Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Vreme ce pokazati, jedino se to moze reci u ovom slucaju... Prodaja Coutinha mi je neshvatljiva jer uvidjam o kakvom se momku radi sada kada je odigrao danas ovu tekmu, ali ne bi trebalo da se osporava potencijal Kovacica, on vec sada igra na nekom sasvim solidnom nivou, a sta ce biti za dve, tri, cetiri godine, svasta moze da bude.
    Допада ми се твоја прича, за четири године једино што може да буде то је да ће Јуве бројати 34 (32) скудета
    Природа је чудна ствар, некако се увек ствари врате у равнотежу без обзира на све остале факторе.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Допада ми се твоја прича, за четири године једино што може да буде то је да ће Јуве бројати 34 (32) скудета
      Природа је чудна ствар, некако се увек ствари врате у равнотежу без обзира на све остале факторе.
      Kada ce se Pirlo penzionisati, ako vi za njega ne nabavite adekvatnu zamenu, tesko vama...

      Dobro, eto za dve, pa mozda cak i sledecu, Mateo ce biti vazan sraf u ekipi Intera. Ali dosta mora da se reformise ekipa, i to je vid tranzicije, kao LFC pre dve godine kada nam je najzvucnije pojacanje bio Lane. Po meni nisu trebali prodavati Couta, ali su verovatno razmisljali tada o njegovoj povredi, o tome da se nije dokazao iako nije ni dobio sansu i o tome kako da ga uvaljaju nekome, da bi uzeli kintu, pa toliko je ocigledno da Inter kuburi sa parama. Ovih 20m za Baloa su od transfera Tiaga i Ibre, nemoj neko da se zavarava pa da kaze, Milan pljunuo kintu, imaju oni.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Uvek moze da se desi da nam prodate Kovacica,ne bi vam bilo prvi put da prodate zvezde u nastajanju

        Comment


        • Ниси у праву за Балотелија, дигао Милан кредит од банке да га искешира, читао сам о томе доста. Враћају га крајем сезоне кад им УЕФА исплати паре за учешће у ЛШ ове године.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Ниси у праву за Балотелија, дигао Милан кредит од банке да га искешира, читао сам о томе доста. Враћају га крајем сезоне кад им УЕФА исплати паре за учешће у ЛШ ове године.
            Pa eto kredit, jos gore... I opet je to od kinte ovog dvojca, da nisu uzeli tu kintu, sumnjam da bi im banka dala kredit, ili mozda bi zbog Berluskonija ???
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Pa eto kredit, jos gore... I opet je to od kinte ovog dvojca, da nisu uzeli tu kintu, sumnjam da bi im banka dala kredit, ili mozda bi zbog Berluskonija ???
              Конкретно све ти овде пише http://www.calciomercato.com/news/ba...icredit-609141

              Comment


              • http://www.sportklub.info/forum/show...l=1#post957858

                Tuga je majke mi sta vi ne citate

                Zidan + Figo + Ronaldinho < Modric
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Zidan + Figo + Ronaldinho < Kovacic

                  Comment


                  • Glupo je to porediti,znas koliko WC bivsih igraca mogu da stavim u 35 miliona od Karola?

                    Comment


                    • Nemojte sad ovde da izvrcete stvarnost. Zna se u sta se fudbal pretvorio i da su sada fudblaeri generalno precenjeni, drugacija su svremena, visi standardi u fudbalu, Modric je u tom novom "sistemu" vrednosti realno placen ako se pogleda sta je kasnije postao u Totenhemu, po meni je i Kovacic realno placen jer je ograoman talenat.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Ако Марота прода Погбу испод 35 милиона има око оно зрикаво да му ископам.

                        Comment


                        • Originally posted by Layzick View Post
                          Glupo je to porediti,znas koliko WC bivsih igraca mogu da stavim u 35 miliona od Karola?
                          Da se razumemo nisam ja hteo ovime da spustim Kovacica. Licno sam misljenja da moze da izraste u odlicnog pleja i jednog od najbitnijih igraca top svetskih timova.

                          Originally posted by chofy88 View Post
                          Nemojte sad ovde da izvrcete stvarnost. Zna se u sta se fudbal pretvorio i da su sada fudblaeri generalno precenjeni, drugacija su svremena, visi standardi u fudbalu, Modric je u tom novom "sistemu" vrednosti realno placen ako se pogleda sta je kasnije postao u Totenhemu, po meni je i Kovacic realno placen jer je ograoman talenat.
                          Kako moze Modric koji prelazi iz hrvatske lige u PL za 18.5 miliona funti da bude realno placen? I sam si napisao ,,ako se pogleda sta je kasnije postao u Totenhemu''. U trenutku prelaska je to bila neverovatna cifra.
                          Dusa me boli kad vidim danasnji fudbal i trziste.

                          Zamisli sutra pricas sa sinom i kazes mu Zdravko Kuzmanovic je placen vise od Figa
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by Condition23 View Post
                            Da se razumemo nisam ja hteo ovime da spustim Kovacica. Licno sam misljenja da moze da izraste u odlicnog pleja i jednog od najbitnijih igraca top svetskih timova.


                            Kako moze Modric koji prelazi iz hrvatske lige u PL za 18.5 miliona funti da bude realno placen? I sam si napisao ,,ako se pogleda sta je kasnije postao u Totenhemu''. U trenutku prelaska je to bila neverovatna cifra.
                            Dusa me boli kad vidim danasnji fudbal i trziste.

                            Zamisli sutra pricas sa sinom i kazes mu Zdravko Kuzmanovic je placen vise od Figa
                            Pa to su stvari koje ne mozes da poredis.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Pogresno vam je to, racunajte Zizua iz Juvea u Real i Figa iz Barse u Real. Zidan je drugi najplaceniji transfer u istoriji iako je proslo 12 godina, a Figo 5. iako je proslo 13. Oko 2000. su krenuli nenormalni transferi, sve prije toga ne moze da se racuna, potpuno je drugacija situacija bila.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ако је данас фул трансфер да се један Ковачић плати 15 милиона онда нека све иде у к. да се не лажемо.

                                Comment

                                Working...
                                X