Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by C-Bosh View Post
    Svih 7 je dao iz penala.
    hahhahahahaha

    Eto to nisam vidio,ali toliko o njemu kao pozitivnom primjeru
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Диаманти је по мом скромном мишљењу био најбољи играч тог Вест Хема, а вратио се на чизму да не би играо следеће сезоне Ч-шип.
      Муту је такође имао сасвим запажену ролу у оном Челзију док није кренула прича о његовом дрогирању итд.
      А о Креспу не бих трошио речи, ћалац
      Било како било, да ме неко увери у то да су Бент, Агнолахор, Шајн Лог, Одевинги, Ламберт, разни Робертси и ко. бољи нешто претерано од ових са чизме, нема шансе ;)

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Диаманти је по мом скромном мишљењу био најбољи играч тог Вест Хема, а вратио се на чизму да не би играо следеће сезоне Ч-шип.
        Муту је такође имао сасвим запажену ролу у оном Челзију док није кренула прича о његовом дрогирању итд.
        А о Креспу не бих трошио речи, ћалац
        Било како било, да ме неко увери у то да су Бент, Агнолахор, Шајн Лог, Одевинги, Ламберт, разни Робертси и ко. бољи нешто претерано од ових са чизме, нема шансе ;)
        Nisu uopste bolji,cak su pandan jedni drugima...

        Ti si naveo da bi ovi objasili u Pl,a ja nigdje nisam rekao da bi ovi sto si ih ti nabrojao objasnili u Kalcu jer znam da ne bi

        Pobjegla je ovdje poenta razgovora skroz,ispada kao da sam ja hvalio Engleze,a bas nisam,nije to tema razgovora...
        Last edited by AK47; 01-11-12, 21:56.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Otiso je i Zola iz Italije u Englesku pa je razvaljivo,volio bih vidjet nekog engleza u Italiji.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Pa kako da ne navedem Maccaronea kad se spominju napadaci njegove klase u kontekstu kako bi objasnili u PL.Kome Matri da objasni ne moze go s pola metra da zabije,Nikica tata za njega sta ti je
            Kakav crni Jelavic, taj moze samo u ostrvskim stilovima da igra. U Kalcu se mnogo vise igra na granici ofsajda, moras biti brzi i okretniji, tehnicki jaci. Veoma mali broj napadaca iz PL bi se snasao u Kalcu. Isto je i na drugoj strani jer je u Kalcu vecina napadaca navikla na spica pored sebe i poluspica koji ce da mu gurne loptu. Da ode u neku Aston Vilu ili Noric, ko da mu gurne pas? Ne mozes to porediti.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by C-Bosh View Post
              Svih 7 je dao iz penala.
              хахах.....које троловање

              Spoiler

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Kakav crni Jelavic, taj moze samo u ostrvskim stilovima da igra. U Kalcu se mnogo vise igra na granici ofsajda, moras biti brzi i okretniji, tehnicki jaci. Veoma mali broj napadaca iz PL bi se snasao u Kalcu. Isto je i na drugoj strani jer je u Kalcu vecina napadaca navikla na spica pored sebe i poluspica koji ce da mu gurne loptu. Da ode u neku Aston Vilu ili Noric, ko da mu gurne pas? Ne mozes to porediti.
                Ne znam kako ste me doveli do ovoga,ja uopste o ovome nisam pricao i evo jos cu jednom ponoviti...Mislim da napadaci koje je Brajkula nabrojao(Denis,Destro,Matri,Akvafreska i ostali) ne bi nista napravili u PL-u dok on kaze da bi objasnili,zbog svih okolnosti ukljucujuci i ove koje si ti rekao...stavljate mi rijeci u tastaturu jbt
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Nisu uopste bolji,cak su pandan jedni drugima...

                  Ti si naveo da bi ovi objasili u Pl,a ja nigdje nisam rekao da bi ovi sto si ih ti nabrojao objasnili u Klalcu jer znam da ne bi

                  Pobjegla je ovdje poenta razgovora skroz,ispada kao da sam ja hvalio Engleze,a bas nisam,nije to tema razgovora...
                  Па друже ако поменути могу да играју у ПЛ, ја не видим разлог зашто и ови са чизме не би могли.
                  Једино што сада подржавам Нешове изјаве о различитим лигама, али по квалитету уопште не заостају то је поента, мени су чак неки и бољи.

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Ne znam kako ste me doveli do ovoga,ja uopste o ovome nisam pricao io evo jos cu jednom ponoviti...Mislim da napadaci koje je Brajkula nabrojao(Denis,Destro,Matri,Akvafreska i ostali) ne bi nista napravili u PL-u dok on kaze da bi objasnili,zbog svih okolnosti ukljucujuci i ove koje si ti rekao...stavljate mi rijeci u tastaturu jbt
                    Razumem ja tebe ali mani me Nikice Jelavica, taj je tata samo za Kamerona Dzeroma i slicne.

                    Ne bi mogao nijedan od ovih sto si naveo ali pre bi se oni snasli u PL sigurno nego Kerol i slicni u Kalcu. Spicevi u Kalcu generalno sigurno ispred spiceva u PL. Zamisli Krauca u Italiji jbt, pa svaku tekmu bi bila neka koreografija za njega i sprdnja na njegov racun.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Волео бих да се поменути нападачи преселе у ПЛ, да видите како гопода пуне тамо, па да после причамо о трупцима ;)
                      Evo sta je brat rekao i ja sam negirao,dalje od toga nisam isao jer i ja smatram Engleze za balvane + da je Denis klasu iznad Jelavica,a sto se mene tice tu su negdje,cak mi je Nikica bolji

                      Napadaci koji su do sada prelazili u Pl iz Kalca nisu napravili ama bas nista,ne vidim sta bi to posebno uradio Maxi Lopez,Akvafresca,Destro i ostali
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        хахах.....које троловање

                        Spoiler
                        Ok, pogresan podatak sam nasao, uglavnom mislim da nije dao nijedan gol iz igre.
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Evo sta je brat rekao i ja sam negirao,dalje od toga nisam isao jer i ja smatram Engleze za balvane + da je Denis klasu iznad Jelavica,a sto se mene tice tu su negdje,cak mi je Nikica bolji
                          German ima mnogo vise osecaja od Jelavica. Denis ima problem sa glavom, mogao je vecu karijeru da napravi sigurno. Ovaj ne bi u Kalcu nigde mogao da igra a u PL moze u Evertonu, Stouku, Noricu, Aston Vili, Redingu i Sanderlendu. Mojes je zmaj od trenera te ga je savrseno uklopio ali meni licno nista specijalno. Denis ispred njega, ne preterano ali svakako ispred.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Evo sta je brat rekao i ja sam negirao,dalje od toga nisam isao jer i ja smatram Engleze za balvane + da je Denis klasu iznad Jelavica,a sto se mene tice tu su negdje,cak mi je Nikica bolji

                            Napadaci koji su do sada prelazili u Pl iz Kalca nisu napravili ama bas nista,ne vidim sta bi to posebno uradio Maxi Lopez,Akvafresca,Destro i ostali
                            Henry
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              German ima mnogo vise osecaja od Jelavica. Ima problem sa glavom, mogao je vecu karijeru da napravi sigurno. Ovaj ne bi u Kalcu nigde mogao da igra a u PL moze u Evertonu, Stouku, Noricu, Aston Vili, Redingu i Sanderlendu. Mojes je zmaj od trenera te ga je savrseno uklopio ali meni licno nista specijalno. Denis ispred njega, ne preterano ali svakako ispred.
                              Sto se mene tice Nikica je pojacanje za Everton jer Moyes i nije bas mogao da ubode sa napadacima u zadnje vrijeme,uglavnom skroman ucinak.Jelavic ce se sadrzati tamo,a Denis nikoga nista posebno nije pojacao,stalno mu pokazuju vrata...o ukusima je mozda rijec,ali ja bih uzeo Hrvata svakako

                              @Soe

                              Idi umij se malo,osvjezi se dobro ce ti doci
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Razumem ja tebe ali mani me Nikice Jelavica, taj je tata samo za Kamerona Dzeroma i slicne.

                                Ne bi mogao nijedan od ovih sto si naveo ali pre bi se oni snasli u PL sigurno nego Kerol i slicni u Kalcu. Spicevi u Kalcu generalno sigurno ispred spiceva u PL. Zamisli Krauca u Italiji jbt, pa svaku tekmu bi bila neka koreografija za njega i sprdnja na njegov racun.
                                Поента моје приче је у целој овој реченици!
                                Акиша друже, биће да се баш нисмо разумели, али како год добра дискусија

                                Originally posted by soe View Post
                                Henry
                                Хахахах....која си ти легенда

                                Највећи промашај у исторји клуба из Торина што смо га се тек тако одрекли...колико би нам само значио у оном тиму са Зиданом.
                                Last edited by Brajkula; 01-11-12, 22:11.

                                Comment

                                Working...
                                X