Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2012/13 (raspored, sastavi ekipa, analize...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Pritom treba pomenuti da Derrick radi sa istim doktorom i po istom programu kao i Adrian. Hajde bre jos dve nedelje, ko ce docekati da se vrati najbolji plej lige
    Aj budi iskren pa reci dal je stvarno on naj plej lige? Po meni je Cp3 naj plej lige,realno
    "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
    Legends never die. Mamba will be back!
    sigpic
    HOUSE ALL NIGHT LONG

    Comment


    • Originally posted by NbaIsMyLife View Post
      Aj budi iskren pa reci dal je stvarno on naj plej lige? Po meni je Cp3 naj plej lige,realno
      CP3 je najbolji plej lige, a zdrav Derrick je najbolji PG. To je neko moje misljenje

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        CP3 je najbolji plej lige, a zdrav Derrick je najbolji PG. To je neko moje misljenje
        E bas to,ja nisam znao lepo da se izrazim
        "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
        Legends never die. Mamba will be back!
        sigpic
        HOUSE ALL NIGHT LONG

        Comment



        • "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
          Legends never die. Mamba will be back!
          sigpic
          HOUSE ALL NIGHT LONG

          Comment


          • Brooklyn aktivno pokusava da dovede Smoove-a. Takodje dogovaraju i sa Charlotte-om Humphries - Gordon trade.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Brooklyn aktivno pokusava da dovede Smoove-a. Takodje dogovaraju i sa Charlotte-om Humphries - Gordon trade.
              Sta mogu da im ponude? Kapiram da bi Marshoon morao da bude deo trejda, jer je klinja talentovan, ali to je jedini igrac koji bi mogao da zanima Hawkse.

              Comment


              • D.Granger moguce da se vrati u sredu na parket
                "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                Legends never die. Mamba will be back!
                sigpic
                HOUSE ALL NIGHT LONG

                Comment


                • Fuck, to ne odgovara mom fantasy timu kojem je Paul George jedna od glavnih uzdanica.

                  Sad ozbiljno, šta biste uradili sa Grejndžerom? On ima vrednost na tržištu, moglo bi se dobiti dobrog materijala za uzvart+ neki dobar draft pik. Da sam na mestu GM Pacersa (koliko ovo glupo zvuči) gledao bih da ga trejdujem i dovedem recimo krštenog pleja jer mi ovaj Hill ne uliva nikakvo poverenje. Ili ipak sa postojećim kadrom jurišati na playoff, možda se ugurati u istočno finale.

                  Comment


                  • Ja vise mislim da je prirodnije da Risovi uzmu Marsona u zamenu za Gordona, jer ako uzmu Hamfrisa ostaju samo na 2 klasicne 2ke u vidu Hende i rukija Dzefri Tejlora. Mada...
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Originally posted by Mladen View Post
                      Ja vise mislim da je prirodnije da Risovi uzmu Marsona u zamenu za Gordona, jer ako uzmu Hamfrisa ostaju samo na 2 klasicne 2ke u vidu Hende i rukija Dzefri Tejlora. Mada...
                      Jeffery je 2/3. Ali svejedno...slazem se

                      Ja bih Grangera oterao u tri lepe. Samo se plasim da ne zavrsi u Wizardsima jer nama treba SF

                      Comment


                      • Originally posted by Mladen View Post
                        Ja vise mislim da je prirodnije da Risovi uzmu Marsona u zamenu za Gordona, jer ako uzmu Hamfrisa ostaju samo na 2 klasicne 2ke u vidu Hende i rukija Dzefri Tejlora. Mada...
                        Never underestimate Michael Jeffrey Jordan.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Realno bih upakovao Hibberta i Grangera za ludog Cousinsa i Thorntona. Ne znam zasto, ali eto

                          Comment


                          • Cousins moze u ovakvoj ligi da bude najbolji centar samo da sredi glavu. Samo... Mada kontam da Kingsi imaju vece obaveze oko papirologije i selidbe, nece se oni mnogo zamajavati transferima.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Cousins moze u ovakvoj ligi da bude najbolji centar samo da sredi glavu. Samo... Mada kontam da Kingsi imaju vece obaveze oko papirologije i selidbe, nece se oni mnogo zamajavati transferima.
                              E to mene opasno nervira...zato sto zelim da DMC sto pre ode u neki jaci klub. A i ne gledam ga skoro nikad u Kingsima

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Never underestimate Michael Jeffrey Jordan.
                                Nisam ni imao to na umu Sone

                                Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Cousins moze u ovakvoj ligi da bude najbolji centar samo da sredi glavu. Samo... Mada kontam da Kingsi imaju vece obaveze oko papirologije i selidbe, nece se oni mnogo zamajavati transferima.
                                +1

                                Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Ja bih Grangera oterao u tri lepe. Samo se plasim da ne zavrsi u Wizardsima jer nama treba SF
                                Stize stize Grejndza u kepital siti
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X