Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mali bukvalno nikome nece da doda. Proklet je, mislim, ekstra je talenat i bolesno dobro igra, ali mora nekome i da doda..
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • decku je dosadno i ovako, kad bi dodavao smorio bi ga fudbal

      neka se sprda malo, pa za godinu-dve poceti raditi na njemu

      Comment


      • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
        gledao sam neke klipove sa tekmi za Milan, video sam jedan njegov gol i sjebo sam se, lopta se odbija od igraca na vrhu sesnesterca, dolazi do njega i decko je samo podbode malo, podigne je sebi i lobuje golmana...moze od njega biti nesto samo ga treba sacuvati do 18-19 godine
        Брате ја већег талента тренутно у свету фудбала нисам видео, тако да мсм да је мали на врхунском путу но остаје да се види шта ће се дешавати са овим лаким дриблинзима кад уђе у сениорску конкуренцију, јер то не пролази баш тако лако пошто се игра чвршће. Да окрене он Пепа онако, можда али би га чекао јачи фаул, у осталом од било ког иоле доброг штопера или дефанзивног везног би добио по носу да се овако шепури на 25 - 30м од гола.

        Originally posted by D-Wade View Post
        Mali bukvalno nikome nece da doda. Proklet je, mislim, ekstra je talenat i bolesno dobro igra, ali mora nekome i da doda..
        И треба тако, препотентан је мало а такви пролазе у фудбалу, пи*кице не (ако ме капираш ;) )! Мсм ок са друге стране фудбал је тимска игра и укапираће то, а у осталом и тренер ће га довести у ред а и у сениорској конкуренцији неће моћи баш све сам да ради пе ће на неки начин бити и приморан да дода некоме лопту.

        Comment


        • Naravno, samo eto..Ne bi ga ubilo da s vremena na vreme i doda loptu..
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Oduvek su veliku razliku pravili oni koji mogu sve sa loptom i da izigraju cuvara najstrasnije.. Samo je sustina price da se stekne osecaj kad se sta radi. Ako ima kefalo npr da moze da doda loptu za odlicnu asistenciju u prostor a da pritom ne dribla bespotrebno igraca ispred sebe onda je to to. Dzabe onom http://en.wikipedia.org/wiki/Leonardo_Santiago sto moze da uradi sta 'oce kad je imbecil u glavi, smori se ako mu ne prodje par fora i ne pokusava nista drugo.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Nije skoro vidjen tako dominantan potencijal u svojoj generaciji kao sto je Mastur.

              Sto se tice toga da ne dodaje, ni Ronaldinjo, ni Mesi a ni mnogi drugi nisu dodavali u mladjim kategorijama. Igrali su se fudbala, imali slobodu i mogli sami da pobedjuju. A s obzirom na to da su donosili rezultate, ne moze niko nista da im kaze, posebno ne saigraci koji uvek cute ako imas rezultat i ako znaju da si bolji od njih.

              Dacu jedan primer, Ronaldinjo je na nekoj utakmici u mladjim kategorijama gde su dobili 23:0 dao sva 23 gola, nikom nije dodavao. Ko moze nesto da mu prigovori?

              Sa pravim trenerom ce mu doci i osecaj za pas, gledao sam neke klipove i ume da asistira kad hoce. Za sada se igra, a da treba da trenira sa prvim timom, svakako. Godine nisu bitne ako znas. Samo neka ga ne slomi neki De Jong, neka ga bar malo cuvaju i to je to. Sa 16 se cesto ulazi u prvi tim, doduse ne u Kalcu ali ovakav potencijal moze da probije tu granicu. Decko s pola snage igra, sto vise klipova pogledate vise cete uvideti a i uzivati. Samo danas u ovom vremenu gde YT-u nista ne promice moze prerano da postane popularan i neciji projekat i da na kraju ne bude nista od njega.
              sigpic

              Comment


              • А пази Милан како може кроз пет, шест година да направи екстра тим, само ако су паметни - имају Шаравија, имају Нијанга за обојицу се предвиђа да ће бити врлд клас нападачи, имају Де Шиљиа, бека, који ме је одушевио ове полусезоне поготово у мечу са Јувеом где је покидао и овај мали иза њих то је добар ослонац за пет година, плус да апдетују још мало...има ту простора подоста да се опет кроз неки период озбиљно нападне Европа!
                И да највероватније доводе земљака поменутог нам клиње, Тарабта који има свега 23 године тако да и он може да послужи у овом систему.

                Сад све то ако је Милан иоле озбиљан на том пољу па поменуте не рапорда чим стигну неке лудачке понуде.
                Last edited by Brajkula; 26-12-12, 00:45.

                Comment


                • Ранокија кажњен са две утакмице суспензије због вербалног напада на четвртог арбитра након меча са Ђеновом. Тако ће 24-огодишни штопер пропустити врло тешко гостовање на Фриулију и следећи меч на Меаци са Пескаром.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Ранокија кажњен са две утакмице суспензије због вербалног напада на четвртог арбитра након меча са Ђеновом. Тако ће 24-огодишни штопер пропустити врло тешко гостовање на Фриулију и следећи меч на Меаци са Пескаром.
                    Kaznili ga jer je pricao istinu :
                    prodato , prodato , prodato

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      А пази Милан како може кроз пет, шест година да направи екстра тим, само ако су паметни - имају Шаравија, имају Нијанга за обојицу се предвиђа да ће бити врлд клас нападачи, имају Де Шиљиа, бека, који ме је одушевио ове полусезоне поготово у мечу са Јувеом где је покидао и овај мали иза њих то је добар ослонац за пет година, плус да апдетују још мало...има ту простора подоста да се опет кроз неки период озбиљно нападне Европа!
                      И да највероватније доводе земљака поменутог нам клиње, Тарабта који има свега 23 године тако да и он може да послужи у овом систему.

                      Сад све то ако је Милан иоле озбиљан на том пољу па поменуте не рапорда чим стигну неке лудачке понуде.
                      Pijem caj jos kasljem jebem te blesava,pa sta mi radis hoces da umrem jbt
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • хаххаа....због начина на који сам написао или не верујеш у браћу

                        ЕДИТ: АлексаВП, шта бре продато, боље да се жалио Ливаји него судији

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          хаххаа....због начина на који сам написао или не верујеш у браћу
                          Ma ja uzivam kako ti pises ti pises ove rijeci onako kako se citaju na maternji,milina cega tu sve bude

                          Nego brate sada citam onako opusteno pijem caj,a smori me bas jak kasalj,a citajuci ovo sve mi se sastalo pa je haos nastao

                          Da ne spamujem bas sve Roma zeli Alana Dzagoeva

                          EDIT:Eto sta si mi uradio opet sam spamovao,mislio da je ovo tema za transfere
                          Last edited by AK47; 28-12-12, 17:30.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Брате, мрзи ме да мењам са ћирилице на латиницу, па оно...у главном врлд клас је world class

                            Али би Рома убола са Аланом све је смешно, само што читам да је мала вероватноћа да трансфер буде реализован на зиму, већ тек на лето.
                            Али брате везни ред Пјанић-Де Роси-Џагоев није за зајебанцију веруј брату. Плус Флорензи, Бредли и млади Грк за ротацију, милина.

                            Comment


                            • Nisam ja mislio na cirilicu nego ti pises kako citas,to je meni interesanto,ali nebitno;)

                              Da znas da sam te se sjetio kada su igrali Roma-Milan,vidi reko ne igraju od prve Tachtsidis i Florenzi mora da mi se Brajkulica nasekirao...kad vidi slucaja odmah Roma domira

                              Stalno trebaju igrati Pjanic i De Rossi naravno,eto lijevo moze Florenzi dok ne nadju kakvog boljeg igraca,napad Lamela,Totti i Osvaldo.Kad je Pablo neozbiljan ili povrijedjen uleti Destro i svi sretni
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ма знам шта ми причаш, а ја ти кажем зашто тако пишем - мрзи ме да пребацујем фонт

                                Видећеш ти кроз коју годину кад Флорензи издоминира са репком, има да се веселим пуца ће форум
                                бтв. Дестро ако не буде правио мало већу минутажу до краја првенства ценим да ће да своју срећу да потражи негде другде, Наполју бу добро легао ако продају Каванија ;)

                                Comment

                                Working...
                                X