Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
    lacio odlican ... odlican pas maurija kod prvog gola...
    И код другог гола пас истог човек не заостаје за првим ;)

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      И код другог гола пас истог човек не заостаје за првим ;)
      ma nisam video drugi, mada svidja mi se igra lacia uopste ove sezone

      Comment


      • 3:0, више него заслужена победа Лација, доминација у великом делу меча. Удинезе је једва успевао да запрети из неких полушанси и они су ове сезоне у конкретном проблему јер не играју ни приближно добро као претхонде две године...а у осталом то и није неко изненађење ако у обзир узмемо играчки састав у претходним и овој сезони.

        Comment


        • 27.11. 2012. update ;)

          Фокус 14. кола које је иза нас:


          Видео преглед 14.кола:


          Одигран и први меч, уједно и прво изненађење 4.рунде Купа Италије:


          Још пар дана до завршетка гласања за гол кола:
          Last edited by Brajkula; 28-11-12, 00:00.

          Comment


          • Заиста занимљив интервју српско интернационалца Гегића, још једног у низу играча оптуженог за намештање мечева у Италији:

            Gegić: Nudili su mi novac da spomenem Contea

            Gegićeva ispovijed glede skandala Scommessopoli: "Serie A je prodana, Mister x drži sve konce. Conte? Jedan tv kanal mi je ponudio novac da ga spomenem..."


            Bivši srpski nogometaš, na čelu “cigana“ u skandalu Calcioscommesse, odlučio se predati:
            U Aziji ulažu i po 10 milijuna na jednu utakmicu Serie A.
            Njegov bijeg je gotov. Almir Gegic se predao i spreman je ispričati sve ono što zna o ilegalnom klađenju.

            Nismo svi teroristi, kao što ja nisam ciganin, a nemam ništa protiv njih
            ,izjavio je tijekom dugog intervjua 'Gazzetti dello Sport. Sljedeći će intervju dati pravosudnim organima.

            Moja najveća pogreška je što se nisam odmah predao. Želio sam, ali rekli su mi da pričekam. Gledaju na mene kao na mafijaša. Ali ja osobno nisam sudjelovao u namještanju i nisam nikom prijetio. Neki drugi da, mafija. Kupovao sam informacije o utakmicama, to da. Spreman sam platiti zbog toga. I želim reći sve što znam. Klađenje je teška bolest, prestao sam, iako nekada odigram nešto sitno. Utakmice gledam iz fotelje i to je to.
            Njegove riječi mogle bi uzrokovati novi potres. Pogotovo ako se dozna tko je tajanstveni 'Mister X':
            Ja i Hristijan smo se našli par puta sa sredovječnim gospodinom, nižim od 1,80m, debeljuškastim, proćelavim. Predstavio nam ga je Bellavista. Imao je više od 10 mobitela. Vidjeli smo se u hotelu Tocqueville, u središtu Milana, tamo gdje odsjedaju nogometaši. Ne sjećam se njegovog imena, ali prepoznao bih ga. Htio nam je prodati utakmice Serie A u kojima su igrali južnjački klubovi: Catania, Palermo, Lecce, Napoli, itd.. Govorio je: "Sa mnom igrate na sigurno". No tražio je 600 tisuća eura za te informacije. Smiješno, previše za nas.
            O Antoniu Conteu, nema gotovo ništa za reći:
            Carobbio nam je rekao da su se u svlačionici Siene gotovo svi kladili. Jedan tv kanal mi je ponudio novac ukoliko spomenem Conteovo ime. Kao da ga ja poznajem. Odbio sam. O njemu nemam što reći, nikad ga nisam vidio ni čuo, niti sam s njim imao kontakte, a pogotovo mi ne trebaju novci da pričam o nečemu što ne znam
            Glede Maurija, bar osobno:
            Nismo se nikad našli. Hristijan? Moguće, ako je tako, reći će sucu. I on će se predati. Ja sam tada igrao za Chiasso, morao sam trenirati. Hristijan je imao mnogo drugih veza, djelovao je i bez mene. Čitao sam za Zamperinija: o tome znam malo, isto kao i o istrazi u Bariju. Doduše, znao sam da se s Masiellom i nekim drugima možeš približiti. I ne isključujem postojanje mađarske skupine: klađenje je mnogima zlatna koka, privlači mnoštvo, a s druge strane ima beskrupuloznih igrača koji će na više strana dati informaciju. Pitajte Gervasonijai.
            Gegić priča i o braći Cossato, kao o vrsnim kladiteljima, ističući da je Gervasoni znao „gdje treba kucati“. Erodiani ih je pak pokušao preveslati u utakmicama Genoa-Lecce i Inter-Lecce, gdje je imao fiktivne, a ne stvarne kontakte.

            Drugi su se prevarili, ne čudi me: klađenje je bolest. Mnogi nogometaši počinju se kladiti iz šale, imaju puno novca. Onda to postane poput droge, pa se počinju raspitivati o namještenim utakmicama. U Italiji je kraj sezone uvijek pod znakom prodanih susreta. Prije klađenja radilo se sportskim uslugama. Klađenje je sve preokrenulo.
            Azija u središtu svega:
            U Singapuru je na utakmice Serie A moguće uložiti i po 15tisuća eura uživo. U slučaju dobitka to je jako puno novca. A neki se koeficijenti podižu, poput overa, pa se često u prisluškivanjima može čuti da rezultat ostane 0-0 što duže. No da to funkcionira, mnogo igrača mora biti uključeno. Priča o klađenju je prljava, ali nemoguće ih je zabraniti. Treba biti rigorozne kontrole.
            I Hristijan bi se trebao predati, i on je umoran od svega. Možda izgleda kao kriminalac, zbog ožiljka, ali nije takav. Nije istina da smo prijetili ljudima. Želim zaboraviti na sve ovo i krenuti dalje. Nikad prije nisam imao problema sa zakonom.
            Last edited by Brajkula; 28-11-12, 17:09.

            Comment


            • brajkula sta ce milan da uradi veceras ?

              Comment


              • Milan igra sutra navecer. ;)

                Comment


                • da to, zbunio sam se..

                  Comment


                  • Брате, зезнута је ситуација реално. Јесте Милан победио Јувентус прошло коло и од њих се сад очекује да живну мало, али Катанија је одличан домаћин и дели треће место у том скору са Јувеом. А гледајући још реалније Катанија иако је изгубила од Јувентуса, а сви знамо шта се дешавало на том мечу, је пружила бољу партију од Милана у победи над тим Јувентусом, ако Јувентус узмемо као мерило. Плус што је Јуве против Катаније играо одлично, а Катанија је таквој игри била равноправна, док је против Милана Јуве био очајан и да није било оне судијске грешке Милан реално никада не би забио и Јувентусу у таквом издању. Домаћи терен је у овом случају велика превага за мене, ретко ко ће односити бодове из Катаније, плус што гајим симпатије према овој Катанији, баш културна екипица, ако ме разумеш, дакле долазимо на крају до закључка, а тај закључак је само моје скромно мишљење, можда грешим, да Милан неће добити овај меч. Нерешен резултат ми се просто сам црта и некако ми је најреалнији, мада ја Милан ове године већ преживео гостовање на Сицилији Палерму када је било 2:2, а прошло коло је Катанија изгубила од тог Палерма 3:1 што је за мене био очекиван резултат, не што је Палермо бољи тим, већ због тога што се на тој текми даје више од својих могућности, где је домаћи терен и мајсторство Миколија, Бриенце и Иличића пресудило.
                    Дакле, моје мишљење да Милан мора да одигра ван својих могућности да добије овај меч, процентуално бих овакве шансе дао: по 25% на победе Катаније и Милана, 50% на реми.

                    Comment


                    • Po meni nema sile da dobije Milan,jedino ako Saravi opet poludi.Za kladzu onako 1x idealan mec

                      Comment


                      • Najbolje zaobici to na kladzi sutra, ili staviti nesto na lajv u zavisnosti od toga kako se bude igralo

                        Comment


                        • Очекивано Милан се мучи. Не знам у ком су они трипу, али након оне победе над Јувеом их погурале емоције, утисци, шта већ...одмах неке приче о скудети, лево десно. Вечерас у првом полувремену без шансе, очај!
                          Катанија одиграла таман колико јој треба, дала гол из прекида, Легротаље главом, искусно. Од гола су препустили посед Милану, и агресивно игром на средини им не дозвољавају да направе неку озбиљнијиу шансу. Имали су једино једну ризичну ситуацију када је Монтоливо пребацио целу одбрану али је Андухар испратио све то и интервенисао главом ван 16 метара пре Ел Шаравија, остало спокојно по њих скроз.
                          Лоди да сам газда неког клуба довео бих га и држао у тиму само да изводи прекиде, доктор у том сегменту игре, сваки прекид ближе голу, било где да је начињен, па чак и корнер, шанса по гол.
                          Што се Алегрија тиче, очекујем да убаци неког конкретног шпица голе. Ја бих Пата, али исти није ни на клупи тако да је он играч који највероватније одлази на зиму. Тако имамо сужен избор на Пацинију и Бојану, јер овај трио Ел Шарави-Робињо-Боатенг ми је некако неконкретан без праве деветке.

                          Comment


                          • Eto,crveni,gol iz ofsajda i opet ce da bude nikom nista,jbg nije Juventus u pitanju.Znao sam da ce Milan imati problema ali nisam ocekivao da ce ovoliko da ih poguraju.

                            Comment


                            • 92

                              Comment


                              • Црвени је био чист, испао је Бариентос глуп као коњ, није му требао онај старт за други жути.
                                Иначе код гола офсајд два метра најмање, велики пропуст арбитара и ево сад Боатенг сјајан гол за 2:1 оде Милан кући са целим пленом, довиђења пријатно.

                                Comment

                                Working...
                                X