Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2012/13 (raspored, sastavi ekipa, analize...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel ovo robot poceo da igra kosarku u poslednje vreme ili se meni to cini ?
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Originally posted by Mladen View Post
      Jel ovo robot poceo da igra kosarku u poslednje vreme ili se meni to cini ?
      Valja se izboriti za ugovor sledece sezone, i ovako ga niko normalan ne zeli u timu. A pretpostavljam da i ledja polako dolaze na svoje mesto, sto nam uz unutrasnjeg pleja kojeg je nekako probudio Kobe daje ovo sto vidimo.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Kao sto je rekao Ljuba koliko se dobro secam,Kobe igra igricu
        "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
        Legends never die. Mamba will be back!
        sigpic
        HOUSE ALL NIGHT LONG

        Comment


        • Je li realno , 3 trojke u zadnja 3 napada i od toga dve iz nemoguce pozicije , pogotovo ona prva , kapa dole velikome

          Inace Bogut pogodio trojku sinoc
          Last edited by Mr.M; 09-03-13, 13:02.
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Izvlace se Lakersi polako, pomogla im Utah mnogo, smijesni njihovi porazi. Imace oni sansu i u play-off, nije tu nista nemoguce, ako udju naravno. Ako pocne Howard da pokriva saigrace u odbrani, bice zajebani. Jos sa Gasolom...

            Koliko je Jeff Green podigao igru. Nema neku statistiku, ali ono sto radi na teren statistika ne moze da izbaci. Moze da cuva sve pozicije lagano. Milo mi je za njega zbog problema sa srcem sto je imao cijele prosle sezone, nije se lako vratiti posle tolike pauze s obzirom da ne moze ni da trci dok mu traje oporavak.
            sigpic

            Comment


            • Fora bi bila da Veliko Finale igraju Lakersi i Celticsi!
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • Derrick Rose did not show up for practice today. Sources say management is putting pressure on him to play. Feels he's not mentally ready

                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Pretpostavio sam da on oseca odredjenu dozu straha, ali stvarno ne mogu da verujem koji su smradovi oni koji vrse pritisak nad njim. Ako je ovo istina...

                  Comment


                  • Pa, sta mislis sto je objavljeno da mu je doca dao zeleno svetlo? Ja dam glavu da je on dobio zeleno jos pre mesec dana, ali menadzment misli da je vreme i zato su pustili pricu u javnost. Cak stavise, svi mislimo da je vreme jer da bi igrao - mora da igra. 10-15 minuta u garbage time-u pa postepeno gore, drugacije se nece nista uraditi. Samo da i on to skonta sto pre, brzo ce strah nestati. Pa, svi smo nekad na basketu sjebavali skocni zglob, laktove, kolena, pa uvek imas strah na pocetku, a onda zaboravis na to potpuno i posle 15 dana se setis da si imao strah i vise ni ne znas kad si ga izgubio. Naravno, ovo je daleko kompleksnija povreda i situacija generalno, ali svaki strah nestaje na isti nacin.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Pa, sta mislis sto je objavljeno da mu je doca dao zeleno svetlo? Ja dam glavu da je on dobio zeleno jos pre mesec dana, ali menadzment misli da je vreme i zato su pustili pricu u javnost. Cak stavise, svi mislimo da je vreme jer da bi igrao - mora da igra. 10-15 minuta u garbage time-u pa postepeno gore, drugacije se nece nista uraditi. Samo da i on to skonta sto pre, brzo ce strah nestati. Pa, svi smo nekad na basketu sjebavali skocni zglob, laktove, kolena, pa uvek imas strah na pocetku, a onda zaboravis na to potpuno i posle 15 dana se setis da si imao strah i vise ni ne znas kad si ga izgubio. Naravno, ovo je daleko kompleksnija povreda i situacija generalno, ali svaki strah nestaje na isti nacin.
                      Pa da...slazem se manje vise, samo bih ga ja pustio da se vrati kad god zeli, tj. kad bude bio siguran u sebe...a uveren sam da ce to biti uskoro. Nece pomoci ako ga ljudi budu smarali, on jednostavno mora to sam da resi sa sobom.

                      Gledaj NCAA cavo

                      Comment


                      • Nece on nikad biti 110% siguran sto on prica, to je za malu decu. Mislim, on to naravno tako misli, ali bez igranja utakmica nikad nece steci samopouzdanje i sigurnost.


                        Gledam od ponedeljka sve zivo sto bude na ESPN-u, batalio sam NBA.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Ma znam...ali veruj mi da ce samo jedno jutro da se probudi i kaze: "veceras nabijam sirotinju"

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Ma znam...ali veruj mi da ce samo jedno jutro da se probudi i kaze: "veceras nabijam sirotinju"
                            Posto svi vole protiv Wizards-a da igraju, pazljiv bi ja bio Ljubasine..Rose saspe nekih 50 poena pored Zidica i kompanije, sta mislis?
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Posto svi vole protiv Wizards-a da igraju, pazljiv bi ja bio Ljubasine..Rose saspe nekih 50 poena pored Zidica i kompanije, sta mislis?
                              Ma samo nek nas deru. Tankujemo

                              Comment


                              • Vrlo lose vesti za Knickse:

                                Amare Stoudemire ce morati na operaciju desnog kolena,van parketa ce biti otprilike 6 nedelja.
                                "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                                Legends never die. Mamba will be back!
                                sigpic
                                HOUSE ALL NIGHT LONG

                                Comment

                                Working...
                                X