Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Ana Ivanovic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

    Ana je juce izgubila u r3 na Rogers cup-u
    Sta se desava sa njom, izgleda da joj ne prija N#1 :'( :'( :'(

    Comment


    • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

      Ochigledno ima problem da pronadje motivaciju...a motivacija bi takodje trebala da joj bude tako ochigledna: BABY, zadrzi 1. mesto shto duze ;)

      Comment


      • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

        Izgleda da ne moze da izbori sa pritiskom da je sad na svakom turniru ona prvi favorit za osvajanje i da je sve ispod finala,polufinala neuspeh.
        A sta treba Jelena da uradi da bi postala no.1?
        mnogo slabije pratim zenski tenis,tako da nemam pojma :-[ :-[
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

          Nista ni ne propustats, uzas i katastrofa to u najkracem opisuje WTA sada.

          Comment


          • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

            [quote author=Bella link=topic=479.msg28792#msg28792 date=1217601191]
            Ochigledno ima problem da pronadje motivaciju...a motivacija bi takodje trebala da joj bude tako ochigledna: BABY, zadrzi 1. mesto shto duze ;)
            [/quote]
            po meni onanezna jos kako da se nosi sa pritiskom moranja pobeda,i cinjenice da je no 1.,ajde mala opusti se malo,otkako si na prvom mestu nisi ona stara Ana.
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

              JJ je branila F iz 2007 na Rogers cupu a ispala je i ona nocas u QF
              300 -110 bodova, sta im je ove godine

              Ana ostaje i dalje #1 i Masha se povukla u r3 a i Kuzn izgubila

              Comment


              • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                ^^^dokaz da je WTA sad presmeshan

                Comment


                • Odg: WTA - ANA IVANOVI?



                  Ja ocekivao zlato za Srbiju od Ane, a ona ne zna ni da li ce igrati

                  Vidim kao i svi, lepo se zabavlja

                  Comment


                  • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                    Hvala na clanku Victore!

                    Hmmm...zanimljivo...prvo su Nadalu izgubili dva kofera,pa se i Ani izgubio prtljag... ima tu svasta

                    Comment


                    • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                      Oboje su u Olimpijskom selu ;) ;) ;)
                      Trazite ljude koje biste voleli, to je tajna i uspeh citavog zivota...

                      Comment


                      • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                        Znam... Neka im je sa srecom... ;)

                        Comment


                        • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                          Htio sam poslati Aninu sliku sa ceremonije otvaranja, ali nisam uspio! Sorry! :'(

                          Comment


                          • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                            [quote author=Roger link=topic=479.msg30071#msg30071 date=1218226690]
                            Htio sam poslati Aninu sliku sa ceremonije otvaranja, ali nisam uspio! Sorry! :'(
                            [/quote]
                            samo stavi link,onda ;)
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                              [img width=540 height=768]http://i249.photobucket.com/albums/gg228/gemjl/ana-2.jpg[/img]

                              Ne svidja mi se na ovoj slici ali nisam nasao drugu :-[ :-\

                              Comment


                              • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                                Pazi kad nam outfit za ceremoniju uopshte nije bio losh

                                Comment

                                Working...
                                X