Announcement

Collapse
No announcement yet.

Driver market 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Neverujem u tako nesto.

    Comment


    • #77
      Jedno je sigurno , sledeca sezona ce biti luda u svakom smislu te reci
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #78
        - Opet Šumahera izbija vozač iz McLarena po drugi put za redom.
        - Mogao bih da se kladm da će Šumaher u Brazilu imati jedno dobro preticanje i da će ga izvršiti baš nad Hamiltonom.Kao nad Kimijem 2006. kada ga je on zamenio u Ferariju.
        - Isto tako je i Kimi prešao u Ferari posle 6 sezona u F1.Isti je slučaj sada i sa Hamiltonom.



        ,,Istorija se ponavlja."
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • #79
          I, šta sad?Šta ako ostanu V8 motori, šta će onda Hamilton?Ni sa V6 motorima ne bi moglo da se garantuje da bi Mercedes bio išta bolji od McLarena jer bi svi segmenti osim motora bili bolji nego kod Mercedesa.
          Zaključak: Duplo golo.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • #80
            Nista, posvetice se sasiji i aerodinamcici. Sto ce biti malo teze za veliki napredak, ali ajde... Ako se motori batale, onda ce Mecka svakako ulagati od starta 2013. u W04, sto ce uciniti sledecu sezonu zanimljivijom... Dosta ljudi prica kako se u pozadini okuplja tim ljudi, ja sam skeptican jer su to imena koja su dobila pozdrave iz Ferraria, McLarena, mislim i Saubera, bice zanimljivo, narocito sto treba uzeti u obzir da ce DDRS biti direktno zabranjen...

            Comment


            • #81
              Samo, kontam nesto... Bernie radi posao u kom uziva, sve vise mi se cini da pristupa ovome kao vrsti zabave i igre. Ima 82 godine i siguran sam da se razvaljuje od uzivancije (tako sto se sad na svojevrstan nacin sveti Mercedesu za zezanciju oko Konkorda tako sto bi da odlozi u nadasve plemenitom maniru skupe motore za jos par godina). Ne opravdavam postupke, samo kuckam nesto sto mi je proslo kroz glavu...

              Comment


              • #82
                Da, ali realno, prvi je Bron bez razloga počeo da se proserava kako njegov tim zaslužuje više para na osnovu titula koje brend Mercedes nije osvojio u istoriji.Lotus (Reno, Beneton) je još više izgubio pa se nisu proseravali.

                P.S. Povukao si me u offtopic zajedno s tobom.
                Last edited by MarkedOne8; 29-09-12, 22:17.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • #83
                  Zato ti i kazem... U F1 niko ne zavrce Bernia, a narocito ne neki tamo tim od 3 godine. Dok ne umre ili ode u zatvor jer mu je ambicija nadmasila mogucnosti.

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by MarkedOne8 View Post
                    - Opet Šumahera izbija vozač iz McLarena po drugi put za redom.
                    - Mogao bih da se kladm da će Šumaher u Brazilu imati jedno dobro preticanje i da će ga izvršiti baš nad Hamiltonom.Kao nad Kimijem 2006. kada ga je on zamenio u Ferariju.
                    - Isto tako je i Kimi prešao u Ferari posle 6 sezona u F1.Isti je slučaj sada i sa Hamiltonom.



                    ,,Istorija se ponavlja."

                    po tome bi hamilton trebao da uzme titulu sledece sezone.. puu da kucnem u drvo.. kakav mercedes i meklaren mrtvi.. sumi treba u penziju a u ferari treba kovalainen.. on vozi non stop na maximumu ali nema bolid.. sledece sezone ako dobije jak bolid ( ferari ) bice svasta.. mislim titulu ne moze uzet ali sakupljace dobre bodove.. bice bolji od masse sigurno
                    www.balkansimracing.com/forum

                    Real cars. Real racing. Dobrodosli

                    Comment


                    • #85
                      I dalje nije sigurno sta ce tu biti. Velika se borba oko Masse bije.

                      Comment


                      • #86
                        Boljeg vozaca od Mase nema , ponavljam po 100. put
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #87
                          Ne dipr na usta, Miko...

                          Comment


                          • #88
                            Ko je bolji od Mase za 2. vozaca Zamalo svetski prvak , uvek spreman da radi za tim , ma dok je Alonso tu ja bi mu placao da vozi
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #89
                              pa oni mu i placaju da vozi ali on ocigledno ne vozi kako treba
                              www.balkansimracing.com/forum

                              Real cars. Real racing. Dobrodosli

                              Comment


                              • #90
                                Moje mišljenje:
                                Ako Alonso osvoji titulu, Masa ostaje.
                                Ako Alonso ne osvoji titulu, Masa ispada.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X