Announcement

Collapse
No announcement yet.

Driver market 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by p4p1 View Post
    Au, ala je lose poceo ovaj dan. Cekam redove 2h, dodjem kuci i vidim da je Lewis presao bas me je razocarao.. jos kad je dosao zamisljao sam da ce celu karijeru provesti u McLaren-u. Voleo bih da se pokaje, a mislim da Nicole posle ovog fiaska moze komotno da raskine sa njim Sa vedrije strane, drago mi je sto je Perez zamena, najpametniji izbor po meni, mlad vozac, nadam se dugoj i uspesnoj saradnji sa njim
    Lewis je u novembru 2007. izjavio da se zaklinje na vecnu lojalnost timu, tek da podsetim... Naravno, sve takve izjave su za siroke narodne mase, iste one koje sad negoduju na FB stranici Mercedes AMG tima. Mnogo je ljudi razocarano ovim prelazom, a jos vise njih smatra da bi to mogla biti greska karijere. Ono sto mene brine je koliko je novca Mercedes dao Lewisu, pominje se cifra od 100 000 000$ za 3 godine, a to je bez bonusa za pobede, podijume i poene. Od cega ce oni da razviju bolji bolid? Da zaobidju RRA u dilu sa Berniem?

    Sumnjam da ce Perez ostati u timu duze od 3 sezone, iako je potpisao visegodisnji ugovor. Ipak je to Ferrariev ucenik, ostavice ga tamo samo ako zestoko podbaci, sto je za ocekivati kao da HRT uzme titulu u sledecih 5 godina.

    Comment


    • #62
      Ma da, to sto izjavljuju ne treba nikako uzimati za ozbiljno, samo nase dete je bio, omogucena mu je cak i sansa pre vremena, jer je koliko se secam pretio da ce otici u neki drugi tim ako ga odmah ne uzmemo za F1. Stvarno mi nije jasno da motiv mogu da budu pare, kako je moguce da neko kao on oseti potrebu da ne zaradjuje dovoljno, 'bes ga.. Mercedes kao najavljuje da ce biti konkurentan od 2014, kad se uvedu neka nova pravila, koliko tu govore istinu nisam siguran. Videcemo.. dug je put do tamo, a i do sledece sezone.

      Comment


      • #63
        Pare su tu kao kompenzacija za eventualni neuspeh, Red Bull mu ne bi ponudio ni pola tih para, ali mislim da bi mu oni bili bolji izbor. Mada opet, ko zna. Licno ne verujem da Mecka moze da napravi zver od motora, ali ajde, daleko je ta godina.

        Comment


        • #64
          Sta da kazem Vanja, udarac za udarcem, prvo Rosijev ne uspeh sa Dukatijem i povratak u Yamahu
          a sada Luisov razlaz sa Meklarenom i odlazak u Mercedes. Napisacu vise veceras ili sutra kad se utisci malo srede.

          Comment


          • #65
            Bron od posle 2009. samo najavljuje neku konkurentnost, neku dominaciju a od toga ništa.To već traje 3 godine.Čudi me kako nisu rekli da će dominirati u 2013.Sve se to već zadnjih par sezona svede na 3-5 mesto u konstruktorima i pomalo ide sve gore i gore osim što su ostvarili jednu pobedu.Njih ako motor ne spasi 2014. onda je to kraj Bronove ere (iako njegova struka nisu motori).Ako Mercedes istupi iz F1 na kraju ove godine kao što se najavljuje znači da ni oni neće biti fabrički tim..
            Last edited by MarkedOne8; 28-09-12, 16:47.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • #66
              Nece istupiti, potpisan je i Konkord sporazum danas, kao i ugovor sa Laudom, koji ce biti ne-izvrsni diretkor u odboru tima ili tako nesto. S obzirom na to sta se desilo Jaguaru...

              Comment


              • #67
                I Rosi je iznenadjen i razocaran Hamiltonovom odlukom, smatra da Mercedes nije na nivou sadasnjeg Luisovog automobila.



                Aspettando le qualifiche e il tempo di domani, Rossi torva il tempo di commentare gli ultimi cambi di scuderia nella sempre amata Formula 1. “Sono curioso di vedere Perez sulla McLaren, quello è uno forte – afferma – mentre mi dispiace per Hamilton, ha fatto una scommessa, non penso che la Mercedes sia al livello della sua auto attuale. Non mi aspettavo questa sua scelta, come che Schumacher si ritirasse, ma penso sia stata anche una sua decisione

                Comment


                • #68
                  Hamilton mi nije jasan , oce bolid za titulu a presao u Mercedes
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #69
                    Izgleda da su brljotine mehanicara u boksu sa pocetka sezone i ovo odustajanje u Singapuru
                    doprineli ovakvoj odluci, A i Meklaren kad Ron Denis ne vodi ekipu nije na nivou, tako je bilo kad je i
                    onaj nemac novinar bio glavni.

                    Comment


                    • #70
                      Haug ?
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • #71
                        Taj, Robert ili Norbert tako nesto.

                        Comment


                        • #72
                          Norbert
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by Alen P View Post
                            Izgleda da su brljotine mehanicara u boksu sa pocetka sezone i ovo odustajanje u Singapuru
                            doprineli ovakvoj odluci, A i Meklaren kad Ron Denis ne vodi ekipu nije na nivou, tako je bilo kad je i
                            onaj nemac novinar bio glavni.
                            Sa pocetka godine i da, ali sve mi se vise cini da je Singapur bio uzrok ovoga sto je danas objavljeno, pre nego posledica... Koliko sam procitao, Hamilton je definitivno potpisao ugovor sa Mercedesom oko Spa, a pobeda u Monzi je bila premalo i prekasno. McLaren se jeste trudio na sve nacine da ga zadrzi, poslednja novost je bila da su mu nudili cak 17 000 000 $ po godini, sto je skoro duplo vise od planiranih 10, ali izgleda da je vec u Monzi svima sve bilo jasno. U Singapuru tim je mogao da mu zameni menjac posle kvalifikcaija, bio bi 6, sto po tempu koji je tvrdio da ima ne bi bila propast sveta. U najgorem slucaju bi bio drugi... Medjutim, tim ga je uveravao da ce sve biti u redu i da je to ista stvar koja im se dogadja cele godine (nisam bas pokupio sta tacno, ali imaju neke nepravilnosti u pritisku ulja u menjacu povremeno), te da nema potrebe da ga spustaju. U svetlu ovih dogadjaja, moglo bi se reci da nisu zeleli da trose nov menjac za njega...

                            Sumiracu ubrzo neke moje utiske o celoj ovoj sagi i Lewisovim godinama u McLarenu...

                            Originally posted by Miko View Post
                            Norbert
                            Taj ga ceka u Mercedesu... Neke od najvecih bisera je on izjavljivao ove godine, pored Helmuta.

                            Comment


                            • #74
                              Da, da, uzrok slazem se.

                              Comment


                              • #75
                                Uf, lapsus - posledica. Nisu hteli da trose menajc za njega kad vec znaju da nije njihov, to sam mislio...

                                Comment

                                Working...
                                X