Announcement

Collapse
No announcement yet.

Driver market 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Hamilton novi vozac Mercedesa. Sumaher dobio nogu na kraju sezone. Ludilo je zvanicno pocelo.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #47
      http://www.bbc.co.uk/sport/0/formula1/19755236

      Cisto da potvrdimo validnim izvoronm za neverne Tome, mada mi smo ljudi od poverenja... Sad, da li ce Schumi u Sauber, kako neki smatraju?

      Hm, da li to znaci da se McLaren nece potruditi da Lewisu obezbedi najbolji moguci bolid do kraja sezone?

      Jao, zasto svi nisu manijaci kao ja i sad nema nikog, this is huuuuge!!!
      Last edited by Vanja #66; 28-09-12, 09:19.

      Comment


      • #48
        Originally posted by Vanja #66 View Post
        Sad, da li ce Schumi u Sauber, kako neki smatraju?
        Cak ni on i Peter nisu toliko senilni da naprave takvu glupost. Penzija, odmaraj. Dosta je bilo.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #49
          Krece lancana reakcija, Perez potvrdjen u McLarenu - YEEEESSSS!!!!!!

          http://www.f1fanatic.co.uk/2012/09/2...ilton-mclaren/

          Comment


          • #50
            Originally posted by NebojsaNS View Post
            Cak ni on i Peter nisu toliko senilni da naprave takvu glupost. Penzija, odmaraj. Dosta je bilo.
            Menadzerka mu je vidjena u dugackim razgovorima sa Sauberom u Singapuru. Ko zna, Peter bi sigurno zeleo da bude jedan od ljudi koji ce iskoristiti Schumievo iskustvo.

            Sta kazes za Pereza? U, bice mocan sledece godine!

            Comment


            • #51
              Ocekivano. Prvi Neevropljanin u Meklarenu od Montoje, a i pre Huana ih je bilo malo. Jedva cekam da ga vidim u dobrom bolidu.Ovo sve verovatno znaci da Masa ostaje u Ferariju i da Haime ide u Zauber. Ocekujem da uskoro dobijemo potvrde svega ovoga.

              Edit: Peter je svestan da ne moze da se takmici za titule i sponzore, zato mu je bitno da pravi mlade vozace, prodaje ih vecima za pare/motore i tako prezivljava. Sumaher bi mnogo kostao za malo paznje na godinu dana. Nije Zauber lud, skontace i on to.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #52
                Jos jedan veliki transfer, Vodafone odlazi iz Meklarena i zanenjuje ga Telmax.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #53
                  Videcemo... Ti mislis Jaime sa Kamuiem u Sauberu? Iskustvo sa Pirellievim gumama ce znaciti svakom ko ga je uposlio, ai mlad je, vise se uklapa u tu filozofiju...

                  Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Jos jedan veliki transfer, Vodafone odlazi iz Meklarena i zanenjuje ga Telmax.
                  To je ta lancana reakcija... Vodafone je odavno najvaio da ce verovatno morati da se povuce, a svi su videli crnu vodu imperijalizma kako ga zamenjuje. Mislim da u novcanom pogledu, McLaren nece imati vecih problema, Slim Jr. je to... Samo, kako ce bolidi izgledati, da li ce McLaren zadrzati srebrnu, s obzirom da je to vise boja Mercedesa?
                  Last edited by Vanja #66; 28-09-12, 09:41.

                  Comment


                  • #54
                    Ja sam gotovo siguran za Haimea, ima mnogo vise smisla, potpisace dvogodisnji, i onda ce Peter drzati fige da bude blizu Serhija i da ga uvalja nazad Red Bulu za pare/tehnologiju/mozda i Reno motore, 2014 se menjaju pravila.

                    Ova sadasnja situacija meni znaci da postoji sansa da Red Bul ostane bez oba vozaca sledece sezone.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #55
                      Ne znam ko bi bio dovoljno lud da zadrzi Marka, kad je posle potpisa ugovora postao stene. Ima i godina vec, to je definitivno totalna zamena u jednoj godini. Jos nista od Neweya ne cujemo?

                      Comment


                      • #56
                        http://mladenjergovic.com/hamilton-u-mercedesu

                        Mladen na visini zadatka... Konacno i on sme da kaze sve sto je do sad znao.

                        Comment


                        • #57
                          Bilo je izvesno, barem meni, da ce Perez preci u Meklaren nakon sto sam procitao da Hamilton prelazi u Mercedes.Sada mi se cini da je to korak unazad u njegovoj karijeri, ali videcemo na sta ce to liciti sledece sezone.

                          Tako sam zgotivio Pereza, a on predje u Meklaren.

                          Jos samo Red Baron da se vrati gde mu je mesto u narednih godinu dana.Da se penzionise tamo gde je bio i pre sest godina.Sweet dreams...

                          Comment


                          • #58
                            Schumi u Ferrariu nakon sto je Montezumi rekao da je prodavac kamiona? Nema sanse, nazalost.

                            Ako odluci da vozi za gust (moze i za kikiriki) u Sauberu, to mu je sto mu je, ako ne, dozivece da ga ponovo izbacuje mladji vozac iz F1. Voli covek da vozi, a trebao mu je odmor. Ovaj povratak konstatno ispada sve gori, ironicno u sezoni u kojoj je uzeo prvi podijum u Mecki...

                            Comment


                            • #59
                              Au, ala je lose poceo ovaj dan. Cekam redove 2h, dodjem kuci i vidim da je Lewis presao bas me je razocarao.. jos kad je dosao zamisljao sam da ce celu karijeru provesti u McLaren-u. Voleo bih da se pokaje, a mislim da Nicole posle ovog fiaska moze komotno da raskine sa njim Sa vedrije strane, drago mi je sto je Perez zamena, najpametniji izbor po meni, mlad vozac, nadam se dugoj i uspesnoj saradnji sa njim

                              Comment


                              • #60
                                Sta je ovo sunce ti poljubim Presao zvanicno , Perez ovamo , cek da se umijem jednom malo sam sokiran

                                Hamiltonova greska karijere po meni ako Mercedes ne bude konkurentan tj ako bude kao ove sezone , treba dosta promena inace je napravio tesku glupost...

                                Perez sledece godine ako bude vozio sigurnije moze 'ladno titulu da napadne
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X