Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA Liga 2012/13

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vi sto ste racunali da cemo mozda kiksnuti kod Splita , meh nista od toga --------> http://www.24sata.hr/kosarka/splican...-ogleda-296706

    Jedino ako se bas podbaci i izgubi od juniora Splita
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Evo opsirno oko viroze

      Viroza poharala Gripe: Šest igrača zaleglo u krevet

      Nakon što je bolest poharala redove košarkaša Splita pod velikim je znakom pitanja u kakvom će sastavu u subotu dočekati lidera ABA lige Igokeu. Zbog povraćanja, proljeva, dehidracije pa i povišene temperature jučer ujutro su čak šestorica igrača bila 'out', Vujčić, Subotić, Mimica, Sobin, Kraljević i Krušlin. Sumnja se na moguće trovanje hranom ili je pak u pitanju obična crijevna viroza, no u svakom slučaju kadar Splita je zbog te epidemije i više nego prepolovljen. Stoga su Splićani od vodstva lige zatražili odgodu susreta, ali je zahtjev odbijen.

      Nije bolest poštedjela ni stručni stožer, zalegli su i pomoćni trener Domagoj Kujundžić kao i fizioterapeut Frane Plazibat, a broj bolesnih se iz sata u sat se povećavao. Ukoliko se koliko-toliko igrači ne oporave Split će morati u momčad ubaciti niz juniora.

      - Svi leže kod kuće. Možda priključimo juniore, valjda će nas se nekako skupiti deset za susret, ali u kakvom ćemo biti stanju tek ćemo vidjeti - rekao je sportski direktor i centar Nikola Vujčić.

      A sve je krenulo u ponedjeljak, na dan gostujuće pobjede u kupu protiv Osječkog sokola.

      - Vujčić se već za utakmice nije osjećao dobro, a na povratku Subotić je u autobusu povraćao. Vujčić je zalegao u utorak, jutros su svi počeli zvati da se loše osjećaju. Sumnja se da je u pitanju trovanje hranom, ali s druge strane svi smo isto jeli. Trebat će igračima bar deset dana da se vrate u normalan ritam - kazao je trener Splita Mladen Erjavec, jedan od rijetkih koji je jučer bio izvan kreveta. No slika na treningu bila je porazna, samo petorica Dijan, Vukušić, Marinelli, Reinholt i Mavra.

      - Nema nas ni za petorku jer nam fali centar. Možemo jedino raditi individualno - šalio se Erjavec, ali bio je to kiseli osmijeh.

      - Došao je i junior Ivan Bender na trening pa je i on nakon pola sata otišao kući jer se nije osjećao dobro! Zatražili smo odgodu susreta, ali su nam iz vodstva lige kazali da je to nemoguće.

      Nedavno je susret između MZT-a i Cibone pomaknut 24 sata jer zbog magle 'vukovi' nisu mogli zrakoplovom poletjeti iz Zagreba. No to se uklapa u članak 10.4. propozicija natjecanja: 'Zbog opravdanog razloga, kao što je vremenska nepogoda, viša sila (potres, poplava, požar i sl.), nestanak električne energije, poremećaj u javnom prometu, utakmica se može odgoditi i odigrati u sljedeća 24 sata'. Propozicije ne pokrivaju pitanje bolesti većeg dijela momčadi.

      - Žao mi je što je to tako, ali nema mogućnosti u propozicijama da se susret odgodi - pojasnio je direktor ABA lige Josip Bilić.
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Ovo su price za malu djecu ,svi ce igrati naravno
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Kapiten u stilu :

          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Bravo Igokeaaaaa! Vrlo važna pobjeda i mislim da je za vikend prva meč lopta za euroligu.

            Jorović kralj, kakvu ljudina tricu pogodi + slobodno bacanje i to u najvažnijim trenucima.

            Dodik slavio s ekipom u Splitu

            http://www.dalmacijanews.com/Ostalis...plit-FOTO.aspx



            Last edited by ФК Борац Бања Лука; 13-01-13, 02:58.
            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

            Comment


            • Nevjerovatan niz Igokee!Koliko je fascinantno,toliko me i iritira naravno! Dako se sapletu bre vise!nestvarno! Sto se partizana tice da ima koje kolo jos da se igra,sve mi se cini da ne bi ni fajnal for izborio.Ipak,nije im los raspored do kraja.


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Ja otisao u 9 sinoc spavati , nakon 17 sati nespavanja nisam mogao vise izdrzati pa ni komentarisati mec Igokee Pratio sam mec na ABA sajtu , a Partizan na tv , Partizan pa nemam nekog komentara , napisao sam u KKP temi nesto malo , idemo napred ,moramo Buducnost dobiti sledeci vikend

                Sto se Igosa tice , neverovatni Branko Jorovic Skinuo 3+1 cini mi se posle Vujciceve trojke kad je Split prisao na -5 na kraju ili je bilo ranije nisam siguran. Stemberger,Dozet i Joksimvoic klimavi totalno po statistici. Hemonds solidan , Edvards nista posebno ali opet dosta bolji od navedene trojice valjda iako je imao par izgubljenih lopti. Svaka cast momcima , sledeci vikend se igra za Evroligu
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • http://www.mondo.rs/s274157/Sport/Ko...a_Parkera.html

                  Comment


                  • http://pressrs.ba/sr/sport/kosarka/s...aktašima.html
                    sigpic
                    sigpic

                    Comment


                    • Nije stvar dvorane, vec sam pricao, to je uvek sitno, niko nikada u istoriji evropske kosarke nije diskvalifikovan iz nekog takmicenja zbog dvorane. Doduse, bio je onaj kurslus sa Donjeckom ali to je potpuno druga nevezana prica.

                      Ono sto se prica za Igokeu je da ce prodati licencu zato sto nema ekonomskog interesa da igra EL. Ne kazem da ce se to desiti niti da zelim, samo prenosim ono sto sam cuo. Don`t kill the messenger.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Ja ti ponovo kazem da ti informacija nije tacna , ali nebitno misli sta hoces , ovo ti ne pricam navijacki nego jednostavno znam ali nebitno prvo da pobedimo vas u subotu pa cemo lako oko EL, kakvo crno prodavanje
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Da li je iko ikad prodao licencu i ko?
                          I gdje pise da se moze prodati?
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Ma Igokea, ako izbori EL oni ce je igrati sigurno.Pa ako bude trebalo udarace 20% PDV-a.Izvinjavam se na offu.
                            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                            Comment


                            • Originally posted by manda View Post
                              Da li je iko ikad prodao licencu i ko?
                              I gdje pise da se moze prodati?
                              I zašto bi prodali? To mi baš djeluje potcjenjivački prema klubu iz RS, BiH. Zato da bi igrali Zvezda i Partizan, pa nek izbore na parketu mjesta, nije problem .......
                              A vezano za PDV bojim se da bi i u Srbiji mogao skočiti malo više od toga, iz dobro znanih razloga jer su dubioze klubova koje finansira država ogromne za razliku od Igokee gdje je sve čisto i koja je privatni klub, i ne finansira je država
                              Last edited by ФК Борац Бања Лука; 16-01-13, 14:21.
                              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                              Comment


                              • Pa Zvezda i Partizan mogu igrati Evroligu i ako Igokea bude prva. Tri tima imaju sansu da idu u EL. Dva direktno i treci u kvalifikacije.

                                Sta napadate coveka, lepo kaze da samo prenosi sta je cuo.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X