Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Крленце, загулио је судија са црвеним у тој ситуацији, пенал је био али црвени...
    Милито, школско заламање, мајстор остаје мајстор, него си ти снимио интервенцију Ранкојие код гола Сампдорије, Боже

    и наравно ветерполо у Парми је вредан помена. Иначе, Земан као изговор сада нашао терен, прошло коло му је био крив судија...оће ли сменити више неко тог човека
    Spoiler

    Comment


    • Jbg takvih gresaka ima koliko hoces,pored svih gresaka u ovoj sezoni u Seriji A opet je sudjenje mnogo bolje nego u Premier ligi na primer sto opet neki podatak koji raduje.Milito juce kao u finalu LS,izgleda da se vraca u formu,on je jako bitan za Inter i njihovu igru,pravi centarfor,malo je takvih,pogotovo u Seriji A.

      Comment


      • Свакако, свакао....некако су ми увек најбољи арбитри били са чизме, почев од Колине па редом. Мада ја ценим да су све ове грешке из простог разлога што фудбал постаје све динамичнија игра и увођење технолигије, чији сам ја изричити противник јер мислим да ће на тај начин фудбал добрим делом изгубити своју драж, пошто су ми и ове судијске грешке саставни део игре.
        Сад за те праве нападаче, не бих се сложио, бар их је Серија А тих ликова пуна који су ту само да утерају лопту у гол. Ок, можда квалитет није на највишем нивоу, али ни не заостаје толико за најјачим лигама. Од таквих најквалитетнијих бих нпр издвојио: Милита, Освалда, Герман Дениса, Ђилардиња, Тонија иако је у позамашним годинама ево ове сезоне два гола и статива, Клосеа, Ди Натале, Бјанкија. А ту су још и који су за степеницу ниже: Макси Лопез, Калајо, Матри, Дестро, Амаури, Аквафреска и сигурно још пар њих којих тренутно не могу да се сетим.

        Comment


        • Originally posted by Krle View Post
          Kondicijo je'l si video ti ovaj potez Milita i stativu? Mene zezao stream sinoć i nisam video...
          Kao Van Bujtena...
          'ladno nisam video gre'ota sto ga ne dade. Meni je ono sa Van Bujtenom neprevazidjeno s' obzirom na velicinu utakmice. Kako je on svemocan lik

          majstor!

          cesto ja ovo gledam...sigurno par puta nedeljno. Uzivim se kao da prvi put gledam
          Last edited by Condition23; 01-11-12, 13:12.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Колико је тај Мурињов Интер био моћан!!! Милито, Ето, Снајдер, Камбиасо, Станковић, Занети, Цезар, Маикон, Матараци
            Штета што се таква екипа тако брзо потроши.

            Comment


            • Ovo mu je verovatno poslednja sezona kao starter u Interu. Mada ko zna, ali verovatno...

              Strašno pokretljiv špic. Kad udje u seriju golova, ne staje! Pre nekih godinu, 2 imao je mentalnu blokadu isto kao Tores i nije bilo golova uopšte. I penali ga nisu hteli tad.

              Spoiler


              Ali onda od kraja prošle godine je naređao dosta golova. Po očajnom vremenu, terenu i čega sve nije bilo tada, Palermu metnuo 4 komada... Na kraju 2. strelac lige.

              Spoiler
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Свакако, свакао....некако су ми увек најбољи арбитри били са чизме, почев од Колине па редом. Мада ја ценим да су све ове грешке из простог разлога што фудбал постаје све динамичнија игра и увођење технолигије, чији сам ја изричити противник јер мислим да ће на тај начин фудбал добрим делом изгубити своју драж, пошто су ми и ове судијске грешке саставни део игре.
                Сад за те праве нападаче, не бих се сложио, бар их је Серија А тих ликова пуна који су ту само да утерају лопту у гол. Ок, можда квалитет није на највишем нивоу, али ни не заостаје толико за најјачим лигама. Од таквих најквалитетнијих бих нпр издвојио: Милита, Освалда, Герман Дениса, Ђилардиња, Тонија иако је у позамашним годинама ево ове сезоне два гола и статива, Клосеа, Ди Натале, Бјанкија. А ту су још и који су за степеницу ниже: Макси Лопез, Калајо, Матри, Дестро, Амаури, Аквафреска и сигурно још пар њих којих тренутно не могу да се сетим.
                Sve su to trupci,izmuzimajuci ove matorce Klose,Di Natale,Milito i Toni,ostatak nabrojanih teski prosek i sto je najgore nisu gol igraci nego svima treba po 3-4 sanse da bi dali gol.


                edit:

                Tabela bez sudijskih grešaka:
                http://sport.panorama.it/calcio/arbi...chi-classifica

                JUVENTUS 23 (-2)
                NAPOLI 18 (-4)
                INTER 17 (-4)
                ROMA 17 (+3)
                LAZIO 15 (-3)
                PARMA 14 (+2)
                FIORENTINA 13 (-2)
                SAMPDORIA 12 (+2)
                UDINESE 11 (-1)
                TORINO 10 (+1)
                MILAN 10 (=)
                CATANIA 10 (-1)
                GENOA 9 (=)
                ATALANTA 9 (=)
                PALERMO 9 (+2)
                PESCARA 8 (=)
                CAGLIARI 8 (-3)
                BOLOGNA 7 (=)
                CHIEVO 5 (+2)
                SIENA 4 (+1)
                Last edited by Layzick; 01-11-12, 15:06.

                Comment


                • Их трупци Али ок свако има свој мишљење, ја ценим да се ради о сасвим добрим играчима ;)

                  Нисам знао за ту табелу, било како било објективна је и доказује чињеницу да би јуве и без тих грешака судија доминирао првенством, што у стави и јесте тако, но ок, ко је најбољи он се обично и највише мрзи ;)

                  А ово су квоте које су кладионице понудиле за освајање италијанског фудбалског шампионата, занимљиво

                  Last edited by Brajkula; 01-11-12, 16:30.

                  Comment


                  • Klasicni trupci,nista ne znaju,ja kad vidim Matrija,Amaurija,Gilardino itd meni cir proradi,smesno je kog su oni kvaliteta i kroz koje klubove su oni prodefilovali.Kod Matrija jedino sto valja jeste sestra i devojka/zena.

                    Comment


                    • Juventus bi na toj tabeli trebalo minimum -3 da ima posle onog meča sa Katanijom. A i stvarno ne znam da su Interu nešto poklonile sudije ove sezone. Ono sinoć je bilo diskutabilno ali postojao je kontakt, zadnji igrač odbrane, a Milito na iskustvo...

                      Protiv Milana 2. žuti Nagatomu...

                      Ti koji su pravili ovo verovatno su oba crvena protiv Interovog rivala (Viole i Sampe) okarakterisali kao prestroge i uračunali tu remije Interu i eto 4 boda manje. A ništa nisu primetili da je Inter oštećen... Ili nisu želeli!?

                      A i ne može da bude slučajnost da se toliko penala svira protiv Sampdorije i toliko crvenih da dobijaju. Igraju prljavo...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Ауууууууу каква лопта Родригеза за Пасквала преко целог терена, 1:0 за Фиорентину. Родригез, озбиљан играч, не може оно свако, браво мајсторе

                        Comment


                        • @Layzick

                          Slazem se sve s tobom,ali ne mogu za premocnog Osvalda,nije mi on u ovoj kategoriji...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Волео бих да се поменути нападачи преселе у ПЛ, да видите како гопода пуне тамо, па да после причамо о трупцима ;)

                            ЕДИТ: Фиорентина убија, одлично играју вечерас!
                            Last edited by Brajkula; 01-11-12, 20:16.

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              @Layzick

                              Slazem se sve s tobom,ali ne mogu za premocnog Osvalda,nije mi on u ovoj kategoriji...
                              Dobro,on je bolji od Amaurija,Matrija i ostatka,ne moze se poreci,ali nije rang Milita,Cavanija.

                              Da se pomenuti igraci presele u PL verovatno bi trajali 6 meseci.Mozda bi mogli da igraju za Noric,Riding ili takav neki klub koji ce se boriti za opstanak do kraja.Nikica Jelavic koji je dobar napadac,nije klasa ali dobar napadac je za njih likom i delom David Trezeguet.

                              Comment


                              • Promasuje i Nikica mnogo,ali slazem se da je dobar igrac...

                                Nije taj rang svakako,Cavani je meni ipak nesto drugo,nije on bas klasican gol igrac,moze on i da radi s loptom sta god hoce i mnogo je pokretljiviji od ovih ostalih.Ipak recimo siguran sam da bi Pablo Osvaldo bio daleko najefikasniji napadac u npr Juventusu,ne bi on promasivao kad Matri,nema sanse.

                                Sto se tice PL-a mislim da 90% ovih imena ne bi napravilo ama bas nista
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X