Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne vidim sto bi ga dali za ispod 20 kad su ga platili skoro 17 miliona evra.Sto se tice fudbalskih kvaliteta nemam nista protiv,dobar igrac.Takodje,mojne Denisa,nije on nista bolji od Kvaljarele to mogu da potpisem a i ne treba nam takav napadac,treba nam neki sa skok igrom,i centarforskim kretnjama.

    Comment


    • Герман Денис је доктор, немој тако
      Ма нема појма да плате Освалда прео тога, мада исто тако мислим да нема појма да ако и постоји та прича око њега цео трансфер буде у новцу, ту ће да иде оно стандардно јајарисање ево вама Кваљарела и још 7, 8 милиона и то је то.

      Comment


      • Onda fudbal ima mnogo doktora. Neka ga,samo sto dalje od Juventusa,dosta mi je prosecnih napadaca.

        Comment


        • Не знам што не волиш стару гују Германа, али ок укуси су различити

          Comment


          • Ma nije da ga ne volim,nego ga ne smatram ne znam kakvim igracem.Uvek bi pre izabrao Kvaljarelu nego njega,nije on nista posebno ima takvih napadaca dosta.

            Comment


            • Традиционална листа трансфер промашаја сваке године "Златна канта" излгеда овако (не знам колико је релевантна јер сам је ископа на Спортске.нет):

              1. Алварао Переира (Интер)
              2. Никлас Бендтнер (Јувентус)
              3. Матија Дестро (Рома)
              4. Бакаје Траоре (Милан)
              5. Лусио (Јувентус)

              Лично се добрим делом не слажем са листом - Дестро никада међу канте, поготово јер је још млад и ради се о најперспективнијем италијанском шпицу.
              Лусио исто нема разлога да уопште буде на листи јер је човек доведен за џабе тако је и отишао, не видим зашто би то био промашај, ништа се није добило ништа се није ни изгубило.
              Док моје мишљење је да Пацини мора бити на овој листи, невероватан промашај трампа Пацини-Касано и доплата
              Де Јонг такође јер се повредио, трансфер промашај свакако, а и до повреде је био просек.
              Онда Аћерби исто тако - ок плаћен је свега 4м, али је играч са којим је Милан хтео да "убоде" за мале паре пошто је имао добру ролу у Кјеву сезону пре.
              И Силвестреа бих додао, бачена 2м, као и Мундингај.
              Затим Едуардо Варгас који је плаћен 11.4м и није дао гол на девет утакмица за Наполи,
              Све ове играче пре Переире који је и одиграо нешто ове сезоне, а ово му је прва сезона у којој треба тек да се адаптира на Серију А, сад једино што је плаћен 10м а није показао неке претерано опасне партије.

              Comment


              • bendtner i pazzini su ovde jedini promasaji po meni

                Comment


                • Бендтнер је број 1 промашај, непотребно бачене паре на позајмицу сигурно - ништа није показао и још се повредио!

                  Comment


                  • pa da ali mi je smešnije da su dali kasana i 7m za pacinija


                    edit: jel neko gledao onoga decka iz Milana, Hachima Mastoura... Sredjuju nesto da moze da igra za prvi tim, a ima samo 15 godina.. ima na yt klipova kako decko igra, sprda se svojim godisnjacima...
                    Last edited by bjelaksson[YNWA]; 25-12-12, 23:29.

                    Comment


                    • Да бре, то је бр 1, Никлас број 2, ајде Траоре бр 3 јер је непотребна куповина, Варгас бр 4, и бр 5 Де Јонг јер се повредио, а и Милан има тих играча колико хоће (Амбросини, Ноћерино, Мунтари) његовом куповином ништа нису добили.

                      Ево и топ11 и флоп11 по Гол порталу:

                      TOP 11:
                      Marchetti - De Sciglio, Ranocchia, Rodriguez, Chiellini - Borja Valero, Pirlo, Hamsik - El Shaarawy, Klose, Cavani

                      FLOP 11:
                      Abiatti - Silvestre, Lucio, Acerbi - Maggio, Boateng, De Rossi, Armero - Pato, Bendtner, Meggiorini
                      Топ - пре Маркетија Пеголо, пре Де Шиљиа Куардадо из Фиорентине, пре Ранокије Барзаљи и да се формација промени у 4-4-2 и уместо Клосеа убаци Видал јер је смешно да њега нема у најбољих 11 првог дела. Ту негде мора да се уметне и Хернанес и он је имао ок јесен.

                      А невероватно је како се са флопом све слажем од А до Ш, можда једино и Бојан Кркић да се угура негде.

                      Comment


                      • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                        edit: jel neko gledao onoga decka iz Milana, Hachima Mastoura... Sredjuju nesto da moze da igra za prvi tim, a ima samo 15 godina.. ima na yt klipova kako decko igra, sprda se svojim godisnjacima...
                        Trenirace sa prvim timom, uklizace mu Yepes, zavrsice sezonu i mastace o tom sprdanju sa vrsnjacima. Ne kapiram cemu tolika zurba i sto je moranje da se gurne u vatru sa 15 godina.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • bojan krkic obavezno da se ubaci, jedino mi je zao Pata, kakav bi to igrac bio da ga povrede nisu sjebale

                          Comment


                          • Originally posted by Condition23 View Post
                            Trenirace sa prvim timom, uklizace mu Yepes, zavrsice sezonu i mastace o tom sprdanju sa vrsnjacima. Ne kapiram cemu tolika zurba i sto je moranje da se gurne u vatru sa 15 godina.
                            ma sjebace ga tako, samo da ne zavrsi kao Pato... ali decko se bukvalno poigrava tamo, verovatno mu dosadilo

                            Comment


                            • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                              edit: jel neko gledao onoga decka iz Milana, Hachima Mastoura... Sredjuju nesto da moze da igra za prvi tim, a ima samo 15 godina.. ima na yt klipova kako decko igra, sprda se svojim godisnjacima...
                              Нисам гледао никада цео меч где он наступа, али сам гледао и исти видео сам окачио у теми Милана преглед његових потеза у дебију за репрезентацију Италије до 15 година - медији у Италији кажу да је покидао, а дао је и један гол, мали се спрда се генерацијом али исто мислим да је премлад да се гура у ватру. Где се жури, доћи ће његово време.
                              Иначе, изненадио сам се искрено јер нисам имао појма да дечко има икакве везе са Италијом јер је Мароканац ваљда по пореклу.

                              У осталом погледај и сам

                              Comment


                              • gledao sam neke klipove sa tekmi za Milan, video sam jedan njegov gol i sjebo sam se, lopta se odbija od igraca na vrhu sesnesterca, dolazi do njega i decko je samo podbode malo, podigne je sebi i lobuje golmana...moze od njega biti nesto samo ga treba sacuvati do 18-19 godine

                                Comment

                                Working...
                                X