Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA Liga 2012/13

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zakuca ih Lucic za dno.Ali samo koliko blokada sam video veceras, Bertans ih je unistio.

    Sledeci...

    Comment


    • I opet taj ludi Milosav

      Comment


      • Smuš Parker indeks -9.

        Brat Ernesto zna zašto.

        Comment


        • Radnicki u sledecem kolu igra jako bitnu utakmicu. Ako dobijemo MZT a Zvezda dobije Cedevitu, Radnicki ide na peto mesto. Pa onda u narednom kolu ako se dobije Solnok na strani a Partizan dobije Buducnost delice cetvrtu poziciju. Do kraja svi favoriti im dolaze kuci: Partizan, Zvezda, Cibona i, najvaznije od svega, Buducnost.

          Ako se pametno odigra do kraja i ako se budu dobijale one "lakse" utakmice na strani, Radnicki ima lepe sanse da se nadje na final fouru. Ja ne propustam ni jednu utakmicu u "Jezeru" i mislim da bi hala uvek trebalo biti puna, jer ove godine Radnicki stvarno ima lepe sanse da osvoji neki trofej ili se plasira u neko od evropskih takmicenja.

          Comment


          • Kakva zavrsnica u Zadru Prvo Zadar promasi 3 od 4 bacanja na 60-57 , prvo 2 Kastropil pa onda i Morovic jedno da bi zatim Zadar nekako i dosao do 62-60 vodjstva ali onda Lorbek pogadja sut sa distance za 62-62 , zatim Krasic ima 2 najbolja bacanja koji je po procentima najbolji izvodjak slobodnih u Zadru ali i Krasic masi oba i onda Vladovic u padu pogadja uz faul za 2+1 , kako je ovo upalo Za trenutnih 62-65
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Zna li neko sta se desava ukoliko recimo Igokea bude prva u regularnom a Zvezda osvoji F4 ili Zvezda osvoji regularni a Igokea osvoji F4 (samo primer) a pri tome Zvezda osvoji i EuroCup , da li u Evroligu onda ide finalista EC-a ili 3. iz ABA lige ?
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Finalista EK, bar po mom razumevanju. Treci u ABA sigurno ide u kvalifikacije.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • A sta ako finalista EC-a ima osiguranu EL preko domaceg prvenstva
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Ne dobija se dodatno mesto ma sta god Zvezda uradila u EC. Inace, gotovo sigurno Igokea odustaje od EL, sto bi znacilo 2. u regularnom delu ide direktno u EL i pobednik F4, s obzirom da Igokea odustaje. treci iz regularnog ide u EL ukoliko cetvrti ne osvoji F4.
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Kakve su ti to nebuloze , ja imam proverene da ce igrati 100% ako budu 1.
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Kakve su ti to nebuloze , ja imam proverene da ce igrati 100% ako budu 1.
                        Izvini Milorade.
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Nikola Vujcic



                          Da je vise takvih ljudi, svet bi bio jedno divno mesto!
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Kakva ljudina !
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Ako rezultatski obezbijedi mjesto, Igokea igra 100% Euroligu, igra je u Laktašima. O tome ne trebate džaba raspravljati, to je tako.
                              Taman da više nikada ništa ne urade osim tog 1. mjesta u ABA ostaće zlatnim slovima upisani u istoriju sporta RS, a gledamo li malo šire to će biti i najveći uspjeh klupskog sporta sveukupno u BH od završetka rata a gledamo li još šire, to bi bilo jedno od najvećih i najprijatnijih iznenađenja i u Evropi u poslje. vrijeme. Bili su prije 15-ak god. osvajači lige BH a sada im želim da izdrže još malo i da ostvare to što su i zaslužili kroz ovu fantastično odigranu sezonu ... Da dovedu EL u RS
                              Last edited by ФК Борац Бања Лука; 08-01-13, 21:56.
                              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                              Comment


                              • Ja bih najvise voleo da oni igraju Evroligu , jer su stvarno zasluzili prikazanim igrama
                                ali nzm dali zadovoljavaju uslove koji je propisao ULEB ;)

                                Comment

                                Working...
                                X