumnjam da cemo vidjeti dosta golove i da nijedan tim nece sacuvati mrezu.

                    7-2
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Crystal Palace - Bristol City 1 @1.65 (mozzartbet)

                      Kristal Palas je u poslednjoj utakmici razbio Midlzbro kod kuce 4:0. Bristol Siti polako podize svoju formu ali po meni nedovoljno da se suprotstave timu koji pretenduje na Premier ligu, u kojoj nije igrao skoro 10 godina.

                      moj skor - 4:4
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Jarkko Nieminen - Ernests Gulbis 2 (1.90)

                        Kvota na pobjedu Gulbisa je pocela padati jos juce i moze se reci prilicno ocekivano. Jarkko dosta solidan na startu ove sezone, ali mislim da je motiv Gulbisa daleko veci na ovom mecu, a takodje je protiv Haasea i Delpa pokazao da itekako podize nivo igre u poslednje vrijeme, tako ocekujem prilicno dobru igru danas. Gulbisu dosta odgovara stil igre Finca, dok ce nivo serve koji je prikazao protiv Delpa biti dovoljan da bude siguran na svojim servis gemovima.

                        2 - 2
                        Last edited by BLBL; 19-02-13, 12:46.

                        Comment


                        • New Orleans Hornets vs Chicago Bulls 2 @1.80 ( mozzartbet )

                          New Orleans ocajno igra ove sezone. Imaju prvog pika A.Davis-a i vratio se Eric Gordon ali nije to to. Davis moze mnogo bolje od ovogo. Dok sa druge strane Bulls-i igraju dobro i bez D.Rose,mozda i najbolja odbrana lige uz Indianu i Memphis.

                          Moj Skor 6-5
                          "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                          Legends never die. Mamba will be back!
                          sigpic
                          HOUSE ALL NIGHT LONG

                          Comment


                          • Originally posted by BLBL View Post
                            Jarkko Nieminen - Ernests Gulbis 2 (1.90)

                            Kvota na pobjedu Gulbisa je pocela padati jos juce i moze se reci prilicno ocekivano. Jarkko dosta solidan na startu ove sezone, ali mislim da je motiv Gulbisa daleko veci na ovom mecu, a takodje je protiv Haasea i Delpa pokazao da itekako podize nivo igre u poslednje vrijeme, tako ocekujem prilicno dobru igru danas. Gulbisu dosta odgovara stil igre Finca, dok ce nivo serve koji je prikazao protiv Delpa biti dovoljan da bude siguran na svojim servis gemovima.

                            2 - 2
                            0:2 (3:6, 2:6)

                            3 - 2

                            Comment


                            • Originally posted by Mladen View Post
                              Crystal Palace - Bristol City 1 @1.65 (mozzartbet)

                              Kristal Palas je u poslednjoj utakmici razbio Midlzbro kod kuce 4:0. Bristol Siti polako podize svoju formu ali po meni nedovoljno da se suprotstave timu koji pretenduje na Premier ligu, u kojoj nije igrao skoro 10 godina.
                              Pobeda Crystal Palace-a 2:1

                              moj skor - 5:4
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Zastal Zielona Gora - Lokomotiv Kuban 2 (1.65)

                                Utakmica bez nekog znacaja, s obzirom da su gosti odavno obezbijedili prolaz dalje, dok Poljaci ne mogu s treceg mjesta zbog slabijeg medjusobnog skora sa St.Petersburg-om. Medjutim, trener Kubana - Evgeniy Pashutin, uprkos tome sto ce smanjiti minutazu bitnijim igracima, najavljuje veoma ozbiljan pristup ovom mecu u cilju da nastave seriju pobjeda. Trenutno imaju 13 pobjeda u nizu i sigurno nece tek tako odbaciti ovaj "momentum".Zastal jedno od prijatnijih iznenadjenja, ali su generalno osrednja ekipa i za Poljske prilike, tako da ne vidim bas mnogo nacina kako bi se mogli nositi s daleko jacim gostima.

                                3 - 2

                                Comment

                                Working...
                                X