Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2012/13 (raspored, sastavi ekipa, analize...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dajte neku drugu temu jebem vas, ne mora uvek LeBron, Lakersi, Rose i ostalo. Eno apa se potrudio i napisao lep tekst o Nuggetsima u kolumni, a niko ni da prokomentarise. A stvarno ima o cemu da se diskutuje.
    sigpic

    Comment


    • Zanimljivije je Rondice da se s nekim svadjaš i prepireš nego da vodiš normalan razgovor oko nekih pozitivnih stvari.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Originally posted by Mladen View Post
        Zanimljivije je Rondice da se s nekim svadjaš i prepireš nego da vodiš normalan razgovor oko nekih pozitivnih stvari.
        Ne pomazes mi.

        Ajde da pocnem kad niko nece. Dakle, mislim da ce Nuggetsi na kraju zavrsiti 3. Imaju laksi raspored od Memphisa koji ide u goste Knicksima, Portlandu, Lakersima, Houstonu i Dallasu, a dolaze im Houston, San Antonio, Clippersi i Utah. Pored Memphisa i Denvera, u konkurenciji za to trece mesto su i Clippersi koji su cini mi se dosta pali u igri od decembra i one serije od koliko vec pobeda su imali.
        Protivnik Denvera u prvoj rundi ce se znati nakon duela Golden Statea i Lakersa. Warriorsi bi, sa onom formom sa pocetka sezone lako resili to 6. mesto, jer im raspored do kraja i nije toliko tezak. Ovako, mislim da ce sve zavisiti od ta 2 meca sa LAL-om.
        sigpic

        Comment


        • Ja se nadam da hoce, stvarno su gotivna ekipa. Zadnja dva meca igraju bez Lawson-a i dobili su oba, ali treba napomenuti da su oba dobili jako tesko, a prvi i uz veliku dozu srece, uz to su protivnici bili 76ersi i Kingsi. Oni nemaju superstara, ali mislim da im je Lawson mnogo bitniji nego sto ljudi misle. Sreca pa bi trebalo brzo da se vrati. Kontre trce najbolje u ligi (ako ne najbolje, top 3 sigurno), atletski su na najvecem nivou i puni su sa effort momcima. Ne znas odakle preti opasnost, skoro svako u njihovoj rotaciji moze da eksplodira u jednoj utakmici. Neko je vec rekao da ce im najveci problem biti ako im stane sut protiv dobrih odbrana i to je skroz tacno. Nemaju go-to shootera. Gallinari se raspada suterski u zadnje vreme, jeste da imas tu dosta likova koji znaju da pogode trojku, ali ipak nije to ta klasa. Dovoljno je reci da su na pocetku sezone postavili negativan NBA rekord u sutiranju trojki, 0/22. Ko uspe da ih uspori, da igraju 5 na 5, bez lakih poena, poena iz kontri, sa "brzog centra", taj bi mogao velike probleme da im napravi. Uci u jurnjavu sa njima je ravno samoubistvu.

          Comment


          • Lepo Denver igra i sve,ali kada dodje Playoffs,ja stvarno ne vidim ko moze da ih vodi do velikog iznanedjenja. A pod tim mislim makar da dodju do Finala Istoka,a pre toga bi morali da prodju ili OKC ili SAS. Lawson je pogadjao neke bitne suteve,Gallinari takodje ali opet ne vidim njih dvojcu kao lidere tima,po meni ovaj tim i nema nekog lidera da se kaze,sto u ostalom donosi rezultate,jer svi igraju kao jedan.

            Meni bi najzanimljiviji mec prve runde bio ako bi se nekako sastali OKC-HOU,videli smo da rakete mogu da ih dobiju i ja mislim da to bi bilo i moguce ako se sastanu u prvoj rundi. Naravno tesko se igra protiv OKC-a ali ja mislim da uz Heat,Houston jedini moze da parira grmljevini sto se tempa igre tice,uostalom videcemo.
            Last edited by NbaIsMyLife; 24-03-13, 14:40.
            "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
            Legends never die. Mamba will be back!
            sigpic
            HOUSE ALL NIGHT LONG

            Comment


            • Nemoj tako NBA, pa Denver ima pozitivan skor protiv svih top ekiap sa zapada cini mi se to sto nemaju izrazenog superstar-a i nije po meni neki problem, meni je to cak i prednost, jer su mnogo gotivna timska ekipa, gde se sve vrti oko kolektiva, ne pojedinca. Iskreno, ja se nadam da ce ovi mladici postci uspeh kao generacija Smith - Antony - Iverson.
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Pa to svakog zanima sada, kako ce se pokazati u Playoffu kada se uspori ritam i predje u half court. Mislim da ce sve zavisiti od odbrane. Imaju visinu, tako da ne verujem da ce im skokovi predstavljati problem. Ako uspeju da iznude puno turnovera, tu se prica zavrsava.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Mladen View Post
                  Nemoj tako NBA, pa Denver ima pozitivan skor protiv svih top ekiap sa zapada cini mi se to sto nemaju izrazenog superstar-a i nije po meni neki problem, meni je to cak i prednost, jer su mnogo gotivna timska ekipa, gde se sve vrti oko kolektiva, ne pojedinca. Iskreno, ja se nadam da ce ovi mladici postci uspeh kao generacija Smith - Antony - Iverson.
                  Ostaje da vidim,sada mozemo samo da nagadjamo
                  A i koliko se ja secam jr,melo i ai nisu imali nikakav poseban uspeh dok su igrali zajedno. Denver je do finala konferencije stigao ja msm kada im nije igrao AI
                  "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                  Legends never die. Mamba will be back!
                  sigpic
                  HOUSE ALL NIGHT LONG

                  Comment


                  • Ne ne To je sezona sa tom trojkom + Kenjon Martin i Chonsi Bilaps Skokovi nisu problem, ali oni nisu jedini segment uspesne odbrane. Ali verujem u Karla da ce to poboljsati na neki nacin do i u plej ofu

                    da ne zaboravim i pticu Birdman-a, i Nene-a
                    Last edited by Mladen; 24-03-13, 15:12.
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Originally posted by Mladen View Post
                      Skokovi nisu problem, ali oni nisu jedini segment uspesne odbrane. Ali verujem u Karla da ce to poboljsati na neki nacin do i u plej ofu
                      Naravno da nisu, ali cim ti imas vise skokova od protivnika ne dozvoljavas mu 2nd chance poene i mozes da ih napadas dok su jos nepostavljeni. A sa Nuggetsima to dobija skroz drugu dimenziju kada uzmes u obzir koliko su brzi u tranziciji.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Mladen View Post
                        Ne ne To je sezona sa tom trojkom + Kenjon Martin i Chonsi Bilaps
                        Nope,te sezone je AI trejdovan u Detroit za Chonsia ;)
                        "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                        Legends never die. Mamba will be back!
                        sigpic
                        HOUSE ALL NIGHT LONG

                        Comment


                        • Da da, svaka cast ;) pogledao sam samo roster, nisam ni obratio paznju na taj "sitan" detalj
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Nemojmo ici toliko daleko. Uzeo bih mozda Faustina a tebe kad smrsas.
                            Nesto bih pre rekao da je obrnuto, al' ajd
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • http://watch.nba.com/nba/video/games...-mia-play8.nba

                              Inteligencija, snaga, brzina, vestina, nesebicnost... Sve sto treba da bi neko bio vrhunski kosarkas i sportista! Long Live LeBron!
                              Last edited by Branislav; 25-03-13, 16:11.

                              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                              sigpic
                              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                              - 4xMVP -

                              Comment


                              • Imam jedno pitanje za vas strucnjake,kolike su sanse Dalasa da igra u plejofu?
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X