Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA Liga 2012/13

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva zavrsnica , kad me srcka u sred dvorane nije otresla , svega sam vidio u zivotu , mnogo kosarkaskih utakmica , Kecmanovu trojku za titulu ali ovo u 2/2 se ne vidja svaki dan , Radnicki sutnuo jedno 10 trojki i sve sem jedne pogodio , Capin 8-9 trojki ukupno , samo 5 u 2/2 , sve sto sutnuo uslo , Borisov i Krstovic nam daju trojke , Mijatovic u dva napada dve trojke , u 1/2 Radnicki sve zivo izmasio za 3 a u 2-om pa manje-vise je istorija
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Ova utakmica mi pokazuje zasto zelim da osamarim svakog ko mi kaze da je evropska kosarka bolja od NBA. Nivo pionira u nekim tehnickim elementima.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Kako ja pizdim od Vuka. Svaka mu cast na svemu sto je dao klubu, ali hvala lepo-molim lepo. Daj nekog klinca na njegovo mesto, nece biti nista losiji.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Ја желим само Радивојевића да ошамарим, за НБА ми нешто пуца уво. Човек ме сваки меч све више доводи до лудила!

          Comment


          • Mogao bi mozda Jaka Blazic da ga zameni,ili tako nesto
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Nekada smo ga trpeli u onom fazonu ludi genije, poput Teodosica, pogresice nekoliko puta ali ce isto toliko puta uraditi nesto nevidjeno lucidno. Sada ovog drugog nema skoro nikad, ostalo samo glupiranje, neuspesni driblinzi, airballovi, polaganja iza ledja i promaseni ziceri.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Vidje' li neko reklame ove na Areni i Avdica u pripremi za novogodisnju reklamu , koji kralj

                Valjda ce Olimpija zaigrati , ako Blazic udje u seriju moze svega biti
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Kakva antikosarka
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Rakočević breeeeeeeeeeee.........
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • 'Bem ti sunce,samo neka dobijemo ovo.Mnogo faulova pravimo,ne valja,ali nema veze,samo neka kapiten sipa
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Krenule su sudije da vracaju Olimpiju, zasto, ali zasto ovo stalno rade?
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Saaasuuu Saaaliin , pa sta ti tu cudno , secas se meca Olimpija-Buducnost
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Saaasuuu Saaaliin , pa sta ti tu cudno , secas se meca Olimpija-Buducnost
                            Aj kontrolisi hormone srece ti. Nije mi dan, nemoj ti da stradas bzvz ;)
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Aj kontrolisi hormone srece ti. Nije mi dan, nemoj ti da stradas bzvz ;)
                              Kako da strada? Sta glumis ti? Nije covek na vasoj temi, ima pravo ovde da navija za koga oce. Ako neko moze da pise Rakooooooceviiiiic, onda moze i Sasuuuuu Saliiiiiin. Tema je ABA liga 2012/13.
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Originally posted by asprilja View Post
                                Kako da strada? Sta glumis ti? Nije covek na vasoj temi, ima pravo ovde da navija za koga oce. Ako neko moze da pise Rakooooooceviiiiic, onda moze i Sasuuuuu Saliiiiiin. Tema je ABA liga 2012/13.
                                Niko protiv vas nikad ne navija, zapravo bilo je dva pokusaja ali sam oba puta ja brisao i opominjao. Znas i sam da je to cisto provociranje, nemojmo se sada praviti nemusti. Jedno je kad navijas za svoj tim, drugo je kada otvoreno navijas samo protiv drugog.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X