Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA Liga 2012/13

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drobnjak je stajao pored aut linije. No pun intended.

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Drobnjak je stajao pored aut linije. No pun intended.
      Hahahahaha kakav otac trola i merenja patke <3

      Valja se napiti u subotu pre tekme, pa neka pobedi bolji Partizan

      Comment


      • Znas kako, najvise mi je drago zbog napacenog naroda koji ce moci da gleda oba svoja kluba redovno u najjacem evropskom kosarkaskom takmicenju. Ako nam nesto donosi radost u ove crne dane to je sport i tih par sati opustanja nedeljno. To sto kazes da te boli kurac za Srbiju, sreca pa si u manjini, ali to nije tema. Stoji cinjenica da bez druge jadranske ili jace nase lige nasa kosarka ne moze toliko napredovati, ali zar nisu 2 EL mesta podstrek za sve? Takodje, vise nasih igraca ce biti voljno da se vrati u Zvezdu i Partizan i igra tu Evroligu, a svakako je bolje da ih gledamo redovno ovde i da imaju bitne uloge, nego da se vucaraju po Spaniji, Rusiji, Italiji itd i igraju 3 minuta po utakmici, pa kad dodju u reprezentaciju gube od Estonije jer nemaju kontinuitet igara i samopouzdanje. Poznato mi je da cesto plitko razmisljas, al' ovde bar nije toliko tesko uvideti korist za sve.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Da ne pricamo da su sada nasa dva najveca kluba u boljoj poziciji od ostalih, i da su dobre sanse da se opet kvalifikuju i sledece godine i tako u krug.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Lud dan...
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Ajde i ja da odgovorim onako iskreno.

              Da je Zvezda prosla u EL, a mi ne bio bih besan kao pas, mada bi slicno tako bilo i da je prosao Radnicki, a mi ne.
              E sad posto smo mi usli onda mi je totalno svejedno ko ce da bude drugi evroligas i nemam apsolutno nista protiv da to bude Zvezda.
              Slagao bih kada bih rekao da se radujem zbog njih, ali mi svakako nije krivo. A ako na to dodam da mi 3 najbolja ortaka (od kojih je 1 mladja verzija Dabe) navijaju za Zvezdu, nekako mi je drago i zbog njih. Priznajem, ne bi mi bilo da smo ga mi izduvali.

              I da, puno mi je srce sto ce moj grad biti jedan od retkih sa 2 EL kluba. Ne vidim tu nista pogresno.

              Comment


              • Daleko od toga da plitko razmisljam ali srpska kosarka ne moze da zivi od Partizana i Zvezde i to je nesto sto svi moraju da shvate. Sto se tice napacenog naroda ne moze on da se spasi bede uspesima klubova. Nece ih to prehraniti a isto tako ih nece ni obuci niti im podariti posao. A ja koji sam u manjini sto ti kazes sreca, vise doprinosim ovoj drzavi nego desetine, mozda i stotine hiljada onih koji su veliki СЕРБИ, koji na sve to zaborave iste sekunde kad sidju sa interneta ili kad se zavrsi utakmica ili himna. Ja cinim moju porodicu boljom, nikad nisam dinar vise uzeo, potrosio onako uz klinac, nikad im nisam navukao pandure na vrat, pokusavam da pomognem mojima koliko god mogu, a time pomazes i drzavu jer kad bi svi veliki СЕРБИ, tako radili i razmisljali ovoj zemlji bi bilo mnogo bolje. A ne da stotine vrsnjaka u Kraljevu sedi kuci i ne radi nista po ceo dan, trose pare matorima po klubovima kada se vikendom sjati svakakav sljam u grad, ali sve je to opravdano jer je drzava propala, drzava koju vole. Popisam im se svima ja na glavu tako sugavima i jadnima. Nije ova drzava propala jer je svi mrze, nego jer je narod takav kakav jeste, lenj, zatucan i truo. Nece njega Evroliga Partizana i Zvezde usreciti niti mu doneti bolji zivot.

                Comment


                • Pa kako moze nekom da ne bude drago da ima dva tima u EL , to nismo imali odavno . Ja nemam te komplekse sto je ljuti protivnik Partizan uso u Evroligu jer je to za dobrobit Srbije .
                  Last edited by Lord Aleksoni; 25-04-13, 22:27.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Daleko od toga da plitko razmisljam ali srpska kosarka ne moze da zivi od Partizana i Zvezde i to je nesto sto svi moraju da shvate. Sto se tice napacenog naroda ne moze on da se spasi bede uspesima klubova. Nece ih to prehraniti a isto tako ih nece ni obuci niti im podariti posao. A ja koji sam u manjini sto ti kazes sreca, vise doprinosim ovoj drzavi nego desetine, mozda i stotine hiljada onih koji su veliki СЕРБИ, koji na sve to zaborave iste sekunde kad sidju sa interneta ili kad se zavrsi utakmica ili himna. Ja cinim moju porodicu boljom, nikad nisam dinar vise uzeo, potrosio onako uz klinac, nikad im nisam navukao pandure na vrat, pokusavam da pomognem mojima koliko god mogu, a time pomazes i drzavu jer kad bi svi veliki СЕРБИ, tako radili i razmisljali ovoj zemlji bi bilo mnogo bolje. A ne da stotine vrsnjaka u Kraljevu sedi kuci i ne radi nista po ceo dan, trose pare matorima po klubovima kada se vikendom sjati svakakav sljam u grad, ali sve je to opravdano jer je drzava propala, drzava koju vole. Popisam im se svima ja na glavu tako sugavima i jadnima. Nije ova drzava propala jer je svi mrze, nego jer je narod takav kakav jeste, lenj, zatucan i truo. Nece njega Evroliga Partizana i Zvezde usreciti niti mu doneti bolji zivot.

                    Otisao si u drugu krajnost, kad sam to rekao nisam sigurno mislio da ce to resiti probleme, nego da opusta ljude i onako u glavi ih odvuce od problema bar na tih nekoliko sati. Sto, ti kao nisi srecniji i raspolozeniji kad Partizan dobije utakmicu, a posebno neku bitnu?
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Otisao si u drugu krajnost, kad sam to rekao nisam sigurno mislio da ce to resiti probleme, nego da opusta ljude i onako u glavi ih odvuce od problema bar na tih nekoliko sati. Sto, ti kao nisi srecniji i raspolozeniji kad Partizan dobije utakmicu, a posebno neku bitnu?
                      Moja ljubav prema Partizanu kao i tvoja prema zvezdi ne meri se drugim ljudima u ovoj zemlji. To je jako, jako mali procenat. Ne mozes tako da gledas. Smanji jacinu svoje srece, deset puta i onda pokusaj da razumes koliko to dotice obicnog navijaca.

                      Comment


                      • Ne bih se slozio u potpunosti, mislim da je broj takvih veci, ne mora da znaci ako ne posecuju redovno stadion/halu da ne osecaju isto. Al' da ne idemo dalje u off.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Ne bih se slozio u potpunosti, mislim da je broj takvih veci, ne mora da znaci ako ne posecuju redovno stadion/halu da ne osecaju isto. Al' da ne idemo dalje u off.
                          Nevezano za to, ima ljudi koji nikad nisu bili na utakmici a umirali su zbog klubova. Deda Virke blizu mene riknuo kad je Partizan ispao od Rome, za stolom, samo pao riknuo, a vrv nikad iz Kraljeva nije izasao sem da ide u armiju.
                          Last edited by LBJmvpFORlife; 25-04-13, 22:39.

                          Comment


                          • Ne bih da kvarim žurku, ali ako se desi par iznenađenja u jačim evropskim ligama (titulu ne osvoje timovi sa A licencom) moguće da poraženi u finalu ABA lige ide samo u kvalifikacije. Podvlačim, ne bih da kvarim žurku jer verovatnoća nije velika.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Moja ljubav prema Partizanu kao i tvoja prema zvezdi ne meri se drugim ljudima u ovoj zemlji. To je jako, jako mali procenat. Ne mozes tako da gledas. Smanji jacinu svoje srece, deset puta i onda pokusaj da razumes koliko to dotice obicnog navijaca.
                              Mnogo.
                              Ja kao neko ko je u zivotu navijao samo za jedan sportski tim, kolektiv, skup od 10 do 20 igraca (nazovi to kako hoces, u pitanju je kosarkaska reprezentacija), sam presrecan.
                              I srecan sam kad god se cuje u svetu nesto dobro o nama, bilo to da je aerodrom 6. u svetu po kvalitetu usluga, ili vest da je uspesno prikupljeno milion evra za operaciju bolesne devojcice ili bilo koji osvojen turnir od strane Djokovica. Jednostavno svaka pozitivna vest utice na normalnog coveka da se oseca ponosno, zasto ne moze i ovo ?
                              Ukucaj u YT pretragu " Euroleague fans" i izbacice ti navijace Partizana. To je sitnica, zanemarljivo, nece pomoci drzavi, ali sigurno se osecas ponosno zbog toga.
                              Last edited by Black Mamba 24; 26-04-13, 09:05.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Crna Zmija View Post
                                Mnogo.
                                Ja kao neko ko je u zivotu navijao samo za jedan sportski tim, kolektiv, skup od 10 do 20 igraca (nazovi to kako hoces, u pitanju je kosarkaska reprezentacija), sam presrecan.
                                I srecan sam kad god se cuje u svetu nesto dobro o nama, bilo to da je aerodrom 6. u svetu po kvalitetu usluga, ili vest da je uspesno prikupljeno milion evra za operaciju bolesne devojcice ili bilo koji osvojen turnir od strane Djokovica. Jednostavno svaka pozitivna vest uticu na normalnog coveka da se oseca ponosno, zasto ne moze i ovo ?
                                Ukucaj u YT pretragu " Euroleague fans" i izbacice ti navijace Partizana. To je sitnica, zanemarljivo, nece pomoci drzavi, ali sigurno se osecas ponosno zbog toga.
                                Ma ja sam opsednut, kao i on, to je drugo, drugim ocima gledas skroz. Places kad izgube, oces da crknes, ne mozes da jedes, ne mozes da se smejes, ne mozes nista. Ides normalno negde ulicom , sve regularno pevas pesme, udaras sam sebi u grudi ritam bubnjeva, tako on radi isto kao ja, normalnom coveku idiotski zvuci, al tako je. Zato smatram da je iz njegove perspektive precenjen taj osecaj, jer misli da ga jos ljudi ima.

                                Comment

                                Working...
                                X